2354
  • TDC Geronimo
    #74
    [17:56] <@Henrik> the comp that is Running the game AND frapping the video is a quad 2400 nvidia 8800 512mb ilyen gépen ment a game és vették fel az új videót. Szal itt nem lesz gond a gépigénnyel :D eleve u3 engine miatt erre lehetett számítani.
  • [HUN]Crassus
    #73
    ha ez kijön Darkfall pakolhat is kb....
  • Torzonborz
    #72
    hmm na nem is kellett fórum reget aktiválni a nélkül is ok volt acc. béta reghez. meg is történt.
  • TDC Geronimo
    #71
    ja a régit? Hát a mairól olyanokat irogatnak ircen, hogy már megy a remegés :D
  • Torzonborz
    #70
    fórum reghez kell .
  • [HUN]Crassus
    #69
    csak azt láttam ami fenntvan a jútubon,de az is odabax.....kiváncsi leszek erre a maira is....
  • TDC Geronimo
    #68
    Az miért baj? :) nem kapsz semmilyen confirmation levelet
  • Torzonborz
    #67
    nabazz és most nem megy gmail :D
  • TDC Geronimo
    #66
    láttad videót? :D Azt írták devek ircen, hogy szar lett a tömörítés és fél órán belül kb lesz rendes. Én még sajna nem láttam :(
  • [HUN]Crassus
    #65
    OMFG ez kemény gém
  • TDC Geronimo
    #64
    Most teszik fel a javított HD videót, de akik látták el vannak ájulva tőle -.- Betara már sikerült regelnem. Ittlehet, de ez is lassú még a nagy forgalom miatt
  • Larvin
    #63
    Nálam bejött egy pillanatra az oldal, de semmi nincs rajta. Nincs új hír. Gondolom nem sikerült frissíteni valami miatt.
  • TDC Geronimo
    #62
    "[16:52] <seko333||work> just watched new 5 min video.. i must say gore@blood level is highest i ever seen in mmo" Jól hangzik
  • TDC Geronimo
    #61
    Nyomatják youtubera elvileg, nemsokára lesz videó
  • TDC Geronimo
    #60
    Ircen fent vannak devek azt vicceket mesélnek :D
  • RaSzTaH
    #59
    lehalt az oldal, baljós dolgok ezek:S
  • TDC Geronimo
    #58
    Na már csak azt kell megvárni, hogy feltegyék a javított HD videót meg rendesen menjen az oldal.
  • Burca
    #57
    Úgy tűnik
  • TDC Geronimo
    #56
    Guglis fordítás
  • TDC Geronimo
    #55
    HMm lehet mégis oO
  • TDC Geronimo
    #54
    (MATS PERSSON) Again. Hi guys, sorry about the compression and sound volume in the HD version, if you can see it. A better one is coming up in a couple of hours! Ircről. meg valami betat is mondogatnak, de az kamu szerintem :D
  • TDC Geronimo
    #53
    Elvileg ez de annyian akarják tölteni, hogy nem nagyon akar mászni lefele :D
  • Torzonborz
    #52
    nahjó melónak úgyis vége a faszom fog itt túlórázni , majd otthon megnézem :D
  • Burca
    #51
    Szerinted?:)
    Nem ertem minek csinalnak ilyeneket ha nincsenek felkeszulve a tömegre. És ugye sose lehetsz eleg felkeszult :P
  • Torzonborz
    #50
    nektek begyünk vmi ?
  • TDC Geronimo
    #49
    jézusom ircen mi ment/megy :DD
  • Larvin
    #48
    na most jön majd az, hogy a honlap nem elérhető :D
  • [HUN]Crassus
    #47
    akkor meglessük:)
  • TDC Geronimo
    #46
    Jó kis MMORPG (remélhetőleg) Full loot, FFA pvp, first person nézet, Non-instanced világ, nincs se class se szintezés, U3 engine. Így röviden összefoglalva Aztán 40 perc múlva lejár számláló oldalon ami után történik valami. Talán új média, infók, de lehet beta jelentkezés is.
  • [HUN]Crassus
    #45
    ezmiez?
  • TDC Geronimo
    #44
    *remeg*
  • RaSzTaH
    #43
    "fórumotokat" szoktam olvasgatni, taktikázás hasonlók - fps-ekből szabadult mmofan - azért tetszik az elgondolás a DF-be pl.
  • Torzonborz
    #42
    nincs azzal semmi gond. harc közben nem a karit/animot nézed .

    máson viszont tényleg érezni hogy kis és tapasztalatlan csapat s kevés a pénzük.


    no 55 perc..
  • RaSzTaH
    #41
    DF - szerintem nagyon jó játék lenne (vagy az is, nem tudom mivel nem próbáltam), csak grafikailag gondolok itt az animokra, a karakterek kidolgozatlanságára stb... de valószínűleg a kis feljelesztőbrigádnak tudható be.
  • Torzonborz
    #40
    minek a kivitelezése ?
  • Larvin
    #39
    ugyanaz a véleményem
  • RaSzTaH
    #38
    nézzük, lássuk:) kicsit jobban mozgat mint DF.. bár az alapelgondolás jó csak a kivitelezés szarnak tűnik:P
  • Bandras DaSilva #37
    Nézegettem én is ezt a játékot már egy ideje...jó lenne betaban kipróbálni...meg esteleg többet látni belőle. Majd nemsoká mellássuk ...
  • Torzonborz
    #36
    pelust bekészíteni már csak 3 óra
  • TDC Geronimo
    #35
    "# Mounted combat, both ranged and melee, where your speed influences the damage your attacks inflict, and the faster your riding, the more difficult it becomes to change direction.[10] Mounts can be bought or tamed, and they won't jump out of your pocket or disappear into thin air. All mounts must be stabled to keep them safe, otherwise they can be stolen, killed, and eaten.[11][12] In addition, mounts may take damage or be killed while riding them. Finally, mounts will not be race specific, although some mounts may have a weigh limit which might restrict larger races from using them.[8]

    Ez jópofa :D