15
  • 5c0rp330n
    #15
    mondjuk erről a walking hotspot-ról is minimum hónapokkal ezelőtt hallottam (volt az talán már fél éve is), szóval nemtom, hogy ez most valami új verziója, vagy mi ebben az egészben az újdonság úgy egyáltalán..
  • Epikurosz
    #14
    A Joiku csak Samsung és Nokia mobilokkal működik.
  • KarmaXXL
    #13
    Arra meg ott a JoikuSpot, mint már a legelején említették.
    Nagyon spanyolviasz szag van.
  • zola2000
    #12
    Meg aztán ha pl egy konzollal szeretném megosztani a netet, a wii, a ds, és a psp csak wifin megy.
  • 5c0rp330n
    #11
    mondjuk bt-os netmegosztásnál maga a bt könnyen lehet a szűk keresztmetszet (főleg 2.0 előtti bt-ok esetében), ezenkívül a hatótáv sem az igazi ott.
  • zola2000
    #10
    akármilyen telefonon, ami támogatja a javat, lehet netezni opera minivel. azért legalább -szerintem- 128x128 felbontás, és gprs kapcsolat kell hozzá, legalábbis nokia 3410-en elég használhatatlan volt, de nokia 6020on már jó. Mondjuk most nokia 6600am van.
  • torcipepe
    #9
    akinek van Windows Mobile-t használó telefonja, az azon is tud netezni. legalábbis az újakon, amik már támogatják a 3G-t, mert az enyém pl nem
  • KarmaXXL
    #8
    "Ehhez azonban szükség van a két eszköz kábellel való összekötésére"? Hülyék ezek?

    Symbianos telefonokkal Bluetoothon keresztül is simán ki lehet csatlakozni a netre. Tegnap is használtam vonaton...
  • LOTR|Atocha
    #7
    THX! :)
  • 5c0rp330n
    #6
    tess :)
  • LOTR|Atocha
    #5
    Esetleg adnál az ingyenes verzióhoz egy linket pls. :) Köszi.
  • Gerygrey
    #4
    Akinek van pénze évente új telóra, annak nem egy 25 dolláros szoftver fog nagy gondot okozni, akinek mégis az majd lewarezolja valahonnan.
  • vajon kiki
    #3
    mi ezen a rúter ? ez egy sima modem funkció amit a 6 éves motorola c650 is tud usb kábellal..

    az lenne az okosság ha nem a telefon 3g előfizetését hanem a saját otthoni netemet tudnám vele átlökni egy másik gépre.. az lenne a router , funkció.
  • 5c0rp330n
    #2
    létezik ilyesmi már egy éve kb, a JoikuSpot egyébként szerintem profibb megoldás, és az alapváltozata teljesen ingyenes is, sztem nincs benne ilyen 2 megabites korlát sem..
  • Sir Quno Jedi
    #1
    He? Aki évente cseréli a telóját (vagy gyakrabban), az mindig vegye meg újra??!??