2354
  • stevyxix
    #514
    Figyu, ez egy lehetőség, értelmesebbje meg így is kezeli, azért még ha 1 hét is kiesik, akkor is lesz vagy 3 hónap amit lehet bétázni, nem elég?
  • TDC Geronimo
    #513
    Betan mit írjanak jóvá? Az egy dolog, hogy megvetted a gamet, de a fullért fizettél nem betaért. Beta az egy plusz csak ezért nincs mit jóváírni. Beta a testelésről szól semmi másról. Így kell hozzáállni és nem úgy, hogy hamarabb kezdhetsz játszani.

    Van egy olasz újságíró ismerős aki combat betaba van/volt. Amiket hallottam tőle az alapján megéri várni rá...
  • DragonKnight
    #512
    hmm kissé teli van helyesirási hibával és nem tudok javitani hála az SG-nek.
    Sok a sör :D
  • DragonKnight
    #511
    Pl a Darkfall nem birt elindulni csak kb 2 nappal később, ezt később jóváirták, de itt a bétát hogyan fogják jóváirni? azt amit a block A nép elbukik azt nem tudják neki kompenzálni. Ha ez igy van akkor viszont nem sokan emberke marad fent reggelig és vár a webshop kinyitására.
    Ez it a véleményem szerint amit fentartok esz egészen szépen sikerült scam, de még nem varták el az összes szálat, mert tart még a fejlesztőkbe vetett vak bizalom pont úgy ahogy a DF fejlesztői is megkapták azt a kezdetben a fanboi-októl.
    Viszont nem kivánok senkinek se rosszat sút igazából azt várom hogy megcáfolják az összes félelmemet és kiderüljön hogy nincs igazam, sajnos jelenleg minden úgy megy ahogy azt előre meg lehetett jósolni.

    Ahogy már mondtam el van az egész MMO iparág baszva. Van a blizzard aki kitanulta a profizmust mert jókor volt jó helyen, meg vannak a többiek akiket hajt az aranytojást tojó tyúk lázálma.
  • TDC Geronimo
    #510
    war kimaradt!
  • Torzonborz
    #509
    Egy kis vidámság míg várunk :
    Soon Online
    Age of Soon
    EverSoon
    SoonQuest
    World of Soon
    Heroes of Soon
    Soonion
    Soon of Magic
    Soon Universe
    Soonrise
    Saga of Soon
    Lord of the Soon
    Soon and Heroes
    Soonguard
    Soongate Wolds
    SoonFall
    Soon Wars
    Soon Evolution


    valamit kihagytam ? :D
  • DragonKnight
    #508
    De ők nem úgy adták el a scam preodert a LE tulajoknak hogy "garantált
    BLOCK A béta kezdés".
    A BLOCK A pedig tegnap hivatalosan elkezdődött, a többieket ez nem érinti mert ott nem adtak garanciát a block-ra de a LE esetében ez volt a fő értékesitési előny sok vevő számára. Ezt itt a fejlesztők elbaszták, ezért simán seggbe lehetne őket rúgni. Az hogy most nem 2000 hanem 2600 ember lesz benne a block A-ba az igazán nem tudja meghatni azokat akiknek már bétázni kellene.
  • TDC Geronimo
    #507
    Összes MMOt készítő stúdiót ennyi erővel fel lehetne, mert én még nem találkoztam olyan MMOval, aminél minden időben zajlott volna....
  • DragonKnight
    #506
    Jó szöveg gondolom a fórum harcosok el is hiszik hogy a globalcollect baszta el mert nem tud 6k accountot nyilvántartani amikor 6M-el is lazán elbánik.
    Csak azt nem értem hogy a kliens meg a DD az mért a globalcollect bűne.
    Infó szerint kell 30GB a telepitéshez, ha ez igaz akkor kb 6-8GB lesz a letöltési méret minimum. Ha tegnapelőtt elkezdték volna, akkor is késő lenne. Ezzel szemben ők még reszelik a klienst.
    Ha kireszelik és holnap már mindenki tölti akkor a hétvégén már lesztek elegen akik játszhatnak. Ez kb 1 hét minusz a block A-nak ( saját számitás, majd meglátjuk a tényeket).
    Csodálkozom hogy a LE tulajok (az értelemesek és nem a fanboi-ok) még nem jelentették fel a bandát fogyasztó félrevezetéséért ( van ott elég usa debil aki azt megtegye).
  • TDC Geronimo
    #505
    28 órája melóznak azon, hogy rendbetegyék, amit elvileg a 3rd party szolgáltató cseszett el. Az elvileg már megvan. Most a kliensen dolgoznak, az meg soon :D
  • DragonKnight
    #504
    hmm felkeltem és nincs béta?
    Igazán sajnálom azokat akik ezért a kezdésért kivettek egy nap szabadságot.
    Van már kliens meg DD? Vagy még nem telt le a SOON ?
  • TDC Geronimo
    #503
    na remélem ma már tudjátok tolni a gamet...meg persze a képeket meg infókat is :D
  • stevyxix
    #502
    Jah :D
    2600-an kerültek A blockba, így én is bekerültem (ha csak 2000-en maradtak volna 68-al csúsztam volna le :D).
  • TDC Geronimo
    #501
    Na soon lesz valami... :D
  • Torzonborz
    #500
    heh most akartam linkelni. :D
  • TDC Geronimo
    #499
    Na infok
  • stevyxix
    #498
    lol ahogy frissítek úgy változik :D :
    * Block A: ID <= 52900
    * Block B: ID <= 55483
    * Block C: ID <= 57468
    * Block D: ID <= 57468
    * Block E: ID <= 57468
  • stevyxix
    #497
    Van is benne valami (account oldalról):
    * Block A: ID <= 52900
    * Block B: ID <= 55000
    * Block C: ID <= 57140
    * Block D: ID <= 57468
    * Block E: ID <= 57468
  • stevyxix
    #496
    Valaki azt írta D blockba 300-an vannak talán (nem tudom igaz-e).
  • TDC Geronimo
    #495
    Ha sietek, amikor megnyitják a DDt akkor aug 31én kezdhetem is... :d
  • stevyxix
    #494
    Nem nincs 1 előfizető se, majd esetleg október vagy novembertől lesz.
  • Torzonborz
    #493
    he ? miről beszélsz Jockey koma ?
  • Torzonborz
    #492
    jah most jön DD , szvsz meglesz az a 10k.
  • Jockey
    #491
    totalis siker, 6k elofizeto, waoww, lehet menni account logint tesztelni lol
  • stevyxix
    #490
    E szerint már D blocknál van vagyis több mint 6k az eladások száma.
  • stevyxix
    #489
    Accountba bekerült egy szöveg:
    Blocks are based on Payment ID.
    See yours listed below under "Payments".

    * Block A: ID <= 52902
    * Block B: ID <= 55003
    * Block C: ID <= 57142
    * Block D: ID <=
    * Block E: ID <=
    Bőven benne vagyok akkor 52368-al :D
  • TDC Geronimo
    #488
    Botrány ami egész nap ment IRCen
  • stevyxix
    #487
    Na most elkezdett írni a sok hülye, first meg 1st ... nem csodálom, hogy mutolnak.
  • stevyxix
    #486
    ssl az mi is? (rövidítés, többit tudom)
  • stevyxix
    #485
    Nem tudtam, hogy csak parancs channeljoin és #mortalonline ide kell :D
    Nem vagyok nagy IRC-s :)
  • stevyxix
    #484
    Jól van megvan :D
  • TDC Geronimo
    #483
    host: irc.privnet.org
    port: 6667 ssl: 6697
    channel #mortalonline

    Pedig itt van
  • stevyxix
    #482
    Nem találok mortalonline csatornát, pedig elvileg jó helyre léptem be.
  • TDC Geronimo
    #481
    Az a poén hogy előző héten chekoutoltam egy példányt, de nem vettem meg. A mai napig nem tűnt el és már ki is van írva rá, hogy Block Bs :D
  • stevyxix
    #480
    Szokásos :D
  • TDC Geronimo
    #479
    Miután beírta írták jópáran, hogy nem kaptak mailt aztán most meg el lett kussoltatva az IRC és csak az OPk írhatnak :p
  • stevyxix
    #478
    Legalább tegyenek B-be, akkor nem foglalkozok vele Aug 3-ig :D
  • stevyxix
    #477
    Akkor mond meg neki, hogy A blockba vagyok és nincs mail :D
  • TDC Geronimo
    #476
    ja
  • stevyxix
    #475
    IRC-n volt?