2354
  • Vykos1988
    #2354
    Sziasztok tud valaki Discord linket küldeni, ahol lehet Magyarokkal játszani :)
  • Torzonborz
    #2353
    Nem is tudom miert vagy ilyen negativ :D ;)
  • Bandras DaSilva #2352
    Ez is olyan szar és bugos és kidolgozatlan mint az első volt? Abba elég sok időt beletettem, de az egészből csak a kínszenvedés maradt meg mint emlék, ami nem jó motivátor:)

    Ha ez elfogadható lesz, akkor benézek majd. de egyelőre nem tervezem.
  • Massive Attack
    #2351
    Valaki játszik a Mortal Online 2 el?
  • Fecoo96
    #2350
    Nos, én most a DA guildel vagyok a 'sivatagban'. 1 hónapra előfizettem...
    Ha valaki van magyar írjon, és megpróbálok segíteni :)
  • oreal
    #2349
    Ha biztosan tudnam hogy van legalabb 3-4 ember aki minennap ugyanabban az idoben tudna egyutt jatszani rohannek vissza.
    Egyedul sajnos az ember semmit sem e'r es maga a jatek is elvezhetetlen egyedul.3-4 emberrel mar szinte mindent lelehet craftolni.
    Aki meg esetleg jatszik a jatekkal Thorr*-on kivul az irjon ide :)
  • Fecoo96
    #2348
    Üdv, most én is megint bele lendültem :)
    Thorrek, Thorreng, Thorrim néven értek el a játékban.
    Sokat változott az évek során a játék, rengeteg bugot kijavítottak, és folyamatosan javítják a játékot.
    És most dobtak ki egy hírt, hogy jön egy teljesen új terület ami nagyobb mint a mostani térkép.
    Azoknak tudom ajánlani akik TÉNLYEG szeretik a sandbox játékokat mert ez a játék nagyon reális.
    Csak ajánlani tudom :)
  • xalyy
    #2347
    Én újra elkezdtem, esetleg ha valaki fel akar venni: Xalyy
    Magyarokat keresek én is :D
  • Fecoo96
    #2346
    Hali, Kérdés: Játszik-e még valaki mert én elég sok időt toltam már ebbe a játékba az összes hibájával(amit a fejlesztők folyamatosan javítanak)és eddig egyetlen magyarral se találkoztam.

    Az előttem írónak: A kliens menüben a beállítások(Options) menüben csak katt arra a Client blablabla cuccra hogy kijavítsd a hibákat, nekem bejött.
  • Azeriel
    #2345
    Egy olyan kérdésem lenne, hogy ez mi a fenétől lehet?
    Kerestem rá megoldást, van ahol csak annyit írtak rá hogy tiltsam le a vírusírtót és indítsam rendszergazdaként (működött ez valaha bárkinek is?)
  • Azeriel
    #2344
    Játszik még ezzel valaki?
  • oreal
    #2343
    OFF: Ahogy olvasom vagytok egy paran akik csak ide oda csapodnak egyik jatekbol a masikba.Ajanlom nezzetek ra a Trion uj mmo-jara a Defiance-ra.http://defiance.com/en/game/ - Most hetvegen is beta teszt lesz,pentektol vasarnapig. A jatek egyszer megvevos es nem havidijas lesz.Tovabbi infot talaltok itt az sg.hu-n a Defiance forumon.
  • Torzonborz
    #2342
    No nézd csak ki van itt . :)

    Milyen most a rouge ? Mert annó egyedül totál életképtelen volt viszont csapatban elég komolyan tudtam vele csapatni főleg bárd/druida buffokkal .
  • Bandras DaSilva #2341
    Hello,

    A VG-t csak ajánlani tudom. Szerintem az egyik legjobb (ha nem a legjobb) mmo a piacon. Old school mondjuk, szal kicsit lassabb, ráérősebb, de kurva sok quest van benne, a dungeonok egyszerűen szuperek. én most azt tolom már vagy 3-4 hónapja és nagyon élvezem.

    Telon szeróra menj, mert ott vannak emberek.

    ha kell segítség küldj egy tellt...Bandras néven fut a mainem, de van kis karim is.

    A karakterek iszonyú jól ki vannak a vanguardban találva és nagyon fasza kis questek is vannak.

    Kicsit off lett, de reklámozom ahol tudom.
  • hNeo2
    #2340
    én most kipróbálom ezt a Mortalt.

    Amíg nem jön az ArcheAge, vagy az ESO, vagy egy next gen sanbox, addig jó ez.
  • Nuun
    #2339
    az a baj h ezek inkabb FPS-ek mint mmo-k:)
    Bar a WoT azért érdekel:Ö
  • Torzonborz
    #2338
    mechwarrior online , world of tanks meg planetside 2 néha de ezek pure pvp mmofps-k nem a normál értelemben vett mmorpg-k. DF UW bétát nézegetem most még , Age of Wusu-t is néztem ez egy jópofa csájníz sandbox cucc de ez is béta meg az ArchAge-t várom még.
  • Nuun
    #2337
    ja megnéztem a Wizardry-t és látszik h az ázsiai régiónak készült. Kb 10 perc után töröltem is, mert nem az én világom.
    Most jön le a VG
    komolyan irni kellene egy sajátot.. csak ahhoz idő pénz programozók stb kellene:)
    Ahogy néztem most a képet, kb a bárd és a tolvaj is kihalóban van, van olyan ahol nem is csinálnak ilyen stilusu class-ot, de ahol igen ott is csak egy sima dd aki lazán pótolható más kasztokkal. Pedig ugye lehetne rá épiteni h ő tud zárat nyitni vagy átmenni olyan helyeken rejtőzve ami a többieknek halálos. Apropó halál. A játékok nagy része nem veszi komolyan a halál dolgot. kis páncélrongálódás max aztán re és már mehet is a játék tovább. EQban annó úgy volt h ha meghaltál akkor a cuccod ott maradt. El kellett menni érte, ami nem kis meló volt. És ki volt az aki le tudott menni rejtőzve, jó pénzért? Hát a tolvaj. Tudta húzni a hullákat ha engedélyt kapott rá és igy méginkább értelme volt a kasztnak. Minden kaszt okkal született és nem azért h legyen.. Na ennyit a nosztalgiáról, lassan lent a VG és megnézem..
    Te amúgy mivel játszol mostanában?
  • Nuun
    #2336
    igen, ez a jó szó h ötlettelen, az embernek nem kell gondolkodnia csak menni végig az úton és akkor tutira sikeres lesz..
  • Torzonborz
    #2335
    igen ez a régi swg :) nézd meg a Vanguardot az úgyis f2p lett az meg aztán totál EQ :D
    sajnos ez van a mai mmok nagy rész totál egyszerű és ötlettelen valami.
  • Nuun
    #2334
    közben eszembe jutott még h mi hiányzik.
    Pl az h felmásztál egy sziklára és addig gyakoroltad az esést, amig le tudtál esni magasról, vagy addig usztál amig felfelé tudtál úszni a vizesésen. Miért nem lehet ezt a vonalat követni? Miért kell mindent trendivé tenni és kihagyni a jó dolgokat.. Pl csak úgy tudtál hátbaszúrni ha előtte sikerült a rejtőzésed és mögé tudtál állni az ellenfélnek.. meg ilyenek..
  • Nuun
    #2333
    megnézem még a wizardyonline-t hátha...
  • Nuun
    #2332
    dejo ez a régi SWG? Na majd megnézem magamnak
    Tudod olyan játékot keresek (és nem találok) mint amilyen az EQ volt annó. Hogy ha akartál akkor lopkodtál, ha akartál csak mászkáltál stb.. Volt értelme a nyelveknek ,mert titkokat tudtál meg, stbstb
    De ilyen játék nincs még a láthatáron sem.. :/
  • Torzonborz
    #2331
    SWG EMU-t nezd meg :P
  • Nuun
    #2330
    hááát megnéztem és inkább maradok a GW2-nél.. Meg TSW
  • Nuun
    #2329
    Hááát, bevallom a régi se jött be..
    De ha van lehetőség benne csak úgy kalandozni akkor lehet h megnézem.
  • Torzonborz
    #2328
    Akkor már inkább majd az új Darkfall-t nézd meg , most megy a béta.
  • Nuun
    #2327
    Na most h itt a nyugis idoszak, gondoltam megnezem. Most jon lefele...
  • Bandras DaSilva #2326
    Ja, az íjakkal meg vigyázni kell. meg minden mással is. Mivel kismillió kombináció van (tényleg)ezért nehéz eltalálni, hogy melyik jobb. ha kérdezgetsz a játékban biztos megmondják miylen íjjal a legkönynebb boldogulni kezdőként.

    Sokszor van úgy, hogy sok energiát fogyaszt, de kicsit sebez vagy sokat fogyaszt és sokat is sebez:) Régen volt vmi kombó amivel 1 shotoltad az embereket ha fejet találtál:)

    Amúgy van benn már territory control, szal guildek harcolnak a területért, lettek új szakmák, asszem most már enni meg inni is kell, stb.

    Amúgy a skilljeid fejlődnek és a fejlődéssel több lesz a staminád, erőd, stb. Nyílván véges a pontok száma, szal ki kell találni, hogy milyen karira szeretnél gyúrni. Inkább legyen erős, de lassú vagy fürge, gyors, de kicsiiket sebző...esetleg mágus.

    Az alapötlet jó volt, de nem nagyon sikerült jól kivitelezni. Szerintem még most sem jó bár már jó rég voltam bent utoljára. A harccal voltak nagy gondok meg szinkronizálási problémák (te magad előtt láttad az embert, de már mögötted volt) amik szépen meg is ölték a játékot.

    Ezek nagy része még mindig megoldatlan. ráadásul ingyenessel asszem csak 60ig növelheted a skilleket, az meg pont lófasz ha összefutsz egy jól felszerelt ellennel aki maxolt.

  • Torzonborz
    #2325
    mert alap skillel kb nem érsz semmit :D ez ilyen , mondjuk bow most nem tudom mennyire használható. Én 2 kezes kardot használok azzal elég jól lehet aprítani. nem tudom most mi az op fegyver , egy időben pajzs/lándzsa combo volt , az íj is. régen még a mágia is durva volt , lovon nyargaltak pucéron és gankelték a népet orrbaszájba azóta azt hiszem nem lehet lóról castolni vagy nem mindent :D
  • ricsaj
    #2324
    érdekesen hangzik, habár kicsit fura hogy minden item összes statja unkown:P
    így aztán nemtudom, hogy mikell hozzá hogy használjam mekkorát üt stb...
    pl: van 1 bowom, fél stamina hogy felhúzza és nem sebez semmit:D
  • Torzonborz
    #2323
    sandbox , nem thempark , nincs olyan hogy szint. max a skilleknek. nincs olyan hogy mit kéne csinálni. mit akarsz csinálni az a kérdés. itt nincs olyan kijelölt út mint a többi themeparkizében. arra mész amerre akarsz no meg amerre hagynak. nincs end game, vagyis van amikor le genárálod a karaktered és bekerülsz a világba. lehet cél akár maga a túlélés is lévén ffa pvp van benne full loottal.
    szóval nincsenek olyan gátak és korlátok mint pl aocban.
    ha akarsz lehet vadász , vagy szakács vagy fegyvártó kisiparos vagy hohohóóónagyhórgász . de akár tolvaj is vagy egy büdös gyilkos aki mindenkit megtámad.
    rajtad áll. a játék csak eszközt ad a kezedbe de nem mondja meg hogy ezt hogy használd.
  • ricsaj
    #2322
    Hello, én is csak tegnap szedtem le és nemtudom mit mondjak róla..
    Van benne lehetőség, viszont láttam már befejezettebb alfát, mint ahogy ez most kinéz.
    Gamerfirst nem jobb. A gamerfirstöt én inkább csak 1 lélegeztető géphez hasonlítanám.. elnyújtja a végét. nem igazán tud hozzá adni egy játékhoz se, bugokat nem tudnak fixálni, de legalább a karbantartás megy.

    Ezzel a játékkal kapcsolatban viszont nemtudom, mit kéne benne csinálni? Van benne olyan hogy szint vagy akármi?
    Craftolgatni lehet benne szépen azt láttam, de amúgy tudsz benne vadászni craftolni és vége?
  • xalyy
    #2321
    De annyi lehetőség van a játékba és miért nem vásárolja fel egy jobb cég? Gamersfirst vagy tudom is én ki...
  • Torzonborz
    #2320
    Inkább itt kérdezz , nem nagyon játszom csak néha benézek. Nem rossz a játék de a jelenlegi fejlesztőkkel nem is lesz lényegesen jobb.
    Egy jobb fejlesztőbagázs ( kb 20-30 fő ) fél év alatt ki tudná kalapálni rendesen de erre az esély kb nullával egyenlő.
  • xalyy
    #2319
    Torzon mi a neved jatekban?
  • Torzonborz
    #2318
    Visszatolni a player ablakon kell ( P bötü ) és a statnál a kis jelet mínuszra ( értelemszerűen - ) állítod.
    Psyche/Int mágiahoz , taminghez kell leginkább meg gondolom van még pár crafter szakma ahol szintén számít.
  • xalyy
    #2317
    Mennyire értetek a skillezéshez eddig azt állapítottam meg hogy mindenki Strength, dexterity és constitutionra teszi a skilljeit. Arra még nem jöttem rá hogy kell visszatolni mert ahogy elnézem a psyhe és az intelligence felesleges mert a toplistán mindenkinek 10-re volt visszatolva. Na meg még rengeteg dolgot nem értek aki játszik adna egy nevet hogy vegyem fel barátnak? Kösz!
  • Hexex86 #2316
    Erre én is kiváncsi vagyok!Érdekesnek néz ki!
  • Torzonborz
    #2315
    Na most toltam vagy 2 órát , egész kellemes lett. Az biztos hogy a megjelenéshez képest a mostani állapot ég és föld. Nem volt cliens/server crash míg nyomtam pedig régen ez elég sokszor előfordult , lag se nagyon volt. Az új flash UI szép , jó pár dolgot változtattak így van mit felfedezni. Ingyen megéri megnézni ha képes kivárni a delikvens míg leszedi a launcher a teljes játékot .
    Azt nem merem mondani hogy elő is fizetnék rá mert ahhoz még keveset láttam.