182
A Sony Ericsson új közép-kategóriás Walkman mobilja
  • mathgery
    #182
    Elado egy teljesen új , Vodafone-os, 2010.07.09.-én vásárolt sonyericsson w595. Arany szinű.Tartozékok: töltő, adatkábel, headset, 2 gb memória kártya. Személyes átvétel Egerben. Érdeklődni [email protected].
    26000 ft. ebből már nem szeretnék engedni, de ha személyesen átveszi valaki Egerben, akkor 25ért odaadom!
  • mumeen
    #181
    Nekem az a gondom,hogy a walkman-ban,ha átlépek a következő számra,akkor mindig onnan folytatja,ahonnan abbahagytam,vagy 100 éve...Ez mitől??
  • berna
    #180
    Sziasztok!
    Én csak pár napja kaptam meg a w595-t és az lenne a kérdésem hogy hol tudok mappát csinálni a képeimnek/próbáltam a fájlkezelőbe sikerült is de a médiába nem jelezte ki/
  • sznus
    #179
    TequilaCat vagy mjBookMaker. Ezek mind "könyvkészítők". Java-s programokat készítenek, amit a telefonra kell áttenni és telepíteni. Rég használtam már őket, de tudom, hogy lehet könyvjelzőket is csinálni, betűméretet állítani, kijelzőt forgatni, és automatikus scrollozást beállítani. Szóval ez a legmegfelelőbb megoldás onleany-nak! ;)
  • slime001
    #178
    A szövegfájlt bemásolod Microsoft Word-be, aztán nyomsz egy olyat, hogy mentés másként és weblapként mented le. Átmásolod telóra és már olvashatod is!:) Az egyetlen hátrány az, hogy nem jegyzi meg kilépés után hol tartottál és nincs is semmiféle mód erre.
  • onleany
    #177
    Sziasztok!
    SE W595 típusú mobilon elvileg nem lehet szöveges fájlokat olvasni (e-könyvet (regényt, novellát), de van-e valami mód rá (bármilyen kerülő érdekel!), hogy át tudjam másolni, és olvashassak hosszabb szöveges fájlokat?
    Mert sms-be nem illeszthetek be 70 karakternél több szöveget
    illetve fogalmam sincs, hogy működik a mobilon t-email szolgáltatás, esetleg azon keresztül olvashatnám, ha bemásolom a szöveget az email-fiókomba?
    Természetesen böngészőre csatlakozva egyszerűen olvashatnám amit szeretnék, de ez a megoldás túl drága...
    Reménytelen vagy lehet valami módon hosszabb szövegfájlt olvasni SE W595-ös telón?
  • Lju
    #176
    Hali!

    Régi téma, de én még csak most jutottam ide. :) Nem tudok dönteni: SE w595-et vagy w910i-t vegyek? Eléggé hasonlítanak. Szerintetek?
  • idamaria
    #175
    illetve 595 :d
  • idamaria
    #174
    sziasztok, a SE w959-ről tud valaki valamit?
  • maj5
    #173
    arról érdeklődnék hogy ez a tipusú mobil jobb-e a w705-nél
  • Powalik
    #172
    ha azt nézzük neked jó nekem nem mert én értettem félre amit te egyértelműen mondtál:P
    Szóval jah!:D
    Kapsz egy csatlakozót a telóhoz amibe 2 fülest is lehet használni.Egyébként (de ez csak az én véleményem) az SE fülesek jobban szólnak,mint a nokiák.Sokkal árnyaltabbak a hangok.De lehet,hogy csak nekem tűnik így.
    Nem akarom a nokiát se lehúzni mert azért az is jól szól.De az SE az másabb valamivel.
  • fabianofa
    #171
    Örülök:P és akkor ez nekem most jó?:D Igen,arra gondoltam,hogy sokat hallgatnám.meg az én régi nokiámhoz még csak egy füles fülhallgató van,ami elég zavaró,de olvastam h ehhez duplát is lehet rakni.Ez tök jó,mert ha nem vok egyedül,akkor is hallgathatunk zenét útközben.
  • Powalik
    #170
    most töröltem ki egy hosszú hozzászólásomat mert először azt gondoltam,hogy azért akarsz ilyen telót mert sok zene elfér rajta és már írtam is neked rá (csak kitöröltem:P),hogy már szinte minden teló bővíthető micro sd-vel.
    De leesett.Azért akarsz ilyen telót mert sok zenét hallgatnál pontosabban sokat hallgatnád!!!
    Megfejtettem egyedül is:D
  • fabianofa
    #169
    nekem nokiám van,régebbi változat,de én meg pont azért szeretnék majd egyszer sony ericsont,mert jobb kamerát szeretnék,meg sok zenét hallgatni róla,de az a nokia,ami ezt jó minőségben űzi az egekben van(az ára),azért mert nokia....
  • Powalik
    #168
    Amúgy szerintem csak annyiról van szó,hogy ki milyen telót szeretne venni.
    Mert ha valaki jobbat akar az ne ossza,hogy ez milyen gagyi telefon és alig tud valamit.
    Szerintem a kategóriájában igenis jó.
    Zenelejátszára alkalmas és még fotózni is tudsz vele.Az ára ehhez képest pedig elég baráti.Az SE-oknak a hangminősége azért lássuk be elég jó.
    Ha valaki jobb telót akar (tudásban jobbat) azt mondom nézzen szét a nokiák között.
  • fabianofa
    #167
    Hát szerintem is az emberek,most legkevésbé telefonra költenének.Én is szeretnék jobbat,újabbat,de nem most az biztos...Van vkinek amúgy ilyen telója?
  • mámászítá
    #166
    az biztos szerintem a T-mobile nem húzott egy nagyot ezzel az Iphone-nal, mert annyian amennyien ők szerették volna nem vették meg több mint 100-ért
  • nagyadam77
    #165
    Nem is a telefonok mentek fel, szerintem csak szimplán most nem erre költenek az emberek. Meg persze a drága is relatív mert ezt a telefont is láttam már 25-ért is szolgáltatótól és azért a 25-50 még mindig barátibb ár egy telefonért mint mondjuk egy iphone vagy egy omnia esetében. Ezek többet is tudnak aláírom, de szerintem akkor is indokolatlanul drágák a magyar átlag számára.
  • mámászítá
    #164
    az mondjuk igaz, hogy manapság elég drágák ezek a készülékek, főleg a válság miatt :(
  • nagyadam77
    #163
    Igen, sokan mondják rá hogy drága, de szerintem ha körbenéz az ember a hasonló tudású telefonok közt jobb lehet hogy akad, de olcsóbb nem nagyon.
  • mámászítá
    #162
    ja értem, most már látom :)
    mellesleg nem néz ki rosszul :)
    bár azért az ára egy kicsit húzos :(
  • nagyadam77
    #161
    Hát hogy a töltője (is) olyan formájú hogy a 2 széle kiemelkedik mintha 2 fog lenne (szerintem :)) Ott van a telefon oldalán.



  • hellobello
    #160
    ezt a vámpírfogást, hogy érted :)
  • nagyadam77
    #159
    Elosztó van hozzá, az SE-knek ugye az a spéci "vámpírfogas" bemenetük van mindenhez és abba megy ez is.
  • dugipofi
    #158
    hi! a slide nem kopik szét rajta egy idő után?
    és szerintetek mikor és mennyivel fog lemenni az ára? mert nekem az 50-60 kicsit húzós, de nagyon bejön... még működik a mostani telefonom, de ha lecserélném lehet ezt választanám..
  • hrvhanna
    #157
    Sziasztok!

    Ebbe a telefonba tényleg két jack dugót lehet dugni? Adnak hozzá elosztót vagy két lyuk van rajta alapból?
  • antipatti
    #156
    Igen, az az iPhone-hoz meg az iPod-okhoz van.
  • mámászítá
    #155
    Az iTunes csak az Iphonnál van ugye ?
  • antipatti
    #154
    Lehet, de valahogy eddig azt tapasztaltam hogy a gyári dolgok csak megnehezítették a dolgokat.
  • mámászítá
    #153
    Pedig ezeket mindig gyári programmal kell feltenni !
  • antipatti
    #152
    Asszem meg is kaptam a választ a SensMe problémámra. Én nem a gyári sony programmal pakoltam a zenéket, ezért nem is volt mivel elemeznie őket. Na majd akkor kipróbáljuk azt is, bár az iTuneson kívül jól sikerült gyári szoftvert még nem láttam :S
  • supperlevi
    #151
    aha, de akkor most ez úgy működik h szar kedvem van, hallgatok egy számot, és az ehhez hasonlókat utána elkezdi játszani? Mert én meg azt hittem h létrehoz ilyen kategóriákat h vidám, szomorú stb... és ezekbe rendezi a zenéket és akkor ki tudod választani h melyik kategóriát akarod.
  • hellobello
    #150
    Az a lényeg, hogy elemzi a Sony programja a zenéidet, alkot magában egy véleményt, hogy melyikek stílusa hasonlít egymáshoz és ha ezzel a programmal teszed fel a zenéket a telefonra, akkor ezt a véleményt megosztja a készülékkel is. :) A telefon ezután minden zenédet egy pontként ábrázol egyfajta "térképen", aholis az egymáshoz közeleső pontok(zenék) stílusa elvileg hasonlít egymáshoz.
  • antipatti
    #149
    Én se tudom sajnos, de egyelőre én még csak működésre bírni se tudom :(
  • supperlevi
    #148
    nekem nincs ilyen telefonom, de az egyik haveromnak viszont van. a rázós zene váltás ötlet volt, mész a buszon, megy vmi szám, "jó ez szar" és elkezdesz hadonászni, többiek csak néznek h wtf
    ja és ami engem érdekelne, hogy ez a SensME cucc ez pontosan milyen elven működik? tehát hogyan dönti el h melyik szám milyen hangulatú? mert mondjuk lehet h valamelyik szám a szövege miatt lesz vicces/szomorú akkor azt hogy állapítja meg?
  • antipatti
    #147
    Sziasztok! Én 1 hónapja nyüstölök egy ilyet, és az egyetlen problémám eddig vele hogy a sensme-t nem tudtam használni. Mondjuk tesóm szerint nem is érdemes vele bajlódnom de én azért kipróbálnám. Valaki tudna segíteni benne?
  • majkrofon
    #146
    ne fájdítsd már a szívem!!!! most már én is akarok egyet!! irigyellek, h neked van. én talán majd május közepén, végén vehetek.. az meg még messze van. ha csak szülinapomra vki nem ajándékoz meg eggyel..:)
  • johngoku
    #145
    Most, hogy a kezemben fogom, úgy gondolom, hogy extrák nélkül is ezt választanám, mert jól néz ki, masszív, jók a gombok, a csatlakozók, a töltő, a füles, a menüben is ott van minden, ahol lennie kell, gyors, szép a kijelző, és a beépített programok se rosszak.
  • majkrofon
    #144
    :D:D dilis. mondjuk 40 ezer, ha tényleg jó minőségű a telefon, akkor megéri. ebben meg azért van jópár extra funkció, amit díjazok.
  • johngoku
    #143
    amúgy ki is lehet kapcsolni, ha zavar:) Legalábbis asszem, még nem nézegettem annyira a beállításokat. 40 egyáltalán nem sok, sőt kevés:D adj 50-et, és veszek neked egyet, és így is jól jársz:D