176
Dracula 3: Path of the Dragon hamarosan
  • playstation9
    #176
    HeLLO Mindenkinek... Lenne egy oriási problémám.. ezzel a gameval..
    Nah szoval. Tudja valaki mitöl csinálhatja a game azt hogy amikor belépek VILLOG az egész képernyö.. villog az intro... villog az egérmutato... söt az egér melett megjelenik több kisebb "árnyékegér" :D is... Nem tom hogy az lehet-e a baja hogy WIN7-et hazsnálok mert a notimon XP-van azon meg tökéletesen megy... Ezt akkor is csinálja ha Szüz Win7-re telepitem a játékot...
    A másik game meg a Return To Mysterious Island 2:D:D az is pontosan ugyan ezt csinálja (XP-n EZ IS MEGY).. de viszont az elsö része az meg Hibátlanul megy VISTA\WIN7-en... nem tom mi lehet a gond ezzel a 2 gameval...:S:S Valaki találkozott már iylen problémával?
    Frissitettem mindent DX..PhysX..VGA DRIVER...probáltam a DRACULÁNÁL azt is hogy leveszem 4 magrol 1 magra a pioritást..de semmi... nem javult..
  • tevee
    #175
    Hali! Tudom, már mindenki letudta ezt a játékot (kivéve engem xD), de van iit még vki aki tudna segíteni? :S Elakadtam, és már az idegbaj szélén állok xD Nem enged tovább a cigó nőci, pedig midnet megcsináltam elviekben. Plussz az objective-ben, vagy miben még mindig nincs kihúzva, hogy kutassam át János szobáját, pedig már vagy 3x átkutattam az egészet (kódoltam, kipakoltam a fiókot és mindent megnéztem az asztalon. van ott még vmi?) a képet előhívtam, megnéztem, de Arno semmit nem mondott, a képeket a külcső szobában átrendeztem, semmit nem szólt róla. Vki itt említette, h a török térképen kell megnézni a jeleket, mert ott is ott vannak, amik a fényképen is a hegyen. hát, nézegettem, de semmit nem mondott rá a pap, pedig látta! :D szal ha vki tud segítsen pls! mentés is jöhet, ha van! Nagyon köszii előre is!
  • Fantos
    #174
    Valaki tudna a Dracula 2-höz mentést küldeni onnan hogy megkapjuk a specko szemüveget? nagyon nem akarj aoda adni pedig én mindent meg tettem
  • Katarina 60
    #173
    Piszok jó játék volt ! Sokszor pedig már törölni akartam,mert nem engedett tovább,vagy nagyon nehéz volt a feladvány.Sikerült,végigvittem!
  • Edybaba
    #172
    Kíváncsi vagyok mivel fognak majd még jobban bebonyolítani minket:D!
    Meg jól összezavarni és persze felidegesíteni,ha nem jut az ember tovább:D!
    Azaz igazság,hogy ez kicsit nehéz volt és nincs erőm újra kezdeni ez a játékot
    :D
  • bogyoka
    #171
    szerintem is lesz folytatás, a vége elég meglepő volt:))
    A sims-et nem szeretem, nem tudom miért:)
  • Edybaba
    #170
    Most a sims3 várjuk szeretettel:)
    igaz az nem ilyen izgis:D
    Ott az embereket lehet irányítani
    ha van időm néha azzal játszok
  • Edybaba
    #169
    Én is végigjátszottam:)
    Szerintem ennek folytatása lesz olyan szaga van:D
  • bogyoka
    #168
    Köszi a segítséged, nálam az volt a baj, hogy a fokhagymát nem tettem a dobozkába, ezért nem tudtam az émailt elolvasni, pedig sokszor fogdostam a fokhagymát:DD
  • atesszan
    #167
    Vége!
  • atesszan
    #166
    Na ez is megvan! Mindjárt vége!
  • atesszan
    #165
    Mit kell elzárni?
  • Edybaba
    #164
    Mindent el kell zárni és csak akkor lesz jó:)
    Látom továbbjutotatok:)
    Akkor gondolom már nem kell a mentés:)
  • atesszan
    #163
    A végén a kutban azt mondja a leirás, hogy gyujtsam meg a fáklyát. De nincs nálam gyujtó! Jánosnak meg hiába töltöm meg a kulacsát azt mondja valami más ital kell neki, addig nem adja oda a gyujtóját. A láncot megpróbálom felvenni a vizből, de jön valami szörny és menekülni kell. na itt mi a pálya?
  • bogyoka
    #162
    nah, lejátszottam, jó volt:))
  • bogyoka
    #161
    nah, most meg bénázok a pentagrammal:DD Nem sikerül megrajzolni:D
  • bogyoka
    #160
    na, azt én is átnéztem, látod, mindkettőnknél egy apró részlet hiábádzott, de örülök, hogy magadtól sikerült:D
  • atesszan
    #159
    Köszönöm! Továbbjutottam magamtól!!!!!János levelének második része nem volt jól kódolva!
  • bogyoka
    #158
    Elküldtem a mailt:)
  • bogyoka
    #157
    Oké, elküldöm ahol csak elkell menned a cigányasszony felé, és ő fog rád szólni.
    De írd majd meg, hogy jót küldtem-e és sikerült tovább menned:))
  • atesszan
    #156
    Mindent a leirás szerint csináltam, de nem enged tovább...
    Küldj légyszives egy mentést a [email protected]! Köszi
  • bogyoka
    #155
    jaaa, de tudom már, most beszéltem vele:DD
    Ha nem tudsz tovább menni valahogy eljuttatok egy mentést vagy émilben, vagy megpróbálom feltenni valahova.
  • atesszan
    #154
    Két hónapja játszol a játékkal és nem tudod ki az a Lionel? Hm..
  • bogyoka
    #153
    Nekem sincs silver coinom, csak az old coin van meg.
    És kit hogy kell legyőzni?
  • atesszan
    #152
    Elraktam, igen! Nekem nincs meg a Silver Coin-ezüst medál. Hánystor kell legyőzni Lionelt, hogy ideadja, Mert már sokszor legyőztem...
  • bogyoka
    #151
    nálam az volt a bibi, hogy a fokhagymát, ami a szobámba van el kellett tennem a fémdobozba, és alul volt egy levél, és most Luana segített, hogy merre menjek, átmentem egy kis hídon, de örülök

    Te elraktad a fokhagymát az asztalodról a fémdobozba?
  • atesszan
    #150
    És mi lenne az?
  • Myra Maryy
    #149
    A barlang labirintusban /római számok/hibás a magyar végigjátszás.
  • bogyoka
    #148
    Köszönjük, ez is most segítség már, nem találtam én magyar leírást, de azt hiszem meg van a bibi:))
  • Myra Maryy
    #147
    http://www.jatekleirasok.extra.hu/ Ja ..itt van a magyar végigjátszás.
    Talán segít valamit.
  • Myra Maryy
    #146
    http://www.jatekleirasok.extra.hu/
    Sziasztok!!
    Csak egy tipp.
    Teljesen mindegy a sorrend ,ha még nem oldottál meg valamit nem enged tovább.
    Érdemes figyelni az Objectivet ,mert ott, ha valami nincs áthúzva még, azt meg kell oldanod.
    Legalább is Nálam ez működött.
  • Edybaba
    #145
    Szerintem ez hülyeség én se sorrendbe csináltam csak amit láttam a yutun azt követtem :)De az a vicces,hogy a leírásban elsőnek vissza a fogadóba utánna máriához kell menni ott kell előhívni a fotót és utánna a gyipsy a gyufa átadás én pl nem így csináltam és mégis továbbmnetem úgyhogy van rá megoldás!
    Ha lesz időm megpróbálom onnan megint eljátszani az egészet ahol kijutottam a könyvtárból!
    Akkor meglesz a mentés;)!
    Csak nyugi
  • Edybaba
    #144
    Hali bocsi de mostanában nem volt a Draculával foglalkozni amint ráérek beszélek a barátommal és megcsináljuk amit kértél!
    De addig légyszi legyetek türelemmel!
  • bogyoka
    #143
    Egyedül Edybaba akiben bízhattunk volna, elég lett volna émilben elküldeni a mentést, csak annyi lett volna:(
  • bogyoka
    #142
    valószínű, hogy valamit nem jól csináltunk, nálam például a dialogusban nincs kihúzva, hogy nézzem meg a postámat, holott már ezerszer megnéztem.
    Hamarosan bepöccenek és uninstallozom, nem sok kell hozzá.

    Már más fórumba is beírtam, de senki nem segít.
  • atesszan
    #141
    100%, hogy most már nem enged tovább, ne is reménykedj. Ez programhiba, valamit nem olyan sorrendben csináltunk ahogy kellett volna, igy már nem enged tovább. Csak egy mentés segitene, de nincs senki, aki adjon!
  • bogyoka
    #140
    Ja, és ha neked valahogy sikerül, írd meg, vagy mailcímemre küld el a mentést, a mailcímem az adatlapomon van:))
  • bogyoka
    #139
    Nem tudom, hogy a festményekkel próbálkoztál-e, de lefodítottam szótárral és így írja:

    Tedd a falra a helyes festményt az üres nyílásokon.
    Az ágy tetője: Gymnosophist
    Az ágy oldala: St Sebastian
    Konyhaszekrény által hagyta fenn a falat: Patroclus temetése.
    Egyenesen a falon fenti konyhaszekrény: Martha és Maria alapulnak a padlón, amit befedtek ruhával.

    És mindegyiket megkell nézni és nagyítóval kell a képkeret jobb alsó sarkában szám van azt is nézd meg.

    Megcsináltam de még mindig nem jó valami, nem jutok tovább.
  • bogyoka
    #138
    Lehet, hogy a feltöltést nem tudja, pl. az ATV-re. De az is egyszerű csak be kell regizni úgyhiszem.
  • atesszan
    #137
    Ugy, ahogy leirtam, ettől értelmesebben nem tudom leirni!