232
Te hogyan képzeled el országod jövőjét? Mi az, amin változtatnál?
  • Ragnar360
    #32
    Mindig ilyen piszok marad - ez már történelem :)
  • utgyuru
    #31
    utólagos engedelmeddel ezt a szöveget lenyúlom aláírásnak :D:D:D
  • pinnacle
    #30
    Fegyverbe!!!! :Asdasdadadad

    Mibe?:D Van 5 tankunk kb. meg 3 repülőnk. Izraelnek meg eléggé sokmindene van, repcsiktől kezdve tankokig. Izrael 1 nap alatt lerohanna, Amerika meg nem segitene, mert Izrael fontosabb mint mi...

    és itt nem ellened szóltam, hanem az oldal ellen...
  • KILLER2
    #29
    Én sem úgy születtem, hogy húzzunk az országunkból a picsába, de ha belegondolsz, hogy itt milyen a helyzet és milyen a környező országokban és ezt összeveted azzal, hogy mik lesznek még itt, akkor... hát nem is tudom.
    De azért ha körülnézünk, mindenhol kezd elszaródni a helyzet. Én nem vagyok olyan ember, aki meg akar dögleni, meg hogy világvégeizébizé, szeretek élni, de kezd eljárni az idő a világ felett. Gazdasági válság, háborúk, sok helyen nagy szegénység, fogyó energiaforrások. Magyarországon kezd minden egyre drágább lenni, már csirkéből is csak a keleti fagyasztott szarokat kapjuk, a jó hazai húst és növényeket meg nevetséges áron eladjuk külföldre. Az emberek egyre csóróbbak, az a kis vezető réteg meg mindent összelopkod. Itt max az segítene, ha az egész parlamentet úgy ahogy van kirakni innen és olyanokat rakni oda, akik valóban megérdemlik és nem a saját zsebükre csinálnak majd mindent. Csak kérdés, hogy van-e ilyen.
  • forsbergp21
    #28
    Videó itt, fordítás hozzá itt.
  • forsbergp21
    #27
    Itt.
  • forsbergp21
    #26
    Köszi a hszt, viszlát.
  • tomonor
    #25
    megyek angliába és szarom le magyarországot...
  • forsbergp21
    #24
    Jó hozzászólás, szépen leírtad a valóságot. Azzal nem értek egyet, hogy húzzunk el, de mindenki maga dönt.
  • endiboy
    #23
    bizony
  • Hegi90
    #22
    ekkora egy idióta topikot...
    egybkt valaki küldjön már linket arról az izraeli elnök nyilatkozatáról :Ð
  • KILLER2
    #21
    Magyarország egy eladósodott, fejletlen ország, ahol semmit sem becsülnek meg. Az árak az egekben, a munkáért megépphogy adnak egy kis pénzt, de annak is leadózod a felét. A nyugdíj annyi, hogy az ember mire megöregszik, ha nincs félretéve egy valag pénze, akkor örül, ha a rezsi mellett tud még enni is. Mindenki lop, csal hazudnik, mert egyszerűen nincs mit tenni, mindenki próbálja menteni, ami menthető. És a legszebb az egészben, hogy az ország kedves vezetői is pont ezt csinálják. Nem tudom, hogy mi lesz itt később, de már most is jó nagy szar van. Mindent eladnak, amiből lehet szerezni egy kis pénzt, ami aztán valahogy mindig eltűnik vagy amire költik, az szart sem ér, az államadósság meg nem hogy csökkenne, de még csak nem is marad állandó, mert az is csak nő. Szeretem ezt a helyet, de szerintem aki teheti, húzzon innen a francba, valami olyan helyre, ahol megbecsülik a munkát.
  • solo
    #20
    Amúgymeg, nemtudom, szépen lassan elqrják az országot ahogy van...
    Közlekedés az már nincs...Meg miaz, hogy most mindenhol 70 ről 50 re akarják csökkenteni a sebesség korlátot?: CCC
    Szánalom ez is, ahelyett, hogy utakat épÍtenének normálisan.
  • solo
    #19
    Kapsz is zárás utánn^^
  • Narxis
    #18
    Remélem viccelsz, mer ez így elég durva.
  • Narxis
    #17
  • edios
    #16
    Én változtatnék azon az általános szemléleten, h a politikusok a hibásak minden rosszért.

    És a rasszizmust gyökerestől kiírtanám.

    És körülöttünk levő országokkal szorosan együttműködnék mindenben.

    És eltörölném a szabad topiknyitási jogot az Esgéről.

    Ja bocs, naív, szánalmas Utó István vagyok..
  • forsbergp21
    #15
    Na, leesett. Pont én kérdezek vissza, aki nyitotta a törölt topikot vaze..
  • forsbergp21
    #14
    A világért sem szeretnék semmire sem utalni (), de az izraeli elnök tényleg azt nyilatkozta, hogy szívesen megvenné Magyarországot.
    Amúgy mire célzol egész pontosan?
  • caseih9400
    #13
  • Alexease
    #12
    Lassan mar "indiai" gyarmat vagyunk...:)
  • caseih9400
    #11
    afrikai gyarmat leszünk figyeljétek meg
  • Timbo
    #10
    cirkuszt és kenyeret a népnek
  • Doma #9
    Még több völgyhidat és alagutat a metróvonalakra!
  • Benny04
    #6
    omg
  • Black Hawk
    #5
    nem tudom hogy milyen jövője lehet Magyarországnak de maradok mert érdekesnek tűnik :D
  • Alexease
    #4
    Bovitsuk az allatkertet, mert nagyon sokan kint rekedtek!
  • Vaxi
    #3
    :DDDDDDDDDDD
  • Coco
    #2
    hát ja ugyebár előszőr is ez mindennek az alapja. :D
  • forsbergp21
    #1
    Üdv mindenkinek!
    Azért hoztam létre ezt a topikot, hogy leírhassuk véleményünket országunkról és annak fejlesztéséről.
    Kezdem is: Több izgalmas játékot a budapesti vidámparkba!