48
  • avengir
    #8
    Coca-Cola logot az oldalára
  • Pares
    #7
    Jut eszembe, még nem láttam videót, amit a marson készitettek volna! Miért nem tudnak rátenni akármilyen kis kamerát? Nem kéne HD minőségbe, demégis más a videó meg a kép. Valósabb képet adhatna az ottani körülményekről...
  • LPG
    #6
    "A járművet egy kis nukleáris erőmű fogja működtetni,"

    Na végre

    A nagy amerikai multicégek is beszállhatnának, egy kis marsi reklámért cserébe..
  • cobra64
    #5
    Részben igazad van, de szerintem előnyösebb ha már előtte néhány vizsgálatott elvégeznek és a legérdekesebb mintákat küldik csak vissza. Egyrészt kevesebb helyet is foglalna a visszaúton, másrészt követ találsz a kertben is.
  • Pares
    #4
    Ez mondjuk naon jó ötlet sztem. Ugyis van jópár milliárdos, aki nem tud mit csinálni a pénzével. egyébként arra a mintavisszaküldős projektre vagyok már kiváncsi, szerintem inkább azt kéne sürgetni. Végülios nem kéne mindenféle spéci műszerrel felszerelni, csak bepakolnák a köveket meg homokot, és már jönne is vissza... Csakht ugye a visszaut a macerás...
  • cobra64
    #3
    Ha anyira kell a plusz pénz, miért nem csinálnak egy alapítványt hozzá. Cserében adományozok névsorát egy személyes üzivel együt eljutathatnák a marsra egy adathordozón a marsjárműben az utókornak. :) Így mindjárt lenne szerintem 1-2 plusz milla hozzá. Persze lehet, hogy több is, mert szerintem igencsak népszerű lenne a dolog. Végül is ha belegondolunk ki ne akarna egypár sort küldeni a marsra, illetve a jövőben oda érkező utodóknak majd.
  • Pares
    #2
    LOOOL! A sorozat, amit az unokák is láthatnak!
  • NEXUS6
    #1
    Erről az egész Mars projektesdiről a Ráday-féle városvédő műsor alcíme jut mindig az eszembe!;D