2026
BattleForge
  • Frankus
    #386
    Van olyan aki hétköznap délelőtt vagy kb 16 óráig szokott játszani?

    Mert én leginkább akkor tudok game elé kerülni.
  • davee16
    #385
    ÖÖÖ van egy olyan lehetöség,hogy lehet tok szerezni ventrit.Nem tom igényt tartunk rá mert én ugy joban szeretek gamelni ha nem kell irkodni :p
  • donatus13
    #384
    Itt a meccs
  • donatus13
    #383
    Feltöltöm:)
  • Murder3
    #382
    Én standardon szeretek menni mert jó könnyű úgy advance-n már nehezebb.

    Nekem a kedvenc pve 2 playeres mapom eddig.
  • Murder3
    #381
    Tölts fel bfcards.info-ra

    Amikor gyakoroltam előtte volt egy nature ellenfelem a szemét rögtön lerusholt:S

    Mondjuk volt egy másik aki szintén nature volt ő is megpróbált de őt visszavetem onnan már sima volt a győzelem:D
  • donatus13
    #380
    Én is most játszottam rank pvp t 1 v 1 2 perces menet volt , én nature fire ellenfél nature, egész jól kezdődött egyből próbált betámadni így azonnal raktam a 2 orbot és így feltartottam utána mentem bázisára és már nem tudott mit tenni :S replay megvan meg is mutatnám de még nem tudom hogy lehet :) asszem Xfire vel feltöltöm.
  • donatus13
    #379
    Mi ma csináljuk crusadet experten oda jég shadow elég ideális de jó mind csak azokkal nehezebb:S:D
  • Murder3
    #378
    Akkor arra kell most hajtanom mert ami nekem még gond most a pakliba hogy varázs lapom kevés van majd be kell szereznem 1 uppom pont van hozzzá.
    Köszi electroshock:)

    Én rájöttem arra hogy az egyik kedvenc pve mapomon a crusade-n(standard) a shadow lapok sokkal jobbak.
    Sokkal hamarabb feljutottam mondjuk a phase towerrel végig szopattam szegény banditákat:D
  • electroshock
    #377
    A life weaving egy nagyon erős lap, különösen jó harvesterrel együtt használva, 50%-al csökkenti a sebzést, és a bekapott sebzésnek az 50%-át minden közelben lévö egység megkapja(legyen friendly vagy hostile).
  • davee16
    #376
    Rendben van én állok elébe majd mehetünk :)
  • Murder3
    #375
    Na ma hajnalban megvolt az első rank pvp-m 1v1.
    Meg kell mondjam nagyon lol volt.
    Előtte próbákat mentem kevés sikerrel én a full shadowos paklival.
    Na elszántam magam, megyek egy ranksoroltat.
    Frostos-t kaptam.
    Ő a bal alsó sarokból én meg a jobb alsó sarokból indultunk.
    Az oldalunkat bevettük majd mentünk középre hát a frost mage és a szitakötők ereje megmutatkozott de végül is megszereztem és végig meg is tartottam a központot.
    Lényegébe 3 orbot végig birtokoltunk csak mindig csere volt.
    kb a pályán körbe voltak az orbok és azok mindenki kezébe voltak.
    Amikor láttam hogy támadja az egyik orbom akkor én betámadtam az övét igaz próbáltam sajátomat védeni de annyira nem tudtam az erőimet szétosztani.
    Ő is ugyan ezt csinálta amikor én támadtam az orbját.
    Mondjuk az volt a gond hogy ő minden falat ami az útjába volt felhúzott és a központot körülvette tornyokkal amit én nehezen tartottam meg.
    a meccs során 3X támadta abból én 2X a stone of tornament lappnak köszönhetően meg is tartottam.
    A legutolsó támadását ugyan kivédtem de már mindenemet elpusztította a központba és ekkor én a jobb felső sarokba lévő területét támadtam be.
    Be is vettem csak sajna lejárt az idő és mivel ő mindig felhúzta a falakat így neki több pontja volt és ő győzött.
    Mondjuk én voltam aki a legtöbb orbot felhúzta(4).
    Bár a tremor meg a szitakötők elég erősek voltak de én a fallen skyelfekkel meg az asbone pyrokkal mutating frezzyvel tartottam őket csak mindig párhuzamosan pusztítottuk egymás orbját.

    Na most daveee hozzád szolnék.
    Legközelebb majd megint mennyünk 1 2v2-őt de most már rangsoroltat.
    Neked erős lapjaid vannak én meg majd asszisztálok amiben csak tudok:D
  • Murder3
    #374
    Angolul érték és tapasztaltak tól 1 kérdés.
    A LIFE WEAWING az lényegébe bénító lap mint a disznóátok meg a lefagyasztás?
  • davee16
    #373
    A helyesirási hibákért elörre is bocs :D
  • davee16
    #372
    Csá Juliano.Szerintem nem igényel angol tudást nagyon vagy ha igen alapfokut mert mi magyarok beszélgetünk egymással azt kész a lapokat meg nem feltétlen kell elolvasni mert ki is probálhatod öket.
    Igen kapsz 3000 BF pontot abbol randomra vehetsz Tome paklit vagy Buuster-t a tome pakliba töb lap van.Igen a kártyáidat korlátla használhatod.Nem kártyát nem kapsz a küldetések végén azt csak bf pontért tudsz venni.Aukcios házba tudsz venni lapokat amik nagyon kellenek még a paklidba és azokat a lapokat amik nem kellenek ot tod eladni.
  • Murder3
    #371
    Van innen még valaki shadow paklin?
    Aki van az megdobhatna pár tippel mit érdemes venni miylen lapot.
  • pitlord
    #370
    Jelenleg én csináltam egy pve meg egy pvp decket regisztrált tome decket nemvettem még sima sajátpaklival pvp zem jelenleg rank 10 nél tartok.Húsz lapombol ha jol emlékszem a 18-20.lap 3 és 4 orbos lap magyarul 17 lap max 2 orbos 13 nature és 4 fire card a végén pedig upgradelt nature huncutságok.
    Juliano82 a kérdéseidre a választ már huszonháromszor leirták csak ebben a forumban javaslom olvasgass!
  • Juliano82
    #369
    Sziasztok!Segítséget szeretnék kérni sok-sok kérdésben. Remélem válaszokat kapok rá. Gondolkozok a játék megvételén mert nagyon megfogott amit eddig hallottam róla. Mennyire igényel angol nyelvtudást a játék? Csakmert várnék a vétellel hátha le lesz kis idő múltán fordítva és akkor jobban élvezheő lenne.(vagy valaki hallott vmi biztos infót, hogy le lesz fordítva egyáltalán)?És most jönne a további sok idétlennek tünő kérdés....
    - valami olyasmit olvastam, hogy az ember kap kezdésnek x(asszem 3000) BF creditet. Ebből vásárol kártyát tetszés szerint, vagy randomszerűen kap kártyát?
    - a saját meglévő kártyát korlátlan számban használhatom fel ha csak elnem cserélem vagy adom?
    - Új kártyához csak befizetéssel jutok hozzá vagy lehet bónuszként kapni(pl. rsikeres csaták után ...stb)

    Köszönöm a válaszokat!
  • Murder3
    #368
    Hát szeretnék a közeljövőbe 1000bf pontot venni addig is a mark of the keepert adom el nagyon magas áron hátha megvezsik.
    Bár azért azé adom bőven az értéke felett mert ha leeht meg szeretném tartani mert készülök bf p venni.
    De ha esetleg megveszik azt sem bánom.

    Sajna most már kicsit drágább mint 400.
  • Frankus
    #367
    Simát lehet 400 körül venni :)
    Anno a promos volt annyi....
  • Murder3
    #366
    Én rááltam a shadowra csak kellene az a rohadt harvester
  • Frankus
    #365
    "sunderer, eruption" ez általában win az esetek 90% -ban :)
    nagyon nehéz kezelni....
  • electroshock
    #364
    Jah, nem is kellenek nagy lapok, hát 1v1 nagy részében el sem jut senki három orbig... Most összejött egy szerencsés regisztrált tome pakli, van benne sunderer, eruption, fire stalker, skyfire drake, ravage nature-ből meg surge of light, curse of oink, parasite is :) Szerencse, meg is próbálom kihasználni ^^
  • Frankus
    #363
    Az én tome deckem értékben nagyon jó volt, mert egy Enlightment,Juggernaut, Wrathgazer hármas ér, alsó áron is 2100 Bf pontot ami majdnem két új tome.
    De játszani kb 6 lapot játszok:
    Fros Mage, Cannon tower, Fire Stalker, Sunstrider, Kobold trick, Lava field.

    Ha ezekkel nem tudok valamit kezdeni akkor kampec. Szerencsére a a felsorolás első három lapja egy jól elsütött Lava Fielddel elég halálos. Arra elég hogy 60% a win ratem.

    Nem kellenek PVP be nagy lapok. Persze könnyebb lenne, de kis rutinnal közepes lapokkal is lehet döngölni.
  • Murder3
    #362
    hét 1 tomot regisztráltam de azis gyenge:)
    Eddig csak 2 tomot vettem.

    De az Ashbone Pyro az életvesztő.

    Hát megpróbálok összeszedni egy jó paklit.
  • electroshock
    #361
    Jah ha valaki lát ma online írjon rám aztán kezdünk valamit magunkkal.
  • electroshock
    #360
    Jólvan, szokásomhoz híven kicsit mellé írtam, minden pálya más kártyákat kíván, nem csinál.. ^^
  • electroshock
    #359
    PvE-re nekem is minden pályára külön paklim van, mert minden pálya más kártyákat csinál. Alapvetően nature paklim van PvE-re, de most szereztem be 3 church of negot meg 3 worldbreakert. Murdeer szerintem neked is tome decket kéne regisztrálnod és azzal pvp-zni amig nincs sok upgrade-d, mert az sokat számít. Viszont regisztrált tome deckhez meg sok szerencse kell(pl most regisztráltam kettőt, egy kurva jó shadow paklit össze lehetett volna tenni a kettőből együtt(volt benne harvester, shadowmage, aura of corruption, life weaving, resource booster, nightcrawler, szóval majdnem minden ami kell), de egyesével szart se értek :/ Murder ha nature fire-t akarsz akkor fire-nature-shadow-ot épits ki, és T3-nál ashbone pyro-kkal lehet mit kezdeni(csak mindenképpen kell hozzá lvl2 upgrade), nature-frosthoz pedig elég t2, cannon towerek, lyrish knight-ok, burrowerek meg a sok cc, de azzal csak egy darabig fog jól menni, az ügyesebbek könnyen elvernek mert nem olyan erős.
  • Murder3
    #358
    Hát én az istenért nem tudok paklit kreállni.

    Tudnátok segíteni?

    Abban kellene hogy milyen lapokat érdemes venni meg azok a lapok mit tudnak.
    pvp-re kéne de lehetőleg oylanok kellenének amik olcsóak szal 100 200 bfp-ből kijönnek.
    Igazából én Nature-fire és Nature-Frost paklit akarok ebben kellene segítség.
  • donatus13
    #357
    Nekem fathom lord kellene bf pontom már nincs de promos firedancerem van :D meg dreadnought om is majd megpróbálok valahogy szerezni egy fathom ot legfontosabb 3 pontos kártya lenne nekem.
  • Frankus
    #356
    Szerintem a lényeg, hogy a pályákra a megfelelő decket pakold össze. Nem arra gondolok, hogy legyen meg minden lapod! Nekem is az alap készlet van + regisztráltam egy tome -ot, és vettem még pár elengedhetetlen lapot.

    Ilyen a Mark of the keeper, vagy a Root.

    Vettem mondjuk még két promos harvestert is dbját 300 BF pontért. Ezeket nemég eladtam 1200 ért :)
    Azt sajnálom, hogy nem vásásroltam be promos firedancerből, mert akkor évekre elég BF pontom lenne most :)
  • Frankus
    #355
    Enlightment egy 2zöld egy akármilyen orbos lap, 175 power költséggel.
    a kijátszása után 20 másodpercig egy bármilyen lapot kijátszhatsz orbok megkötése nélkül ha van rá elég powered.
    Azaz 175+250 ért jön egy Vörös saci :) vagy egy Kék Nagy Ágyú

    Én ezzel tolom PVE ben. PVP -ben meg regisztráltam egy Tome decket.
  • davee16
    #354
    amugy az az enlightenment mit tud ?hogy olyan jo ?
  • donatus13
    #353
    Jah király volt :D , bár a pve vel jól megszenvedtünk ,neki vágtunk vagy 6 szor legalább, edem jó erős deckel tolja bár igazából enlightenment szerintem egy nagyon csalás kártya bár nagyon jó is annak akinek van :D csak mondjuk aki jól védekezik és letud tenni egy 3 orbot akkor onnantól kezdve eldőlt a játék 4 orbos egységgel támad...
  • Murder3
    #352
    Na végre nyomattunk egy igazi Maygar group partyt.:D
  • davee16
    #351
    Murder gyere gamelni :)
  • Murder3
    #350
    Akkor vanesélyed ha vannak pvp-re való jó lapjaid mert máskülönben bedarálnak 3 orb után.
  • Pio
    #349
    Erről jut eszembe a chatablakokat lehet valahogy mozgatni? Illetve végül mennyi lett/mitől függ a max pop limit? Bétában össze-vissza változtatgatták és érdekelne mi lett a vége.
  • davee16
    #348
    ja és hogy a fenébe tok 2-es szintü legyen a lapom ? mert én mindig csak 1 es et kaptam mappokért nem értem ...
  • davee16
    #347
    Azt véletlenül nem tudjátok hogy mitöl van ha belépek a játékba nem tom bilengyüzetel mozgatni a képet ? csak egérrel