123
World of Goo
  • Aquir
    #82
    Épp most vittem én is végig :) építkeztetek felfele? xD nem lehet elérni azt a dolgot? xD
  • Aquir
    #81
    ez a kedvencem xD
  • Zeller01
    #80
    na, kész vége jó volt nagyon régen élveztem így egy játékot!
  • Aquir
    #79
    azt hittem keményebb papír ha gondot tud okozni :)
  • tomonor
    #78
    ém igazából széttéptem a dobozát, brbfbi xD
  • Aquir
    #77
    azaz késsel meg lehet kezdeni, vagy végigvágod egy helyen :)
  • tomonor
    #76
    tépd szét

    ahogy a goo-k vagyis a ragacsok mondanák
    "We are all in it together" ;)
  • Aquir
    #75
    kés

    ???????????????????
  • Javancsivi
    #74
  • Javancsivi
    #73
    Sziasztok! Most vettem meg a játékot! minden oldalról papir veszi körül kicusztatni se lehet a tokját! Valaki megtudná mondani hogy hogyan kell kibontani hogy ne sérüljön a játék doboza?
  • tomonor
    #72
    roflpwnt
  • Mikiller
    #71
    ÁÁÁÁÁ, közben felraktam egy másik verziót azt hittem az a baj és törlődött a mentésem, mert felülírta. FAKK!
    Kezdhetem újra
  • Mikiller
    #70
    Akkor minden ponton végig hell menni, és válaszolgatni neki?
    Youtubon csak rákattintanak a MOM-ra és kész, be sem lép a gyereknek a MOM-ba:S
  • tomonor
    #69
    nem szabad kiválasztani azt az opciót hogy kitörölje a cookie-kat, szal "Keep my cookies"

    Akkor nem fog ujra indulni.
  • Seth
    #68
    mindíg az utolsót kell választani ha jól emlékszem
  • Mikiller
    #67
    Hello!

    A 4. szint végén a MOMs Computer-nél mit kell csnálni? Mindig csak kérdezgethetem, de nem fejezi be a szintet. Youtubon néztem video-t, ugyan úgy megcsinálom, de nekem nem fejeződik be.
  • passatgt
    #66
    nálam nem indul a demo, mármint elindul, de olyan, mintha folyamatosan a felbontást álíltaná, és így nem látok képet, csak a hang megy
  • Mikiller
    #65
    Jaa! Köszi:) Én meg nyomkodok már mindent, mert azt hittem nálam van vmi hiba.Érdekes, mert már kéne használni az első nyári pályák valamelyikén is, hogy OCD legyen, de akkor majd utólag visszatérek oda, ha meg lesz a fütty:)
  • KraZ
    #64
    Megvan! Megnéztem a youtubon. Soha nem jöttem volna rá.
  • KraZ
    #63
    Sziasztok! Én a 3. szinten akadtam el ahol egy kéz egy gyufát tart ami ég és oda kéne terelni a bogyókat csak az a baj,hogy mindíg kigyulladok. Hogy kell azt a pályát megoldani?
  • tototto
    #62
    simán klikkelsz bal gombbal de csak egy bizonyos pálya után lezs meg ez a képesség h jol emlékszem
  • Mikiller
    #61
    Erre gondoltam
  • Mikiller
    #60
    Helló!
    Hogy kell megfütyültetni a kurzort, hogy arra menjenek a Goo-k?
  • Solten
    #59
    Nagyon kemény kis game... :)
  • totya24
    #58
    Youtube-on rajta van minden pálya végigjátszása. ha elakadtok, onnan lehet ötletet meríteni...
  • BGYI
    #57
    hy all!
    Én a 2. chapter vörös szőnyeg nemű pályáján áltam le...egyszerűen nem tom megnyomni a gombot, ami kiengedné a nagy fejet.
    Előre is köszi:)
  • Kamisama
    #56
    Rohadt idegesítő egy játék... most volt uninstall. Már nem bírtam. Kb 25x kezdtem el a 3 világ 3 pályáját amikor hidat kell építeni azokkal a rohadék koponyákkal. Nagyon felidegesítettem magam rajta:
    1, mi a fenéért írja ki azt a játék kezdetén, hogy "a love story" mivaa?? Milyen love story?
    2, mikor már majdnem eljutok a csőhöz, megcsúszik az egyik qrva koponya és összedől az egész, vagy mikor már épp raknám le a koponyát, az beleakad az egyik tüskébe a földön és kirepül a pályáról....

    Pedig eddig egész jól megvoltam vele, de ez a pálya végleg kikészített.
  • Tatyla
    #55
    pff legalább egy képet linkelj már...
  • koll12
    #54
    csá
    1 fejezet 7 pályáján akatam meg (upper saft) ha tutok akor léci segicsetek kösz elöre is
  • ricsihangya
    #53
    nem tudom, írta-e már valaki, de ha valami nagyon nem megy, nézzétek meg youtube-on. fent van szinte az összes pálya végigjátszása!
  • Cuchulainn
    #52
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A zöldeket felhasználva lökdösd bele a megegyező ábrájú szürke dobozba a nagy "fejeket". Először a barnákból keletkező golyókkal fel kell tölteni a tüskés vermet, utána már át tudod engedni a rózsaszínt. Aztán odafönt csak pakold a lufikat a háromszögre míg a szobor felemeli az egészet a kijárathoz.
  • Pherla
    #51
    sziasztok, tudna valaki segíteni? a második chapter utolsó pályáján nem tudok átjutni... köszönöm.
  • hakagyi
    #50
    Tud valaki segiteni miért nem változik a felbontás miután átálitom a configot ???Vita 64 játszom

    köszi
  • Cuchulainn
    #49
    A lénynek, aminek a gyomrából kimásztál a szemeit kell léggömbnek használni, hogy felrepülj a szigetről.
  • Seth
    #48
    Hmm , az utolsó pályák pedig mindegyik fejezetben nagyon egyszerűek és az elsőnél ha jól emlékszem mindössze lufikkal el kell őket repíteni
  • Takimate
    #47
    Reménykedni tudok csak hogy valaki még él a topikban.
    Imádom ezt a játékot !

    Problémám az első chapter legvégével van.
    Kievickélek.. majd hova + meddig építkezzek ?

    Nem világos..
    Köszi előreis
  • abydos
    #46
    Köszi szépen! Én meguntam a szenvedést vele, azt hittem valami elterelő valami :)
  • Cuchulainn
    #45
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha a párbeszédet a megfelelő irányba tereled, akkor lesz egy lehetőség arra, hogy csapást mérj a World of Goo Corporation-re a valaha a neten megjelent összes spam e-mail elküldésével :)
  • abydos
    #44
    Kérdésem lenne, a 4. felyezet utolsó pályályán mit kell csinálni? Már beszéltem MUM-mal, de azon kívűl semmire nem jutottam. Ha valaki tud segíteni, szóljon, amúgy tényleg kár hogy egy ilyen nagyszerű játékban nincs pályaszerkesztő :(
  • Aschil
    #43
    Most próbáltam ki a játékot, zseniális!