152
Zeno Clash
  • Prince23
    #112
    Én úgy tudom, hogy nincs bolti, csak steam-es.
  • gyuri12
    #111
    Bolti-e?
  • grebber
    #110
    Valaki megvette a magyar feliratos verziót?
  • Pate
    #109
    Nekem hogy menne ??? CPU: Celeron 2,6Ghz, VGA : Connect 3D radeon 9600 128MB, 1,5GB RAM,WinXP,(A HL2 Ep2 1024x768-ba med-en ment...)
  • grebber
    #108
    Ingyenes DLC-t kapott a Zeno Clash!

    A chilei ACE Team első, nemzetközi szinten ismert játéka ingyen letölthető tartalmakkal bővült.

    Bár számos gyenge pontot lehetne találni a Zeno Clash testén, amennyiben szigorú kritikusként szeretnénk szétcincálni, az egyszerre bizarr és szürreális világot, illetve annak grafikus megjelenítését elismerés illeti.

    A törzséből kitaszított harcos utazása az általa ismert világ végére, és még azon is túl, elég sikeresnek bizonyult ahhoz, hogy a fejlesztők belevágjanak a Zeno Clash 2 munkálataiba. Reméljük, a folytatás már hosszabb játékidővel fog rendelkezni.

    Maradjunk azonban még egy darabig az első DLC-je premierjét élvező Zeno Clash pillanatnyi állapotánál. A hazánkban hamarosan dobozos kiadásban is (magyar felirattal) debütáló alkotás most féláron, azaz 7,99 euróért kapható Steamen. Akár most vennénk meg, akár később, akár megvettük már korábban, a The Pit névre keresztelt DLC-re anélkül tehetjük rá mancsunkat, hogy akár egyetlen centet is fizetnénk érte. Az aprócska csomagocska néhány ponton kibővíti a challenge tower-ek (egyre nehezedő küzdelmeket tartogató tornyok) nyújtotta kihívást. Csapdák garmadája és rombolható környezet párosul az ellenfelek mellé, s ha még ez sem lenne elég, esetenként a gravitációt is halálos ellenségeink közé sorolhatjuk.

    info: Gamestar
  • Prince23
    #107
    Inkább töltöttek le...
    nincs dobozos verzió. a fejlesztőket csupán a steam támogatta.
  • grebber
    #106
    Azért kíváncsi lennék hány db-ot adtak el az első részből.
  • Prince23
    #105
    Zeno Clash 2

    lol
  • grebber
    #104
    Gamekapocs teszt 68%
  • balee4
    #103
    Chile-i fejlesztők munkája? :D nem is tudtam
  • Prince23
    #102
    Sajnos rétegjáték lett... nekem is bejön a gamma, amoylan 8/10-es. Ja és a szaksajtónak is tetszik a chile-i alkotás.
  • DAud001
    #101
    Hát, nem rég végigtoltam... Iszonyatosan zavaróan rövid. Mondjuk már lehetett sejteni egy idő után, hogy onnan már nem tart sokáig a játék, de és a legvégéig azt gondoltam, hogy itt most valami kerekebb dolog lesz, vagy TBC. Ennek ellenére eléggé meglepett a végeredmény, szóval biztos, hogy még végig kell majd tolnom egyszer... ... kétszer, háromszor, négyszer... :P Különösen azért, mert csak a közepén esett le, hogy esetleg bekapcsolhatnám a feliratozást. :D Mondjuk ha van benne valami különösebb mondanivaló, az inkább úgyis a Corwid-oknál elhangzottak lenne...
    Mindenesetre nagyon jó gém, a dizájn különösen tetszett. Az egésznek valahogy olyan "gyerekes" hangulata volt, mintha egy gyermek fantáziavilága lenne: a garázsban talált lomokból eszkábált kifogyhatatlan fegyverek, a tény, hogy a legdurgább "káromkodás" a kek! volt, vagy ahogyan Deadra beszélt és mozgott. Olyan, mint a Sohaország(Neverwas) vége, vagy talán a végtelen történet...
  • DarkSector
    #100
    hát durva gém is ..
    eleve már graf-ra tud ujjat mutatni.
  • grebber
    #99
    Ipon teszt 88%
  • DarkSector
    #98
    dede :PPPPPPPPPPP
  • DarkSector
    #97
    jah steamen töltöttem...azé csodálkoztam.

    De sebaj hamar lejött az 1.7GB :P
  • balee4
    #96
    ne mond, hogy a demóról beszéltél egész idáig xD
  • Prince23
    #95
    Má mióta XD
    steamne pedig próbálhatod a demóját is.
  • DarkSector
    #94
    na áljon meg a menet.
    most kapcsolok csak ez már kijött ???? fullban???
  • DarkSector
    #93
    egyetértek.
  • jackcsabi
    #92
    Szerintem mindenképp megéri, márcsak a sztori, környezet miatt is. Engem az fogott meg...
  • Viktor99
    #91
    Most megkönnyítetek a dolgom! :D
  • balee4
    #90
    Most 2 eltérő véleményt halottál. :D
  • balee4
    #89
    Ne egy világmegváltó játékot várj tőle, de ha kihagyod sem nagy ügy, én is jó komótosan toltam végig, nem voltam elszállva tőle. :D
  • DarkSector
    #88
    Zeno Clash ingame videó (full beállítás mellett)
    Ez a játék kötelező darab minden játékos számára!!!!!
  • DarkSector
    #87
    naná.
    Nézd meg a videómat bakker... :D
  • Viktor99
    #86
    Őszintén mond meg... Kell ez nekem? :D
    Most komolyra fordítva a szót, kipróbáljam?
  • balee4
    #85
    egyszer sztem megéri végigvinni, márcsak a furcsa dizájn, karakterek, érdekes harcrendszer miatt is
  • jackcsabi
    #84
    Amikor elöször eljutsz hozzá az nem a vége, nehogy azthidd...
  • Prince23
    #83
    Erős rétegjáték lett, sztem.
    Bár azt mondják nagyon rövíd gamma. Én kb 2 óra alatt eljutottam a mother-fatherhez, csak nem tudom hogy kell megütni:DDD Kistérben vagyunk, ketten, iylen faindák között vagymi
    abba is hagytam.
  • DarkSector
    #82
    LLLLLLLLOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLL
    Source motor tunning verziója megy a játék alatt.
    Már a demo 5.percében tudtam, hogy ezt ha szükséges, akkor meg fogom venni.
    Akkora feelingje van.

    Zsír lett...és végre nincsenek szar recék.
    Csúcs az élsimítás a játékban.

    2 PrintScreen a játékból 1920x1200-ban Q16xC élsimítás, és full details mellett!!!



  • csgj
    #81
    Van egy határ, ami után már nem szórakoztat az, ha túl hosszadalmasan kell próbálkoznom. A játék nem munka, a játék elvileg arra van kitalálva, hogy szórakoztassa az embert. Ez is nyilván, de én például a végén durván elakadtam, tehát nekem már idegölő volt :P
  • HaaS
    #80
    Gratulálj nekem is, és még jónéhány embernek, aztán ha van egy kis időd, akkor vázold fel a történetet.
    Én egyébként a lefelé hulló robbanósegerekig jutottam, és rohadtul nem zavar, hogy azonnal töröltem. Nem az én műfajom. A történet viszont érdekel. Jöhet spojlerbe, gondolom sokan végigjátszanák még.

    (Néztem neten, nem találtam a sztorit, ha vkinek van linkje, az is jó, angolul is.)

    Kösz, üdv
  • jackcsabi
    #79
    Most ezért törölted a játék legvégén hát gratulálok, én nem húztam fel magam egyszer se, kombókat kell tudni és nincs gond :)
  • csgj
    #78
    Vki pls írja le nekem spoilerben, hogy mi történt a game végén (tehát a végkifejletet)! Mert már marhára felidegesített az utolsó father-mother harc, és töröltem a játékot. A történet meg a szürreális világ nekem nagyon bejött, de a harcok néhol őrjítően nehezek voltak. Ezt meg már nem bírtam :P (ja, és nagyon nem érdekel, hogy milyen béna vagyok, meg hogy ti milyen egyszerűnek találtátok... Sztem nem ettől lesz vki frankómenő)
  • The Protector
    #77
    valaki elmondaná a sztorit röviden.végigvittem de abszolút nem értettem a sztorit és érdekelne.
  • balee4
    #76
    messziről lövöldözöd a lábait, mikor elesik közelharci támadással gyakod, kikerülöd a támadásait, egyáltalán nem nehéz sztem.
  • jackcsabi
    #75
    Mi nemmegy most komolyan? Nekem semmi gondom nem volt vele, scriptelve van hogy mikor tudod megölni...
  • fonok01
    #74
    uccso pályán a father-mother-t h ölitek meg...nem csak a végén mikor kevés élete van hanem ugy az elejétől annak a harcnak, mer én akárhogy szenvedek nemmegy...előre is köszi a segítséget
  • balee4
    #73
    Köszi, időközben rájöttem.