19
  • vajon kiki
    #19
    hja.. aki a netre bármilyen formában is feltesz (nyílt , publikus szerverre) képet vízjel, watermark nélkül .. az magára vessen , egyébként harácsolni akar pénzt belőle, vagy dögöljön éhen ha ilyen hülye ! alternatív megoldásként tudom még ajánlani neki , hogy menjen el dógozni !
  • vajon kiki
    #18
    ki nem kulázik bele egy jó vastagot a hanburgi zsírfejű, igazított műszerű, nagy tokájú, nagyorrú, pöffeszkedő, döbrögiföldesurat megszégyenítő okostojások pofájába?? kivált az usából jó messziről a szabadság földjéről??
  • Adamul
    #17
    Ekkora hülyéket, én még nem is hallottam erről, de nem is érdekel, egy kis cég amely egyértelműen így akar reklámhoz jutni... Micsoda marhaság ha egy thumbnail indexelése zavarja őket akkor védjék le jobban, de ilyenért perelni, pff nevetséges...
  • bm823
    #16
    Ügyes ez a csávó, ennél jobb reklámot nem is csinálhatott a PsykoMannak, bármi is legyen az.
  • Tetsuo
    #15
    Vegre Europa odabasz az amcsi multiknak..
  • npityusk
    #14
    Hamarosan jön Németországban a Mindenki vs. Mindenki per:D
  • Epikurosz
    #13
    A StreetView-t is megtámadták a németek.
    Jó dolgukban.
    Különben ha valaki nyilvános helyre magát vagy cuccait kirakja, azt jogom van lefényképezni.
    A Google Képkeresője ilyen nyilvános fényképadatbázis.
  • pbes
    #12
    Ha minden jogtulajdonos kizárja a képeit, akkor tényleg gondban lehet a Google képkereső. Nehezebb lenne, de jóval tisztább, ha olyan prémium szolgáltatásokat nyújtana pénzért, amiért megéri, h az ingyenes alternatíva helyett azt válasszák. Eddig is utáltam a politikát... :P
  • pbes
    #11
    Ő nem akarja, h megjelenjenek a képei. Nyitott ajtóval se hagyom ott a kocsit, pláne nem reklámozom. Nem azt mondtam, h minden Google keresést zárjon ki, csak a képeit és meg van oldva a dolog.
  • krajcsovszkig
    #10
    Mostmár komolyan a kurwa annyukat ezeknek a köcsög németeknek, erre nemtok már mást mondani...
  • asdasdasd
    #9
    És mi az a méret, amire ha lekicsinyitenek egy képet, akkor már nem másolat.
    Mondjuk az eredeti 10%-a? Vagy a 99% is elég?
    És miért neki kellene kizárnia a Google-t? Miért kellene egyáltatlán tennie ezért valamit?
    Van törvény, az lehet rossz, de attól még érvényes.
  • Riddick
    #8
    Rákerestem a Googléban,nagyon sokat kidob rá! ;) A képkeresője nagyon jó,főleg főiskolásoknak,ha kell csinálni egy dolgozatot, egyszerűen lehet a képeket hozzá keresni.
  • pbes
    #7
    robots.txt mi a bánatra való? Ha meg már benne van, akkor távolítsa el saját maga. A felhasználói hülyeséget nem lehet alábecsülni. Egy automatikusan működő program nem gondolkozik, azt csinálja, amit mondanak neki.
    A képregény amúgy is fosnak tűnik, ráadásul a psylocibint és az LSD-t "reklámozza"
  • Theodora
    #6
    Arra senki sem gondolt, hogy hogyan érhette el a google indexelője az el nem érhető képeket?
    Esetleg a site gazdája tette elérhetővé a kereső számára?
  • tar86
    #5
    Mint elefánt a porcelánüzletben.
  • Ajnasz
    #4
    Az a baj, hogy a torvenyek egyaltalan nincsenek felkeszitve az internetre es annak a hetkoznapi elettol eltero szerkezetere, arra, hogy vilagmeretu es egy szabadnak tervezett kozeg. Emiatt a birok keptelenek olyan dontest hozni, ami valamennyire is logikus lenne es meg a torvenyeknek is megfeleljen. A torvenyhozo userek meg megprobaljak ugy alakitani a torvenyeket, hogy minel jobban beleavatkozzanak a net mukodesebe, lasd P2P ugyekben az ISP szivatasa. Nemetorszag meg elmehet a diktaturajaval a busba..
  • gam87
    #3
    Mi ez az új trend, hogy a németek verik a nyálukat a googlere és nem az amerikaiak? Ezek is elhülyültek? Ugye nem ragályos, mert No. már túl közel van, hogy átragadjon a mi "jogvédőinkre" is ez a baromság.
  • endrev
    #2
    Ezt a sületlenséget! :D Megérdemelnék, hogy ne érdekeljeneik senkit a festményeik. Inkább örülne, hogy promotálják a képeit! Egy thumbnail-ből nem lehet illegális másolatot készíteni, illetve elég pixeles lesz...
  • peterx
    #1
    Na most majd jönnek a perek ezrével tuti...