2354
  • TDC Geronimo
    #434
    Mondjuk block A-s emberekre hárul majd a kellemetlenebb feladat :

    The Beta is starting July 20 with the features from Combat Beta active, as well as a few new ones. The very first steps have to do with architecture, back-end and network-performance. To begin with, we are aiming to test:

    MO Updater (auto-patching system)
    Account System, Login, Logout
    Character Creation (The “human family” only, like Tindremenes, Khurites etc, male and female)
    General Network and Server stability and speed
    Crowd congestion tests
    Seamless World-streaming
    Updated Prediction System
    Sound
    Client System Performance
  • stevyxix
    #433
    Az lehet, biztos lesz leak, DF-nél is volt mikor kicsit nyíltabb lett, meg gondolom mindenhol máshol is.
  • DragonKnight
    #432
    Szerintem a csővagy (youtube) teli lesz vele szóval lesz mit nézni, ide inkább a beszámolókat várjuk, meg Torzinak a "bugos fos" kijelentéseit. :D
  • 0Fritz0
    #431
    Itt SG-n már kismilliószor megsértettük az NDA-t, mégsem lett basztatva senki. :)
    Meg azt az elvetemült állatot is megnézném, aki végignézi a világ fórumait emiatt.
    Maximum nem Mortalonline.jpg-ként kell felrakni a képeket és akkor még keresőmotorral sem találják meg.
  • stevyxix
    #430
    Hát ez igaz, mondjuk nyilvánosan nem sérteném meg az NDA-t, de szívesen küldök majd annak aki kéri, csak ő se nyomja fel sehova, mert valószínű én szívnám meg :)
  • TDC Geronimo
    #429
    Mindegy, hogy lesz-e NDA vagy sem ennyi embernél. Meghát ugye itt is van 1-2 akinek megvan már
  • stevyxix
    #428
    Itt van amiről írtam.
  • stevyxix
    #427
    *20-án kezdődő bétát akart lenni.
  • stevyxix
    #426
    Valahol írták, hogy egy cikkbe már mint open béta emlegetik a 20-án kezdődő cikket és írja tovább az illető, ha ez igaz akkor NDA-nak is vége (persze ezt úgy is külön bejelentik, ha így lesz, de ezt mondjuk kétlem, hogy így lenne, túl korai szakasz még).
    (Valami nyilatkozat volt, amiben azt mondták, hogy 7 perc alatt eladták az összes LE-t, bár ezt kétlem, mert én is tudtam volna még venni).
    C Block tuti, hogy megy már, vagyis 4k min elfogyott, D blockról még nem olvastam bejegyzést fórumozótól, de persze az se kizárt.
  • TDC Geronimo
    #425
    Hétfőre kiváncsi vagyok marad-e digitális verzióból. Ha olyan 40 euro körül lesz lehet megveszem akkor.
  • Torzonborz
    #424
    tucatjával :P
  • TDC Geronimo
    #423
    Remélem hétfőn lesz már valamiféle leak
  • Torzonborz
    #422
    Egy kis szösszenet , hogy miért is Mortal lett a név. Érdekes :)
  • stevyxix
    #421
    Új hír.
    "The Mortal Online Game Store still have a few copies of the Boxed Version left. Be sure to grab one here before the supply runs out!"
    Ezek szerint elég jól fogyott, lehet digitális letöltésre már nem is lesz sok eladás, ha ez igaz.
  • Torzonborz
    #420
    Én B-ben vagyok de annyira nem sajnálom pont ezért.
  • stevyxix
    #419
    Bétáztam Hellgate:London-ba szóval nagyon nem tudnak meglepni :)
  • TDC Geronimo
    #418
    Mondjuk azért erre számíts amit egyik dev is írt : "Ya block B will probably be around 1zillion times better then A.
    At least A-people get to see stuff kinda early but yes the first 2 weeks we will fix TONS of big bugs." :)
  • TDC Geronimo
    #417
    Nagyszerű akkor kérjük majd a képeket/videókat/véleményeket :D
  • stevyxix
    #416
    Én A-ba vagyok, vagyis 20-án bétázhatok.
  • TDC Geronimo
    #415
    Most hogy már ki van írva rendesen ki melyik blockba került végül is hova kerültél?
  • stevyxix
    #414
    Elvileg javították a bétába kerülés státuszát, eredeti A-B-C-D-E-re keresztelték, az először hibás verziót.
  • stevyxix
    #413
    Akkor lehet, hogy meggondolták magukat és felárazták, mert előtte hangoztatták, nem lesz olyan drága, mint az DF.
    Az elég valószínű, hogy jövő héten tetőzni fognak az eladások, a digitális kiadással, 10k nem biztos (sőt ha most 4,7k akkor valószínű nem is), hogy el fog fogyni, aki nagyon akarta az már most megvette.
    A többi a játékon múlik már.
    Amúgy azt mondták egy szervert vagy ha kell még egyet esetleg tudnak indítani, erre számolnak jelenleg, több pénz ahhoz kell majd esetleg, hogy további szervereket indítsanak. Vagy legalább is én ilyesmire emlékszem.
  • DragonKnight
    #412
    Akkor még se ugyanarról beszélünk. :D
    A kedves fejlesztő bagázs amikor bejelentette az egész preorder cuccot többször kijelentette azt hogy a 10k preordernek el kell fogynia ahoz hogy tudják folytatni a fejlesztést. Azért mert igy látják hogy van rá igény meg azért hogy kapjanak a befejezéshez egy kics motivációt(pénzt).

    Ha a első - második blokk indulásáig nem fog elfogyni akkor már nem is fog mert akkor már mindenki kivár arra hogy a béta hogy sikerül.
  • stevyxix
    #411
    Nem, szerintem nem kell elfogynia, mivel első block indulásakor lesz elérhető a csak digitális kiadás, van aki erre vár, mivel biztos nem lesz 50€ (hanem 49,99 :)).
  • DragonKnight
    #410
    Én is azt mondom mint te. A 10K-nak kell lefogynia az első blokk indulása előtt, mert utánna már nem sok esély van rá.
  • stevyxix
    #409
    4700 az már C blockot jelent, 2k A block 2-4k B block 4-6k C ...
  • stevyxix
    #408
    Jah most nézem, 10k persze hogy nem, bocs kevertem, összesen 10k van eladó. 1k az LE, hát igen lehetne több is és tényleg rohadt drága, ha normális ára lett volna a Boxnak, mondjuk 30-40€ akkor biztos több ment volna el. Amúgy szerintem később (startra) jóval olcsóbb lesz a játék, csak most megszedik magukat ...
    Viszont bétával bebukhatnak, ha sok lesz a negatív vélemény, főleg ennyiért, egy életre elkapálhatják magukat.
  • DragonKnight
    #407
    Hát ha nem fogy el az első blokk indulásáig akkor már nem is fog.
    Utánna mindenki kivár és hallgatja az NDA leaket.
    Csak úgy van esélyük eleadni ezt a fost ha mindenki 1-2 nap alatt megveszi.
    Aki akarta az megvette este, néhány lusta EU-s megveszi még ma rendes időben ami kb 2k-t még jelenteni fog.

    Utánna be fog indulni a hype hogy eladják az összest meg a sírás hogy ha nem adják el akkor bezárják a boltot. Ha ez sikerül akkor elkell az összes ha nem akkor árat csökkentetnek :DD és úgy adják el, ha az se segit akkor már csak a pap meg a szenteltvíz.
  • TDC Geronimo
    #406
    Nem fogyott el a 10k se még. 52ks ID az az A block mivel 2k kezd akkor. Majd ha 60ks IDt kap akkor fogy el a 10k boxed cucc. Most vette meg valaki 20 perce írták fórumon és 54870es IDje volt ami valszeg azt jelenti hogy a 4870ik példány volt az övé. Hát elég silány, de ebbe gondolom erősen belejátszott a horror ára is.
  • stevyxix
    #405
    De eladták, LE már nincs is, Beast is írta (nem is most), sima box is túllépte, volt egy beírás, hogy sima Box verziósok csak 52k alatti ID-vel kerülnek A blockba (nem tudom, hogy igaz-e, de úgy írta a gyerek, mint Dev által közölt tényt) én fél négyko már 52k fölött ID-t kaptam, vagyis 10k normál Box már lehet, hogy elfogyott addigra.
  • stevyxix
    #404
    Ez jó kérdés, kettő körül már azt mondták tökéletesen üzemel a shop, csak nem mindenki tudja elérni (ezt mondjuk nem értem, hogy lehet Visit The Shop Now szövegre kellett várni, de istenért nem adta be, pedig néztem IE-n is és bezártam a böngészőket, hogy tuti frissítse a sütit), a beírások alapján 3 óra után vált elérhetővé a nagyközönség számára, viszont állítólag sokan 2 előtt is tudtak shopolni (első körösök felét félre akartál már rakni állítólag, hogy pórul járt európaiak (megint mi? hát igen, ránk jár a rúd) tudjanak majd venni, mondjuk aki ne maradt fent éjjel ez miatt. Én valamikor az ár közlése idejében vettem meg, szóval akkor tuti volt már.
  • TDC Geronimo
    #403
    Nevetségesen magas az ára. Nem csodálom, hogy nem adtak még el 10kt...
  • stevyxix
    #402
    Jah, mondjuk azt a Digital Download Only-ra mondták, az lehet, hogy olcsóbb lesz, mint a DF 50€-ja.
  • TDC Geronimo
    #401
    Tényleg mikorra lett shop?
  • BEAST #400
    Olcsobb mint a DF volt... mekkora kamu :D
  • RaSzTaH
    #399
    szép pénz egy bétáért
  • TDC Geronimo
    #398
    jézusom mennek picsába ezek...
  • DragonKnight
    #397
    Te már menthetetlen vagy :D

    Remélem azért tetszeni fog és nem fogod bánni.
    Képeslapokat meg majd küldjél.
  • stevyxix
    #396
    ID az szerintem csak a Game-Hosting által adott azonosító a tranzakcióra.
  • stevyxix
    #395
    Hát 4-kor rendeltem sima dobozost, azért remélem, hogy tényleg köv héten benne leszek már, ha ennyit kidobtam rá ... LE is volt még, de két figuráért meg egy kis könyvért nem fizetek még 20€-t. Mondjuk az is szégyen, hogy lényegében semmi sincs a BOX verzióba a fém dobozon és DVD-n kívül, mindez 70€-ért.