152
Zeno Clash
  • Adam II
    #72
    Lődd ki a lábait aztán amikor térdel és eltakarja az arcát menj oda hozzá E billentyűvel fogd be és üsd a pofáját amíg ki nem ütöd.
  • balee4
    #71
    Father-Mother-t hogy kell kinyírni? teljesen lement az élete, de nem döglik meg.
  • Prince23
    #70
    Gondolom az E3-ra gondolt.
  • Seth
    #69
    Mit látunk meg 1,5 hónap múlva? Ep3 nem fog akkor megjelenni
  • werkfilm
    #68
    meglátjuk 1.5 hónap múlva, de nem hiszem hogy nagyon növelni mernék a gépigényt, megint belepakolnak 1-2 effektet az új gépek teljesítménye miatt de az alap színvonal olyan lesz mint a 2004es hl2ben :(
  • Prince23
    #67
    Hát igen, sajnos elég kis területű, lehetett volna 2-3-szor akkora, amiylen most
  • grebber
    #66
    Nem vártam tőle semmit csak mondtam elég szép vízet kihoztak belőle.2x2-es területek van benne nem nagy szám.
  • Prince23
    #65
    Hát mit is vártál, half life 3 szintű grafot ettől? ahhoz képest, hogy egy idióta játék, egész szép a grafója.
  • grebber
    #64
    Grafikával üzennek sok van még a source motorba csak vajon létezik olyan aki ki is tud belőle hozni valamit? Zeno Clashban a víz nagyon szép de a game nem csak ebből áll!
    Remélem a HL 2 EP3-om már übergraffal érkezik majd!
  • gyuri12
    #63
    Csak nekem tűnik úgy,hogy a beteg világgal és a grafikával valamiféle mondandót akarnak közölni? Vagy megint képzelődöm? :D

    Amúgy nagyon jó játék. Régen szórakoztam ennyire jót.
  • Seth
    #62
    Ő a Father-Mother,mindenki anyja-apja a törzsben.Az ő megölése miatt kezdődik az egész bonyodalom. Az hogy miért öltük meg majd a végén fény derül.Anélkül, hogy elspoilerezném, a vége elég jó lett,nekem tetszett. Fura,akárcsak az egész játék
  • Seth
    #61
    pont jól van belőve az autosave, túl könnyű lenne quicksave-vel szvsz
  • The Protector
    #60
    b+.néztem trailereket.van egy magas fekete köpenyes nagyorrú szörny.még a videóban is összeszarom magam tőle.az ilyenektől szoktam rosszakat álmodni.
  • strebacom
    #59
    Nem rossz, akinek kell hogy legyen quick save az irjon....
  • jackcsabi
    #58
    Nekem nem a legjobb az angolom, de nemis rossz szóval azért tudom mit miért csinálunk :)
  • Seth
    #57
    Tegnap végigvittem úgy 4 óra alatt. Tényleg nagyon szürreális és ilyesztő a világa, de vmiért nem tudtam abbahagyni. Jó benne a pusztakezes harc,élvezetes.A grafika különleges, az artwork miatt nem nagyon lehet ráismerni a source engine-re, a karakterek nagyon jól néznek ki,van egyéniségük . Hozzáteszem az ellenfelek arca jobban ki van dolgozva mint főhősünkké XD. A sztori elég semmilyen, ahhoz képest mit vártam, egy elég egyszerű történetet mesél el
  • grebber
    #56
    Remélem lesz hozzá magyarítás mert jó lenne érteni mit miért is csinálunk!
  • jackcsabi
    #55
    Na hát, játszottam vele egy jóideig, kicsit szünetelek. Véleményem:
    Ennek a játéknak a világa hát, egyszerüen rémisztö, néhol már-már beteges... de a hangulat és az akció az maxon van végig :D
    Nekem nagyon bejön D: Csak kicsit ijesztö
  • Prince23
    #54
    LOL
    ez ilyen idióta gém lenne? csirke nyaka lol
  • gyuri12
    #53
    El fogja dobni,és amíg mozog a csirke addig kell lelőni( a csirkét...)
  • savior
    #52
    ott mit kell csinalni ahol a ficko elkapja a csirke nyakat? hiaba lovom nem tortenik semmi
  • tonyr #51
    teljesen jo a ZenoClash...szinte ismeretlen, és kis csapat játékaként olcso mivel "csak" 5-6 ora játékidö.. nos jopár 12k-es játék is 5-6 orás, mivel a nevet kell megfizetni...
    nade nekem teccik a game, persze jobb lenne szabadabb terek, de ugy egyébként szinte egyedi kis alkotás lett szerintem
  • jackcsabi
    #50
    Braidot én megszavaztatnám év játékának, a hangulata annyira a tetöfokon volt, egyszer se unatkoztam benne, a zene meg egyszerüen csoda :D
  • werkfilm
    #49
    a braid egy olyan egyedülálló csoda amit nem fognak egyhamar megismételni, nincs sok akkora zseni a játékiparban mint az alkotója.
    viszont ahhoz képest hogy ilyen city interactive szintű emberek gépét szarral feltöltő játékokkal van egy árban ez, nagyon is jó ez a kis elrugaszkodás, bár engem már a screenshotok elrettentettek, de biztos lesz akinek tetszik :)
  • Rage47
    #48
    bár jobban belegondolva ez hülyeség, mert számos olcsóbb játék ötletesebb, és nem ilyen repetitív (pl. Braid)
  • Rage47
    #47
    kb 15 euro a game, azért mit vársz?:)
  • tonyr #46
    :)
  • Shep
    #45
    Ez tényleg ennyire full gagyisztikum? 2x2-es tér leverek 3 embert, átmegyek egy 6x6-os udvarra lelőni pár jószágot aztán meg megverek 3 újabb hülyét, majd megyek egy csőben ahol addig nem tudok továbbjutni amíg meg nem ölök x db. rákot meg x db. akármit? Lesz később valami más is, vagy végig ilyen marhaságból áll a játék?
  • Desiderata #44
    van valami cél is a játékban?
    amúgy verekedés rulez, Mortal Kombat forever!
  • jackcsabi
    #43
    Akkor adok neki még egy esélyt :) Ugyebár nod pávör
  • grebber
    #42
    Nekem nodom van nem írt ki semmit!
  • grebber
    #41
    Ja bele a fene vinnél el raklap game kép vagy egy helyen és siettem a képberakással.
  • jackcsabi
    #40
    Az a bajom vele hogy azt írják: vírus...
  • balee4
    #39
    látom egy Sacred 2 kép is becsúszott xD
  • balee4
    #38
    Most hallok először a game-ről, de ezt meg kell nézni, a képek alapján ígéretesnek tűnik, szép a grafika.
  • grebber
    #37
    HD-be érdemes nézni!( Kicsiben szemcsés nagyon)



  • grebber
    #36
    #32-ben lévővel mi a bajod?


    Pár kép rögtön az elejéről!




  • jackcsabi
    #35
    Aki tudna adna esetleg darabokban (rarban) leszedhetö verziót, örülnék neki.
  • Rage47
    #34
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    "ZenoClash.exe has the TR/Crypt.XPACK.Gen Trojan "
  • tonyr #33
    nagyon teccik :)