109
A Radon Labs játéka
  • Tibbor
    #69
    Köszi, már sejtem melyik teremről beszélsz.Itt tényleg nem néztem szét, csak irány előre.Majd visszamegyek és még egyszer kösz a helpet!
  • Blondy
    #68
    nekem is órákba tellett a recept összekaparása. Nálam az utolsó darab a nagyteremben volt. Van egy terem amibe beérkezeve egy széles lépcsőn kell lecammogni. na miután itt leérsz a lépcsőn egyből jobbra el a fal felé. Csak ekkor válik láthatóvá egy beugró amiben egy láda árválkodik és abban a recept. próbáld ki hátha neked is ez kerülte el a figyelmed. Szal lépcsőn le és tarts jobbra.Ez a beugró amugy a lépcsőre merőleges falon van.
  • Tibbor
    #67
    Lenne pár kérdésem:

    A romos templomban nem találom a recept ötödik darabját.Az a gyanúm, hogy annak a szobának köze lehet a dologhoz, ahol volt néhány "lépőkő" a talajon, azokra viszont nem enged rámenni.Már minden ide vonatkozó küldit megcsináltam(ghost, démon), végigkutattam a termeket, de semmi.

    Másik: az óriás rákokkal teli templomot hányas szinttől érdemes bepróbálni?Az első nagyobb rákcsapatot még lenyomtam, de a másodikat(a transzportáló kör közelében lévőket) még nem sikerült.A csapatom 8-as szint körül van.
  • SaGa Jr
    #66
    Mikor másodszor mész vissza a helyőrséghez (ahonnan kiebrudaltad a korrupt nemest és csürhéjét), akkor ott találkozhatsz az első részből már ismert kissé hibbant varázslóval és tanítványával akit ki kell majd menteni. Na ennek kapcsán jutsz el a "nekromantához".

    Érdemes minden helyszínt többször is meglátogatni (miután valami a történetben fontos dolgot végrehajtottál) mert szinte minden esetben feltűnnek új feladatok, és érdekességek.
  • Calver
    #65
    árnyékot a toronyban tudod megtanulni. ezzel a nekróval viszont én nem is találkoztam, szóval azért maradt még jó pár újdonság azt hiszem...
  • SaGa Jr
    #64
    Pedig kaphatóak azok soul cuccokhoz is receptek, mind az elfeknél, mind a városban.
    Csak például a bow az Iama Soul bow néven fut, az Improved recept ugyanez csak előtte van az Improved jelző (kapható a városi íjkészítőnél de idővel az erdőben élő elfnél is beszerezhető lesz).
    Az Improved Soul Knife/spear recept vagy annál az elfnél lesz akitől a feladatot is kaptad, vagy menj fentebb és egy másiknál megtalálod, de mindenképpen árusítják. Emellett megvehető a városi kovácsnál is (déli kapunál van).

    Mondjuk mindhárom elf fegyvert nem tudod perfect-re elkészíteni, mert csak egyetlen Impression nevű kütyü van a játékban ami a perfect cuccokhoz kell. Plusz ezek a fegyverek igazán csak elfek kezében tudnak jól szerepelni. Nem elfnek adva a lényegi bonuszokat bokud ami miatt megérné használni ezeket a fegyvereket.

    A fejvadászosdi a bűnözők kézrekerítése amit a barakkoknál tudsz elvállalni a quartermaster-től. Ha elolvasod a körözési levelet, abban benne van hogy az illető hol bűnözik. Csak el kell menni a kérdéses részlegre. Az első manust például a folyó mellett, a városon kívül találod a kocsma és a juhász (kecskepásztor) között. Levered, begyűjtöd a gyűrűjét majd visszamész a megbízóhoz. Kapod a jutalmat. Aztán még 2 tesóját kell lekapcsolni végül az anyucijukat is. Mind a városban vagy annak közvetlen környékén leledzik.
  • Blondy
    #63
    ahh köszi akkor majd kipróbálom a hard fokozatot is. Improved receptekre emléxem de az nem a "soul" tipusú elf fegyverekhez van. És az elfeknél sem találtam soul improved receptet ami receptet meg kaptam a küldinél az soul perfect :(

    A futár feladatokat én is megcsináltam de mi az a fejvadászat? Valami rémlik h kaptam egy nevet akit le kéne kapcsolnom de őt sehol nem találtam meg. Amúgy a kalózos videó úgy jött elő h szépen végig vártam amíg a credits lemegy a készítőkkel és a végén egyből beadja a videót.
  • SaGa Jr
    #62
    Részemről egy feladat maradt befejezetlen, mégpedig a törpék barlangjában a vízszivattyús (berobbantott barlangba nem lehet visszamenni). Ja meg a kalózvadászos feladat (silver meg golden emblem leszállítása az új őrparancsnoknak). Mindezek mellett is túl rövid volt a játék.

    Amúgy minden mellékes nem lehet végigcsinálni, mert van nem egy ami egymást üti,meg van ami nem jön elő csak bizonyos kaszt esetén. plusz elég sok van ami meg sem jelenik a quest részlegben (futár feladatok, fejvadászat hogy kettőt említsek).

    A köztes állapothoz meg tudod venni náluk is a recepteket (3 kereskedőjük is van), de ami azt illeti a városban a kovácsnál és az íjkészítőnél megvannak az improved knife/spear/bow receptek.

    A normálhoz képest az ellenfelek a nehéz fokozaton +2 base attack és defense értéket meg +50% életerőt kapnak. Plusz egyes helyeken a létszámuk 25-50%-al nagyobb lesz (nem a neves dögöké, hanem az aprólékoké).

    A videó nem tudom mire utalhat (végülis már van plusz tartalom jó régóta a német változathoz és lassacskán az angolhoz is, ki tudja milyen újdonságok jönnek még). De nálam mondjuk nem volt ilyen videó a végén (igaz likvidálva lett a teljes kalóz kontingens).
  • Blondy
    #61
    na végig vittem. szerintem egyáltalán nem rövid ha végig tolja az ember az összes side questet is. Nekem egy küldi ragadt be mindössze de szerintem az bugos volt nálam. Az 3 elfel karöltve legyártottam a 3 fegyvert. Namármost azok alap fegyverek voltak és volt rá egy nyitott quest h majd nekem kell tovább upgradelnem. Adtak is 3 receptet a perfect verzióhoz kell. A bibi minössze annyi volt h a recepthez az improved verzióra volna szükség de az elfek az alap SOUL fegyvereket gyártották le nekem szal nincs meg a köztes állapot igy nem tudom legyártani a perfect verziót.

    Szerintetek mi a különsgég a közepes és a legnehezebb fokozat között? Azon filózom végig viszem majd mégegyszer very hardon és a csajt hagyom életben az elején csak nem vágom miben különbözik a hard fokozat vajon?

    A végén a credits után van még egy bejátszott animáció. Sok hajó jön és kalózok parta szállnak. Az mi a túró ott?
  • SaGa Jr
    #60
    Nekem az első részből inkább az árnyék lény jött be. Tippem van rá hogy itt kitől lehet megszerezni, de biztos nem vagyok benne (a kőkör alatt tevékenykedő, meghasadt személyiségű druida/nekro párosból ha a kiskölökbe kötltöztetjük a nekrót akkor talán tőle ez kapható jutalomként, de az sem kizárt, hogy ha őt támogatjuk a helyes sorrenddel akkor is megszerezhető a spell).

    De speciel a szarvasbogár sem egy rossz támogató jószág, csak magas szint kell hozzá (mondjuk a maci sem rossz ha bunyó van)...
  • Calver
    #59
    na, akkor én ezt nem vettem észre

    legszebb emlékeim szerint nincs meg varázslóknál kezdővarázslatnak, főképp hogy a Dzsinn lenne "über" idézett lény - legalábbis előző részben igen szépen darált. bár a kihagyását asszem túlélem, Jaakon-nak nem is hinném h lett volna pontja rá, szegényt már Fireball felpörgetése is eléggé megviselte.
  • SaGa Jr
    #58
    Én mondjuk a sárkányverés után kaptam meg a kiszabadított dzsinn jóvoltából (ott van egy ledobott régi lámpa a mindenféle szétszórt cuccok között amit ha felvesz a játékos akkor kiszabadul a dzsinn és mielőtt lelépnénk a helyszínről megkapható tőle a varázslat).

    Tanulni nem tudom hol lehetne. De erős a gyanum hogy valamelyik varázsló induló készletében benne van a dzsinn varázslat (már nem társnak, hanem amit mi kreálunk, de ez csak tipp, nem vagyok benne biztos).
  • Calver
    #57
    Dzsinn! 'szameg, kaparászott valami a tudatomban a végefelé, h "valami hiányzik... valami hiányzik..." - de most már megvan mi volt az...

    hol lehetett megtanulni? mágustoronyban? mondjuk ha ott akkor nagyon a legvégén csak, mivel amikor utoljára ott jártam - talán sárkánynáspángolás előtt - akkor még csak Skeletarius volt...
  • SaGa Jr
    #56
    Én fáklya nélkül is átgyalogoltam az erdőn. Voltak ugyan támadások, elég sok, de az állatok ekkorra már nem jelentettek kihívást semmilyen szinten. A megidézett Dzsinn is sokat segített, meg dőlt a pont amit aztán elosztogathattam, szóval megérte azt a közel fél órás folyamatos bunyót a dolog.

    Annyi, hogy a karakterrel menni kell előre, nem leállni folyton harcolni (időnként be kell persze segíteni, de a lényeg, hogy a saját karater menjen a cél felé). A társaid majd követnek úgyis.
  • Calver
    #55
    elég szemét az a küldetés, engem is szivatott... nézz körbe azon a helyen ahol az átvezető animáció után találod magad, a fáklya egy kivágott fa "üreges" belsejében van. miután felvetted ne felejtsd el elővenni, quest cuccok között van.
  • Blondy
    #54
    hi!

    a vége felé kéne elvileg "smoke torch"-ot használnom h elriasszam a respawnoló állatokat. Ez akkor most a normál fáklya vagy mi a szösz? Egy fáklyám van de attól még ugyanúgy megtámad az összes állat ott. Vagy be kell szereznem 4 fáklyát? És hol találok egyáltalán fáklyákat? jol elakadtam itt.
  • Calver
    #53
    öööö... semmi különösebb bajom nincs velük, azt leszámítva h főkarakternek nem szimpatikusak - mondjuk úgy h sokkal szívesebben nézem egy elf/ember leányzó fenekét órákon át, mint egy törpe feje búbját csapattársként nem zavaró, Forgrimm-et nem nagyon irányítom amúgy sem, bár régebben, még Baldur's Gate/IWD/ToEE idejében csapattársként se szerettem senkit magammal vinni aki csak hasamig ért - kivétel Montaron, mert ő zseniális

    mozgási sebesség btw nálam pont egy olyan dolog volt, amit kapásból feltoltam SQLite adatbázis szerkesztővel 3.5-ös értékről 5.5-re, mert iszonyatos ahogy alapból vánszorognak a karakterek...

    templomot végigzúztam, kissárkányt is lecsaptam (bár ő lehet h kell is templomhoz?), bányát is kitakarítottam, de a kiszivattyúzott járat kimaradt - túl későn jutott eszembe a küldetés, addigra már nem tudtam visszamenni
  • SaGa Jr
    #52
    Mi a baj a törpékkel? A külsőségeken kívül lényegi eltérés úgysincs (pont ugyanolyan sebességgel mozog mindenki).
    Szerintem pont a törpicsekekhez passzol az a "kaszt". Elfeknek meg embereknek megvannak a maguk trükkjei és különlegességei, legyen valami előnye a törpéknek is (emberi és elf mágiát úgysem tudnak tanulni viszont a sajátjaik igencsak kellemesek).

    A templomot (ahová a törpe geode invitál meg) azt végigcsináltad? A törpe herceggel kitakarítottad a bányát (sikerült még ez előtt kiszivattyúzni a vizet az eltorlaszolt járatból)?
  • Calver
    #51
    hátöööö... ez tényleg rövid lett. vagy írjam fel az inszomnia számlájára?
    viszont jónak jó volt, bár megvan az a tipikus "német RPG" hangulata - avagy lépten-nyomon mintha a párbeszédeket és a történetet részeg holdkórosok írták volna.

    végével egyetlen bajom h - számomra - nagyon hirtelen jött. azt hittem h csak egy sima hosszú harc, erre fenéket, ez a finálé

    a harcrendszer még mindig jó, cuccok most már kicsit kiegyensúlyozottabban jönnek, nem csak lépten-nyomon az ember arcába vágnak egy kétkezes kardot, karakterfejlődés dettó igencsak kellemes, nagyon jót tesz az egész játéknak ez a "nyitott" rendszer.

    az h mentésekbe még mindig bele lehet piszkálni SQLite adatbázis szerkesztővel még mindig komoly pozitívum, kedves karakterem nagyban ennek köszönheti h nem úgy nézett ki mint egy bohóc már csak arra kéne rájönnöm hogyan csinálhatok egy Geode-ot, ami nem törpe...
  • Calver
    #50
    nálam perpill egyedül Forgrimm használ pajzsot, de ő is csak azért, mert nem tudtam normális kétkezes kalapácsot a kezébe adni, a legjobbat lenyúlta főkarakterem mondjuk annyit még hozzáteszek h húzós helyzetekre nekem ott van Ice Cold Warrior, ami kb halhatatlanná tesz akárkit 1 percre...

    Cano meg azért lett kovács/boltos/alkimista, de még nyúzó is, mert őt nem cipelem magammal, így nála nagyon jól elférnek ezek a képzettségek - Forgrimm viszont folyton velem van, így ő lett a... tolvajom zárnyitásban jeleskedik, csapdahatástalanítást néha még fejeléssel intézi, de majd belejön.

    ezt viszont imádom, h milyen gyönyörűen át lehet emelni előző részből az összes mocsok kis trükköt - ott is hasonló, erőteljesen harcorientált csapattal toltam, képzettségeket megfelelően szétdobálva csapattagok között.
  • SaGa Jr
    #49
    Rák ollót lehet venni is (a árosban a templom mögött van egy manus aki ilyesmiket árusít meg kisállatokat és pár igazi egzotikus vackot), de úgyis lesz elég felkínálkozó önkéntes akikből ki lehet majd pofozni.

    Speciel kétezes fegyverek nélkül is nagyon jól el lehet lenni (főleg hogy a pajzs nem egy helyen életmentő tud lenni amit ugye kétkezes eszközökhöz nem nagyon lehet hasznélni). Az egykezesek között lesznek úgyis a legjobbak. Meg aztán előbb lehet találni meg készínteni magas eséllyel wound-ot okozó fegyvert egykezesből mint kétkezesből.

    Blacksmith alkalmazásra inkább való a törpicsek, mint Cano. :) Mégiscsak a profiljába vág sokkal inkább mint a tolvajnak.
  • Calver
    #48
    Giant Crabes probléma megoldva, már van 40+
  • ratgab
    #47
    Ardo, mint csapattárs... óóó a régi szép Drakensang Dark Eye emlékek! szerintem ezt úgy érdemes majd végigvinni, hogy River of Time, utána rögtön a Dark Eye, mert összefügg!
  • Calver
    #46
    na, közben nem is kicsit továbbzúztam :)
    Clarum Purum még mindig szerencsére ugyanúgy működik, Fireball meg Silkenspeech is meglett végül, csak haladni kellett tényleg egy kicsit történetben.

    én rá vagyok kattanva kétkezes fegyverekre, magas erőnél iszonyatosan jóvá válnak, már meg is van über kalapács, a kis kedves erőmódosítójával - 1 pont erőnként 1 extra sebzés na meg kovácsolással igencsak kedves fegyvereket lehet összehozni, legalábbis kétkezes kard vonalon.

    karaktergenerálásnál ezt is csináltam, statok megfelelő belövése után megfejeltem kicsit elf fighteremet (közelharcos elf "félmágus") Strong és Enduring előnyökkel, és hozzá Clumsy hátránnyal - úgysem fogok soha dexet használni, viszont +1 max erő igencsak kellemes, na meg gyorsabb ED regeneráció is.

    csodákat láttam, de annyira nekem nem volt szimpatikus - az is igaz, h Cano addig volt a csapatomban, amíg nem tudtam lecserélni Ardo-ra, és addig is a fő feladata haggle/blacksmith/alchemy vonalon volt

    már csak arra kéne rájönni Giant Crab Pincer-t merre találok, eddig találkoztam kemény egy Giant Crab-el, de a +1 erőt adó kesztyűhöz még laza 9 kéne

    mindenesetre köszi a választ és a segítséget
  • SaGa Jr
    #45
    Akkor sorban:
    Van változás a spell-ek között, szóval a nullás Clarum Purum nem fog feltétlenül mérgezést gyógyítani. Még a játék elején, miután már a saját kiképzésed befejeződött és ideiglenesen kapsz 2 társat, ott ha majd a kiscsajt mented meg akkor ő eleve rendelkezik majd a szükséges spell-el. Jaakon meg harci marci, így nála nem lesz alapból ilyen spell.

    A mágus tornyában felmentél a tetőre és az ottani mágustól akartál tanulni? Nála idővel bővül a lista a könyvében. Fireball-t speciel oktat (nem feltétlenül a játék legelején, de idővel fog).

    Elven silkenspeech majd az elfek tanyáján lesz tanulható a második "emeleten" (vagy a harmadikon). Csak elfek számára elérhető spell. De úgy rémlik hogy a kalózok területén is az elf kislány mintha tanítaná (ebben nem vagyok biztos teljesen, mert burglar-ral nyomtam végig a játékot és nem nagyon szenteltem kiemelt figyelmet a varázslatokra).

    A Balm of Healing leírásában benne van hogyan lehet előcsalni a módosítókat. Majd ha már 3-as vagy 4-es szintű leszel, na akkor lehet +1-es módosítóra növelni. 6-os szint felett jön a +2, 9 fölött a +3 és így tovább.

    Fegyverekből igazából én a kétklezeseket nem használtam. Nem jobbak annyival hogy megérje azokat használni. Majd a játék vége felé kerülnek elő olyan receptek amiből piszok erős fegyverek gyárthatóak (kedvencnek megmaradt a +25%-os wound hatású rapír). Lándzsából/íjból/késből lesz egy amit csak elfek használhatnak (az elf karakterek eleve ilyenekkel indulnak) és majd az elfeknél kitanulható a maxra fejlesztésük (a városban megtanulható az íjász kereskedőtől az íj update, a kovácstól a lándzsa és a kés fejlesztése de a csúcszint csak az elfektől szerezhető be).
    Harci botból az egyik legjobb már a játék elejétől elérhető a fegyverkereskedőtől (a barakktól a folyó irányába kell elindulni és szemközt lesz egymással egy fegyver és egy páncél kereskedő bódéja), annál sokkal jobb nem lesz hacsak nem törpe geode-dal nyomulsz (ő egyfajta druida, egyedi varázslatlistával amiben van pár nagyon ötletes dolog).

    Baltából a legjobb egykezes már a városban azonnal elérhető (már ha van kb 500 aranyad). Jobban sebző vagy jobban támadó lesz, de azok meg más téren szenvednek majd hiányt.

    Kétkezes kardból igen hatékony amit ki tudsz rugdalni az "arénában" ha végigversz mindenkit és legyőzöd a főnököt. Lesz annál jobb de nagyon a végjátékban ahol már nem sok szerepe lesz neki.

    Karaktergenerálás egyébként meg olyan amilyenre te akarod, mivel ott a lehetőség arra, hogy te állítsd be a karaktered hátterét és tudását/tulajdonságait. Szóval össze lehet ám hozni sokkal kellemetlenebb karaktert is mint amit alapból felajánl.

    További újdonság még a geode mellett, hogy a nem mágiahasználó kasztok közül az alvilágiak tanulhatnak un. csodákat. Ebből 4 típus van és a tolvaj életvitel és a nyílt összetűzések elkerülésekor begyűjtött pontokból használható. Van 2 vagy 3 Cano komának is.
  • Calver
    #44
    ez meg tárgytalan, nem tudtam h Cano is kell ahhoz h bejussak - viszont a főnökasszonynak van egy kedves kis +9 zárnyitást adó kulcsa
    Balm of Healing-re is rájöttem közben, csak túl kicsi voltam még ahhoz h működjön.
  • Calver
    #43
    egy dolgot hagytam ki, csak a lényeget:
    tolvajképzettségek merre? akárhogy nézelődtem, az istennek sem találtam meg aki tanítja őket, pedig lassan már meg kéne tanulnia valamelyik pofozógépnek a zárnyitás trükkjeit
  • Calver
    #42
    áh, emlékszem még az összes "mocskos" trükkre TDE-ből, nincs az az isten h extrában fogok pazarolni pontokat egy képzettségre, amikor Clarum Purum 0 ponttal is meggyógyítja mérgezést toronyban a kismágus nem tanítja sajnos, de megoldottam, a város alatt az "arénánál" az egyik nőszemély ingyen felgyógyít.

    de ha már te végigtoltad, remélem lehet pár aljas kérdésem
    - Elvenword Silkenspeech, valamint Fireball spellek merre tanulhatóak? megint az aljas trükkök ismeretét meglovagolva kívánok csöppet "ügyeskedni"
    - Balm of Healing bugos, vagy változott valami? úgy tűnt eddig modifier nem akar az istennek sem előbújni, se wound gyógyítás - bár lehet csak túl alacsony szintű voltam hozzá, most tartok lvl 3-on
    - lándzsából lesz normális? már reflexből átváltottam kétkezes pallos használatára, elf fighter ide v. oda, de nem vagyok benne biztos ugyanezt el akarom játszani Jaakon-al... gondolom kétkezes kardok és balták később úgyis fognak előkerülni szép számmal, de lándzsákból TDE-ben 1 darab használható volt, szóval ott nem vagyok biztos a dolgomban.

    új karaktergenerálás nekem bejön (elf fighter, +1 ST és +1 ED regen háttérrel = pofátlanság ), mondjuk szegény Battlemage kasztot kicsit megnyirbálták, pedig TDE-ben ők voltak a királyok. Geode kasztot nem vágom, majd ránézek.

    mindenesetre eddigiek alapján bejön, zúzok is vissza játszani, és köszi a segítségért
  • SaGa Jr
    #41
    Pedig egyszerűbb lenne, mint a spell-t keresni. :)

    Amúgy ha emlékezetem nem csal akkor a városban a varázslónál, fenn a toronyban a könyvéből meg lehet tanulni, de a kalózok településén az elf kiscsaj is árusítja, meg az elf településen a fa második szintjén a fehér ruhás elf nőszemélynél is beszerezhető a varázslat.

    A játék meg tényleg nagyon rövid lett. Az első rész sem nevezhető hosszúnak, de ez még annak is töredéke. Ha nagyon ráfekszik az ember a mellékes feladatokra (mindet úgysem lehet megcsinálni mert van pár ami egész egyserűen a választott hivatástól függ) akkor ki lehet hozni olyan 30 órányi játékidőt sok visszatöltéssel (van pár hely ahol egyedül kell ügyeskedni és nagyon észnél kell lenni a siekrhez), megannyi szívással. Normál sebességen játszogatva, nem bevállalva mindent feleslegesen, olyan 15-20 óra alatt kényelmesen végigjátszható az egész.

    Aki az első résszel játszott annak igazi újdonságot úgyis csak a törpe Geode karakter fog jelenteni (nagyon jól sikerült "kaszt").

    További hátrány hogy a "társak" elég egysíkúak, közel sincs olyan változatosság mint a Dark Eye esetében volt. Egyetlen delikvensnél tudunk majd dönteni (vagy a félelf íjász/elf varázsló kiscsajt vesszük magunk mellé vagy a battlemage embert, a másik 3 karakter fix aki jön).

    Ellenben a grafika nagyon szép, a hangulat príma és jó hogy van benn pár gondolkodást igénylő feladat is. Az még nem tiszta miben nyílvánul meg a River of Time alcím, mert a feladathoz, a sztorihoz az időnek nincs köze, a folyónak annál inkább. :)
  • Calver
    #40
    Clarum Purum spellt merre lehet tanulni, tudja valaki? megőrülök h nem tudom mérgezést leszedni karakteremről, viszont Treat Poison-ra nincs az az isten h egy pontot is rakjak teljesen feleslegesen...
  • Murder3
    #39
    napokba ezt kipróbáltam, ami angyon bejött hogy nagyon sok pont volt ami kiszímtja a sebzést meg mindnet.
    ami nem h egy nem futott túl jól,
    a másik h riasztó a harc benne....
  • Calver
    #38
    na ha már ezt a topicot is megtaláltam, akkor már ide is bekérdezek: hosszra kb mennyi lett The River of Time? emlegették TDO topicjában h csöppet rövid, mennyire lett az?
  • ratgab
    #37
    Mondtam én!
  • dartonita
    #36
    Kiprobaltam tegnap az elso reszt,egeszen fantasztikus!
    Egy nekromanta/idezo himet csinaltam,de elegge megizzadtam hiaba hittem azt hogy majd a summonok harcolnak helyette,ez tenyleg nem lesz egyszeru :D
    Nagyon elvezem.
  • ratgab
    #35
    Egy olyan csomag engem is érdekelne!
  • ratgab
    #34
    Igen! Az az alcíme az első résznek!
  • Was
    #33
    Nem mondom, hogy nem örülnék neki, de azt tudni kell szidják, mert rövid, unalmas, szinte semmi új elem nincs benne.
    Viszont én is várnék egy olyan csomagot, amiben mind benne van és akkor azt megvenném.
  • dartonita
    #32
    Ez a Dark Eye alcimu az elso resz ugye ha jol sejtem?
    Most neztem rola videokat,hat latszolag semmiben sem marad el a masodiktol.
    Allat,asszm ezzel a ket jatekkal most elleszek egy darabig :D
  • ratgab
    #31
    Pontosítjuk: az a sz....r, amit gothic 4-nek csúfolnak, annak semmi köze nincs a gothicokhoz, csak valami p...aszt kitalálta, hogy majd így sokat eladnak belőle.

    Nekem az első részben harcosom volt! Hát igen ez a rendszer nem a szétütök mindenkit mert harcos vagyok rendszer, itt bizony néha keményen elkenik az ember száját, de ez hozzá tartozik és ez így jó szerintem!

    FAllout New Vegas is ezért tetszik, mert nem te vagy benne az űbermens!
  • ratgab
    #30
    Remélem még azért megkapjuk a 2. rész kiegészítőjét is angolul, kár lenne érte, ha nem ...