76
  • Sir Quno Jedi
    #76
    Van öccáz cs topic, sokuk még csak nem is ennyire hülye mint ez, úgyhogy zárom. Ha újranyitja a kedves, ámde tájékozatlan kukacmalac úr, akkor banolom is őt, mert a pihenés tanúlságos lehet.

    SZÓLTAM!
  • BB7
    #75
    #75 voltam
  • koschwarz
    #74
    have fun!
  • koschwarz
    #73
    "ENNNNNYYYYI! KB."

    akkor ennyi, a szavazást lezárom.....MOST!
  • Vlala #72
    Azért ez nem semmi.
    Nem arra gondolok, hogy valaki kereső és tartalom nélkül nyit topicot, hanem arra, hogy a gumiszökevények mit reagálnak rá...
  • flashpointer
    #71
  • passatgt
    #70
  • tomonor
    #69
    /Facepalm
  • kukacmalac
    #68
    perszeeeeeee!!!!!!!!!
  • kukacmalac
    #67
    de_ mapok: A Terorristák feladata egy objektum (gyárépület, konténerek..) felrobbantása, úgy hogy a bombát (amit egy hátizsák jelez az egyik játékos hátán) eljuttatják a célponthoz, amit általában, egy piros célkereszt jelöl a földön, ott lerakják, és őrzik, amíg fel nem robban.
    cs_ mapok: A Terrorok általában egy épület belsejében kezdenek, a közelben néhány tússzal. Céljuk védelmezni őket, és megakadályozni, hogy a Counter-ök 'elvigyék' őket a saját bázisukra. A CT-knek viszont pont ezt kell csinálniuk, megmenteni a túszok életét, vagyis egyenként megérinteni őket, és elkísérni őket a kiszabadítási pontra, ami legtöbbször a saját bázisukon van. Ezért általában magas pénzjutalom jár, függetlenül attól, hogy kik nyerték a kört. A túszok lelövéséért minden esetben (mind2 oldalon!) pénzbüntetés jár.
    as_ mapok: A CT-k feladata védelmezni a kijutási pontra igyeksző VIPet. Ez általában egy helikopter, vagy dzsip. A VIP nagyon fél, az ő likvidálására felesküdött terroristáktól, az ő feladatuk ugyanis lelőni őt, bármilyen áron. A körnek vége van, ha a VIP meghalt, vagy kijutott egészségesen.
    ENNNNNYYYYI! KB.
  • koschwarz
    #66
    #65
  • koschwarz
    #65
    fogadjunk, hogy csak tettetted, hogy hülye vagy. én az emberiség jövője érdekében legalábbis ezt remélem.
  • nandorb
    #64
    64#
  • nandorb
    #63
    szep az a copy/paste
  • kukacmalac
    #62
    A Counter-Strike (CS) egy csapat-, és feladatorientált First Person Shooter játék.). A kezdő összeg 800$, amivel minden ember rendelkezik. Minden frag (ellenfél kiiktatás) illetve a csapatmunkába besegítés (túszmegfogás, kivitel, bomba lerakás, felszedés) pénzt jelent. A maximális összeg 16000$ amit összegyűjthetünk. A rendelkezésünkre álló összegből különböző fegyvereket, felszereléseket vásárolhatunk különböző összegekért. Természetesen a játék figyelmeztet minket, ha már egyes dolgokat nem tudunk megvásárolni megfelelő pénz hiányában.
    A pillanatnyi állást mindig egy táblázatban tekinthetjük meg (Score Board – általában a TAB billentyű lenyomásával tekinthetjük meg). Itt láthatjuk, hogy mennyiszer öltünk illetve haltunk meg, valamint azt is megtekinthetjük jelenleg melyik csapat, vezet.
  • nandorb
    #61
    61# haladunk
  • nandorb
    #60
    hat hosszan meseld
  • nandorb
    #59
    ien nincs ebbol csak 1van a vilagon az is csak az sg-en,megy torlesre gondolom:D
  • RNadal1203
    #58
    ilyen topic már van nem ?????? :P
  • kukacmalac
    #57
    röviden nem lehet elmesélni
  • kukacmalac
    #56
    jajjj és ki játszik még botok ellen? az csak gyakorlásra jo
  • koschwarz
    #55
    meséld már el lécci mert én is csak most érkeztem a marsról...
  • nandorb
    #54
    csak online,hat lehet amugy is jaccani olyan botok ellen mint te vagy,majd eccer te meg en 1az1re es meglassuk meg mennyire profi bot vagy
  • kukacmalac
    #53
    hát counter strike online játszható fps játék
  • nandorb
    #52
    mindenki ir ide mint a chatbe akkor ossze lehet hozni,kezd mar el
  • nandorb
    #51
    bekezdott se irt rendeset szt. fogalma sincs minek nyitotta a totyikot
  • koschwarz
    #50
    nem tudom. unatkozom.
  • chilios
    #49
    NEEEE NEMENJ!!Te vagy itt a főnök!Mi az a cs 1.6? írj valamit róla légyszíves!
  • nandorb
    #48
    #48
  • nandorb
    #47
    de mi erdeme van ha aztan torlik?
  • nandorb
    #46
    osszehozzzuk valahogy
  • nandorb
    #45
    van
  • nandorb
    #44
    jol,
  • kukacmalac
    #43
    MEGYEK IS
  • koschwarz
    #42
    na gyerekek, hozzuk össze azt a 100 hsz-t mielőtt kibakják a 'csába!
  • kukacmalac
    #41
    MERT?
  • koschwarz
    #40
    inkább egy droid:



  • Narxis
    #39
    OMGWTFROFLMAOROFLCOOPTERLOL





    gyere cszni te kukackeci
  • stp4trick
    #38
    tényleg BOT
  • kukacmalac
    #37
    HAHAHA