123
World of Goo
  • ReVisor
    #42
    Valami tipp?
  • ReVisor
    #41
    De én miért nem tom átállítani a felbontást? Átírom a konfigot, el is indul, de sztem semmi változás nincs. Vagy csak én nem veszem észre? Szvsz uakkora pixelek vannak mindenhol. Mi a megfejtés?
  • CamelX
    #40
    Elég nehéz mission, ha arra a lufisra gondolsz az 5. fejezet első pályáján.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Először is lufikkal függőlegesbe kell állítani a szerkezetet, aztán a meglévő bogyókkal meghosszabbítani. Ezután fokozatosan kell áthelyezni a lufikat a másik oldalra, hogy lassan eldőljön jobb oldali irányba a torony. Ekkor úgy fog eldőlni, hogy a teteje átér 1 másik kis szigetre. Itt kapsz még lufit, meg Goo-t, amivel megint csak hosszabbítani kell az építményt. Ilyen hosszúságnál nem árt a közepét is felfüggeszteni dőléskor, mert berogyhat. Ha jól emlékszem 3 szigeten kell átbukfencezni, ami után utolsó bukfencet már beszippantja a csövecske :)


    Sajnos tegnap már végigvittem a game-t, elég poén a vége! Marad a többlet bogyó gyűjtés és a torony nagyobbítás
  • tototto
    #39
    felhasználók namár, szóval fejlesztők :)
  • tototto
    #38
    szerintem nem tök mindegy, mert ha végiggondolod mennyivel kényelmesebb lenne ha görgetni se kellene mert mindent látsz a monitorodon azonnal
    meg egy 22"os monitoron nem úgy fest a 800*600 mint egy kisebben, szerintem semmibe nem kerülne a felhasználóknak ezt megoldani, és talán majd megis fogják
    valószinűleg rájöttek hogy nem műxik tökéletesen más felbontásban a játék, ezért is hagyták ki a settings fület a játékon belül
  • Cuchulainn
    #37
    Most tényleg nem rosszból, de a kétdimenziós kis gömböcök, meg a paintben rajzolt táj mellett nem tök mindegy milyen a felbontás?
  • Lacee
    #36
    az ötödik fejezetben mit kell csinálni? látom, hogy oldalt lenne a cél, de nem tudok odajutni....


    egyébként nagyon jó játék, elég addiktív :)
  • tototto
    #35
    probálgatva 1440*900 ban épphogy látszik
    1280*720 (hd) ebben jobban látszik de még mindig nem az igazi
    remélem valami patch lesz hozzá mert tervezem megvenni amint elérhető lesz steamen európában is :S
  • tototto
    #34
    egy olyan kérdésem lenne hogyha a config fájlban átirom 1680*1050be a játékot, elis indul, meg is nő a felbontás, de sajnos ugy hogy már a menüben is látszik hogy a szövegek nem férnek ki mert nem wide-os lesz a kép hanem inkább csak levágja a széleit, nem tom érthető e tehát nem látszódik a szöveg jobb és baloldalon hogy pl chapter 1 meg ezek
    a játékban meg ha megcsinálom a pályát és kijönne a continue felirat azon a fekete kötélen, a kép jobb aljából indul az a kötél amin lóg a felirat és igy nem tudok ráklikkelni, semmilyen billre nemreagál csak ha alt+tabbal vagy alt+enterrel kijövök winbe akkor betudom zárni
    kérdésem másnál is igy fordul e elő avgy az én verziómmal van a baj, egy kb 60 megás release amit nem kell crackelni se semmi csak telepiteni

    a játék nagyon tetszik de jó lenne ha feljebb tudnám állitani a felbontást mert ez igy a mostani állapotában elég csúnyácska :)
  • Cuchulainn
    #33
    Lemaradt:
    Az egyetlen hibája, hogy rettentő rövid, és lespórolták a pályaszerkesztőt...
  • Cuchulainn
    #32
    Nagyon ötletes, végre egy igazán jól megoldott, érdekes könnyen játszható és egyedi hangulatú játék! :)
  • Szeszmester
    #31
    Nightvison tagfelvétel tart, a csapatába biztos beférsz.
  • Gerbill
    #30
    A hangszóródon van olyan gomb, hogy volume, azt kell a - jel irányába tekerni:D
    Vagy a Windows tálcáján a hangerő ikonnal. A játékon belül szerntem nem lehet szabályozni.
  • Zomil
    #29
    én is kiprobáltam és tényleg rendkivül szorakoztató :)

    1 kérdésem lenne, hangot hol a fenébe lehet halkabbra venni? :D
  • csgj
    #28
    Kipróbáltam ezt a remekművet :D Tényleg rendkívül szórakoztató, és addiktív. Már zavaróan addiktív. :P Nem akarom rögtön kijátszani xD
  • sweech
    #27
    nélküled nem menne!
  • Evin
    #26
    Nem valószínű, hogy én csinálom, én csak az infóval rendelkezem.

    cat02
    Saccra 50k-nyi szöveg. Valakinek biztos sok, de általánosságban véve tényleg nem.(a játék sem olyan nagy)
  • zolo
    #25
    Nálam 10/10 ez a játék, köszönöm a topiknyitónak hogy megmutatta
  • Cat 02 #24
    Mondjuk igazából ezen nincs sokat fordítani ^.^
  • mama 2
    #23
    Király!:D
    Majd szivesen segítek csak szólj!
  • Cat 02 #22
    Én megkérdeztem egy fordítót, azt mondta játékhoz kell editor, nem a bin fájlhoz. Szal valakinek meg kell írnia.
  • Evin
    #21
    Megnéztem, semmit. De lesz hozzá fordítás.
  • meril
    #20
    Nos, ha .bin a kiterjesztése, akkor az minden valószínűség szerint csak karakterlimitesen szerkeszthető, DE ha Evin bácsit szépen megkéred, akkor szerintem megnézi, hogy mit lehet vele kezdeni. :) Ugye, Evin?:P
  • Cat 02 #19
    Szvsz ha ezt se tudod hozzá se kezdj.
  • mama 2
    #18
    Helyesbítenék. Nem xml a kiterjesztésük hanem bin, csak a név után van egy olyan hogy: .xml.
    De ez azon nem változtat hogy nem tudom megnyitni,max annyiban, hogy valami bin fájl szerkesztőt kéne találni.
    Bocsi a dupla postért...
  • mama 2
    #17
    Én is letöltöttem, tetszik, viszont le akarom fordítani magyarra. Ha jól néztem, akkor a játék, a properties könyvtárban tárolja a szövegeit, csak az a bibi, hogy xml formátumban, amit nem tudok megnyitni.
    Van valahol ilyen xml megnyitó/szerkesztő program? Mert én már kerestem régen is de nem találtam sehol.
    Ti esetleg tudtok?
  • Evin
    #16
    Az utolsó ilyen ötletes játék a Phun volt.
  • CamelX
    #15
    Hát ilyen 5letes játékot már rég láttam. Legkészebb őrültség :)
    Zene nekem nagyon tetszik, főleg a Red Carpet-es pályán. Az viszont 1 az 1ben a Rank1 - Airwave
  • zomgzerg
    #14
    év játéka ez itt
  • ricsa008
    #13
    nekem meg elsőtétedik a kép mintha Hz probléma lenne
  • Evin
    #12
    Hát én átállítottam 1024-be, és még élek, ahogy a gépem is. :D
  • Gerbill
    #11
    A Tower of Goo elvileg ingyen letlthető innen.
  • Picar77
    #10
    tök jó :D
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    linket tudna hozzá adni valaki ?
  • Thanatos
    #9
    nem tudja valaki zenét hogy lehetne kikapcsolni? mert tök jó meg aranyos a zenéje... 5 percig...
  • Gerbill
    #8
    Nagy ötletnek tartom, hogy még ide a config file-ba is belerejtettek egy ilyen Easter egget. Aki nem játszott vele annak mondom, hogy ez a sign painter ad tippeket a játék során(felkiáltó jeles tábla a képen)
  • dronkZero
    #7
    Jé, tök jó.

    Volt egy Tower of Goo, ott nem volt még feladat, de nagyjából még környezet sem. Így viszont érdekesnek hangzik.
  • kakaoskalacs
    #6
    <!-- IMPORTANT WARNING: If you edit this file, your computer will probably explode. Your friend, the High Resolution Sign Painter -->
  • looboo
    #5
    Metacritic-es értékelés eddig:
    Wii-n 97%
    PC-s verzio 95%
  • Gerbill
    #4
    Játék könyvtár, properties, config.txt-ben átírod a width-et heigth-et amennyire szeretnéd. Bár azt írja az állítgatástól felrobban a géped:D
  • kakaoskalacs
    #3
    nekem megvan a full de enmtudom hol kell felbontast allitani