182
Gondolkodjunk el néhány dolgon!
  • tomonor
    #22
    5+5=?
  • Errant
    #21
    Ez most kellett ahoz hogy rájöjjek hogy nem mindenki segg itt...
  • Mirk
    #20
    ez nem a személyed ellen irányul, ez már csak ilyen SG Óvoda szokás hogy minden új topikot lelámáz néhány gumiszobás
  • Errant
    #19
    Bármilyen témát nyit bárki az első hozzászólás az hogy ilyen már van... a második hogy mekkora hülyeség... A harmadik meg hogy zárják be...
  • Errant
    #18
    Nem lehet olyan témát nyitni ami bárkinek is megfelel...
  • Errant
    #17
    Nem, ide járok gondolkodni...
  • Hydroceph
    #16
    "Gondolom még sosem tettél semmit elozetes atgondolás NÉLKÜL!"*
  • Hydroceph
    #15
    átgondoljuk
  • Hydroceph
    #14
    Te vmi elkepesztoen nagy elme lehetsz!
    Gondolom még sosem tettél semmit, elozetes atgondolás után!
    Arra a hulye példára meg annyit tudok mondani, hogy baromsag, en elhiszem h volt egy ilyen, de a tag azt irta, h nem kell, nem azt h neki, a srác meg gondolom nem szamolt 3ig, de elkepeszto h naprol napra milyen topikokat nyitnak az emberek.
    topiknyitas elott nem gondolkodtal mi?
  • Errant
    #13
    Beírtam a téma keresőbe hogy van e ilyen topik és nagyon nincsen úgyhogy hagyjatok élni!
  • Hydroceph
    #12
    ezen ne gondolkozz tovább, érdektelenek
  • Errant
    #11
    De most hogy kiírtam magamból ezt már rá is jöttem hogy azért mert néhányan nem szeretnek gondolkodni:D de azok hagyjanak engem gondolkodni:D
  • Errant
    #10
    Én pl azon is szoktam gondolkozni hogy miért kúrják el az összes témámat... de ez nagyon egyéni probléma ezen ne gondolkozzatok..
  • Errant
    #9
    Rögtön az elő példa: Én pl ma azon gondolkodtam hogy egyes emberek miért nem gondolkodnak... Írok egy példát is hogy megértsétek, de lehetne sok milliót írni. Ma olvastam egy hírt miszerint egy ismert játék fordítását szeretné elkészíteni egy lelkes csapat. A hír alá szokás szerint lehet kommenteket írni. És pár ember kifejtette hogy szerinte felesleges a fordítás mert elrontja a geme feelingjét. Következő hozzászólás: "Aki azt mondja hogy hülyeség leforditani az menjen el magyarországrol mert nem közzénkvaló (Magyarokhoz) !!! Mivel magyarok vagyunk ezért legyen a játék is az ! És ha játszunk akkor az a játék hozznk beszél nem máshoz !" Na most kérdem én egyszerű halandó ha Amerikai kaját eszel (pl.:hotdog) akkor már menned kell magyarországról? Vagy ha szereted a pizzát... Vagy éppen tetszenek a kínai ruhák...
  • solo
    #8
    Mondjonle!-.-"

    Kismillió ilyen topik van :(
  • trogerzsiger
    #7
    vajon hogyan befolyásolják az eldobható pelenkák a globális felmelegedést?
  • kuci06
    #6
    Első téma:
    Ugye van egy olyan szavunk, hogy "hónalj"
    Na, akkor hol van a "hón" ? (Ha az alatt van a hónalj :D)


    GONDOLKOZZ
  • Hegi90
    #5
    jó topik lehet. ha nem kúrják el. mindjárt kitalálok valamit :D
    vagy inkább te, elv te akarsz most gondolkodni vmin
  • Szabi84
    #4
  • Tomászító
    #3
    arra gondoltam h zárhatnánk
  • Ron Ragm
    #2
    Pl ez a topic
  • Errant
    #1
    Üdvözlök mindenkit! Ide várok pár olyan dolgot amit szerintetek át kéne gondolni...