2026
BattleForge
  • Ates93
    #2026
    Sziasztok !!

    Battleforge pont érdekelne forintért vagy esetleg cod7,cod6-os stream accountot adnék érte !! Valakit érdekel az írjon !!!
  • Inspirate
    #2025
    Sziasztok!

    Eladó lett 2 account is, mivel már beleuntam a játékba. Az egyik account minden lényeges és értékes frost, illetve fire kártyát tartalmaz, kivéve a firedancert. Az account összértéke bőven meghaladja 15-20 ezer Bfp-t. A másik account egy lvl 40es szintű frost/shadow deckből állna, minden ritka lapot tartalmazva+pve pakli is fel van húzva. Ha bárkit érdekelne, akkor a [email protected] e-mail cimre bátran irhat. Ár közös megegyezés alapján, fizetés Moneybookersen keresztül!
  • Jana32
    #2024
    PvE-re magát a kampányt is értettem természetesen, aminek valóban 90%-a coop.. pvp-re azért nem megyek, mert igen, kevésbé izgalmas.. meg vannak csalók is.. Legalábbis elég nehéz 1 perc alatt lehívni egy 2 orbos Harvestert, ami amúgy is 300-ba kerül... bár lehet hogy csak véletlen futottam bele ilyenbe.
  • Darun
    #2023
    Nyilván a nagy tudásbeli szintkülönbségek miatt kevésbé izgalmas a PvP, azért anno még is ez volt az egyik fő szempont a játéknál. Gondolom én, mert játszani nem sokat játszottam vele.
  • ollie
    #2022
    A pályák 90%-a co-op.
  • Darun
    #2021
    Kivéve a kampányt meg a szingli pve pályákat.
  • ollie
    #2020
    Szinte minden pálya coop, ami nem PvP.
  • Darun
    #2019
    Úgy tudom vannak coop pályák is.
  • Jana32
    #2018
    Hali! én nézem néha, de nem pörög annyira a topik.. x) Aktív is vagyok, de csak pve-ben. Majd felveszlek!
  • electroshock
    #2017
    Cső. Játszik még valaki aki néha rá is néz az oldalra? :) Most kezdtem újra, ha valaki felfigyel a hozzászólásomra vegyen fel a játékban, Hchead a nevem. Béke
  • Liverman
    #2016
    Sziasztok aki nem használja már az accountját az esetleg tudna nekem Bp-t pontot vagy lapot küldeni erre az accountra: kasztro Előre is köszi :)
  • Plata
    #2015
    Engem fel sem enged a játék.
  • Jana32
    #2014
    Hali! Játszik még valaki?! Ha igen szívesen nyomnék vele pár kört, mert haverok közül senkinek sem jön be annyira.. x) Illetve ha valaki adakozna szívesen fogadnám! :D Vagy esetleg jobb kártyák esetén megegyezhetünk pici pénzben/más játékból itemek, stb.-ben!
  • spybot919
    #2013
    Sziasztok.Már nem játszok a játékkal úgyhogy eladásra bocsájtanám 3000BFP értékű lapjaimat. Irányár 1000ft és sürgős! Akit érdekel ijon privátot!
  • schisdrec
    #2012
    Youtube - PC Guru BattleForge oktatóvideó
    többrészes, magyar nyelvű, mindent megtudhattok belőle, amit egy kezdőnek tudnia kell.
  • RaiDer992
    #2011
    Sziasztok! Kezdő Battleforge játékosok vagyunk 3-an,ha valak isegítene pár szóban nekünk hogy mit tegyünk,kezdjünk magunkal,mire figyeljünk azt megköszönjük. :)
  • Mestro
    #2010
    Üdv mindenkinek!

    Eladó lett 8000bfp 7000ft-ért. Érdeklődni a [email protected] e-mailcímen lehet.

    Mestro
  • Lupous
    #2009
    Ne legyen ekkora nyüzsgés :P
  • Lupous
    #2008
    Hali mindenki :D...én vagyis öcsém egész jól tolja ezt a játékot :)...és egy forintot se fizettünk rá :D
    Sajna elég kevés lapunk van de így se rossz :D

    Am nemtoom mi lehet a probléma :S...engem beenged :D
  • ricsa008
    #2007
    aki játszik még vele írjon pls lenne
    nem enged be kértem új jelszót rányomtam a mail-be kapott linkre és semmi ezután minek kell történni?
  • tucsok63
    #2006
    ray of light 100bf?? lol 3-4 inkább
  • ollie
    #2005
    Nagyon jó.
  • DAK3
    #2004
    ez jó game? énm ost töltöm:D
  • braunka
    #2003
    Vennék bf pontokat és/vagy lapokat olcsón(mert nincs sok pénzem )szal aki adna el az írjon vagy vegyen fel msnre [email protected]!
  • sen1000
    #2002
    Sziasztok !

    Mivel unom már a battleforge-ot mert nincs kivel játszani , de egyébként nincs semmi bajom a játékal ezért eladóm az összes lapom és bf pontom !

    A lapok és a bfpontok csak egybe vásárolható meg személyesen

    A lapok

    3 db Enlightenment ami 1450 bfp / db
    4 db Wheel of Gifts ami 850 bfp / db
    4 db Lost Spirit Ship ( Green ) ami 90 bfp / db
    4 db Lost Spirit Ship ( Fire ) ami 70 bfp / db
    4 db Ray of Light ami 100 bfp / db
    4 db Shaman ami 80 bfp / db
    2 db Mountaineer ami 850 bfp / db
    2 db Crystal Fiend ami 100 bfp / db
    1 db Aggressor ami 80 bfp / db

    Összesen a lapok 11k bfp-t érnek + még 2k bfp

    13k Ftért vagy Starcraft 2-őért adnám el érdeklödni lehet a [email protected] msn címen vagy a [email protected] email címen !

    Ez így eladó
  • Zargas
    #2001
    Mivel a utobbi pár hónapban egyátalán nem játszottam úgy döntöttme eladom (licitre kínálom) a maradék kártyáimat.
    Ezúton szeretnék köszönetet mondani eddigi vásárlóimnak. Remélem elégedettek voltak ők is, hisz ahogy látom az általam eladott kártyák értéke ismét növekedésnek indult.
    Tehát a maradék:

    Több mint 1100 kártya, 107 BFP kb. 1500 arany.

    Egy teljes Twnilight Fire sor... és sok lap.

    A lapok a telsesség igénye nélkül:

    Promo:
    Mo
    Moon
    6 Santa Clauss

    Ultra:
    Firedancer
    Spitfire
    Voodoo Shack
    Backlash
    Moloch

    Rare:
    Sunderer
    Mortar Tower
    Mine
    Gladiatrix
    Scythe Fiends
    Rocket Tower
    Wildfire
    Giant Slayer
    Virtuoso
    Juggernaut
    Shrine of War
    Inferno
    Fire Worm
    Magma Fiend
    Comet Catcher
    Earthshaker
    Nightguard
    Embelmer's Shrine
    Altar of Nihil
    Soulshatter
    Sandstorm
    Bloodhorn
    Altar of Chaos
    Amok
    War Eagle
    Northstar
    Matter Mastery
    Deepcoil Worm
    Colossus
    Ravenheart
    Lost Evocation
    Plague
    Lifestream
    Earhten Gift

    + rengeteg gyakori átlagos lap (Shaman, Grimvine, Burrower stb... ami szem szájnak ingere)

    Alapár 9000 HUF licitlépcső 500 HUF villámár 12000 HUF... A liciteket nyilvánosan vagy privát üzibe lehet leadni. A licit lejárta 2010.07.18. 20:00
    A tranzakció személyesen (Budapest területén) vagy banki átutalással.

    Figyelem! Nem az accomat adom el! A nyertes megkapja a jelszavam és 10 nap áll rendelkezésére, hogy ami kell azt átküldje onnan saját acc.-jára. Mivel prémium felhasználó vagyok időnként kapok ajándékokat is a gyártótól (úgy mint lapok, BFP esetleg booster és alapcsomag).
    Ez idő alatt ami jön természetesen az is a nyertesé.

    Üdv!
  • ollie
    #2000
    Ez a fórum eléggé pörög.
  • nyirog
    #1999
    még foglalkoztok itt a játékkal?
  • sen1000
    #1998
    Sziasztok ! Lenne eladó 5-6k bf pont + még a lapok ( csak nature ) kb az úgy 10k bf pont olcsón adnám csak vigyétek ! Ha valakinek kell írjon privátot !
  • donoki
    #1997
    okés köszi
  • navahok
    #1996
    Ami a #1990 hozzászólásnál van link ott nézz körül ott még foglalkoznak a játékkal.
  • donoki
    #1995
    Sziasztok!
    Játszik még vele valaki? Jó játék?
    Látom ingyenes és lehet érdekelne!
    Előre is köszi a válaszokat!
  • navahok
    #1994
    Üdv, még a kezdetek kezdetén bf-eztem de már meguntam így eladnám a paklimat. A twilight editionból a frost nature fire lapok nagy része megvan majdnem az összes fontosabb lap ( ultra rare/rare) Shadowból már kevesebb van azt nem igazán gyűjtöttem. A renege- editionból is megvan egy csomó kártya.
    Ha érdekel valakit írjon az [email protected] email címre. Ha az egész érdekli vagy csak lapok, illetve majd ha lesz érdeklődő akkor megnézem pontosan mi van meg mi nincs ( már rég játszottam vele).
  • suti100
    #1993
    Sziasztok, az lenne a problémám, hogy most szedtem le a játékot (ingyenes verzió) felupdételi magát meg minden, elindítom, viszon egyből kidob hiba üzenettel, hogy a program leállt. Lécci segítsetek! Előre is köszi!
  • sen1000
    #1992
    Sziasztok ! Meguntam a játékot és eladom az összes bf pontom ( 7k-8k ) Ha valakit érdekel a dolog vegyen fel Msn-re : [email protected] ( ha nincs msn írjatok itt privátot ) Előre is kösszi !
  • donatus13
    #1991
    Nekem fos, nem update olja magát valamiért nem értem mi a baja , állandóan bf1_base01.pak fájlal szenved.
  • ollie
    #1990
    Itt egy nagyon jó közösséget találsz: http://logout.hu/tema/battleforge/friss.html
  • Shifty7
    #1989
    Üdv! Én a kiadás óta kisebb-nagyobb megszakításokkal játszok, de még mindig találok benne élvezetet, viszont nincs társam akivel komolyabban 2v2 pvp-zhetnék v akár nyomhatnám a pve mapokat. Szóval igazából most azért írok ide, h lenne-e vki köztetek aki játszana velem. Am firenature paklival tolom, van enlightom is meg minden ami csak kell, kivéve 1 jó játéktársat!
  • Inspirate
    #1988
    Üdv! Accountomat szeretném sürgősen eladni(már beleuntam a játékba). A paklim olyan 5-6 ezer bf pont érték körül mozgott mikor vettem. Tiszta nature pakliról van szó,ami parasite swarmtól abyssal warderig minden jó lapot tartalmaz,kivéve az enlightenmentet.Áron alul adnám, várom az ajánlatokat ide a fórumba vagy a [email protected] e-mail cimre. A fizetést banki átutalással rendeznénk.
  • ollie
    #1987
    Lépj ki az Xfire-ból.