48
  • Neoka01
    #48
    Figyeltem! És pont ezért vettem észre ezt. Pl a Czenét is fel lehettet ismerni a bejátszásban. De ha veszed a fáradságot és megnézed az első pár részt akkor simán fel lehet ismerni a bejátszásokban az éppen annak az adásnak a végén "kisorsolt" játékost. Hmm de érdekes....
  • Zizou2
    #47
    ha jobban figyelnél tudnád hogy adás közben az előző napi bátorságpróbát játszák be...
  • Neoka01
    #46
    Sziasztok!

    Nekem egy dolog szúrt szemet, de nagyon gyorsan. Aztán gondolom az rtlnek is valaki felhívta a figyelmét.

    Ez a műsor is csak a ~200 Ftos SMS-re épít. Semmi mást nem lehet hallani benne, csak azt, hogy szavazz és majd az megy el bátorságpróbára akire szavazol.
    De kérdem én ha az adás alat szavazok (nem tettem) és majd az adás végén derül ki, hogy kire szavaztak sokan, akkor honnan a rákból tudták már az adás közben bejátszani a bátorságpróbás képekben azt a "celebet" aki majd a műsor végén lesz a kiválasztva?

    Gratulálok rtl klub!!
  • smaszi
    #45
    "Dér Henit velem ez a műsor megkedveltette... jólelkű, aranyos, normális lány, bírom!

    Horváth Éva meg egyszerűen NEM SZÉP."

    Dettó!!!!!!!! Emellett azért nem alábecsülendő Évike egyébb adottsága (rossz az aki...)!
  • valaé valaé ná
    #44
    Nincsen tévéd ? Buzi -e vagy ?
  • hunator
    #43
    Boccs=szótól,celebrity *=i
  • hunator
    #42
    Hányingerem van a "celeb"szótol![celebtity=ünnepelt,ha jól tudom]Inkább mehetnének a p*csába!Vagy Csernobilba!
  • trogi
    #41
    Szigorúan csak a fórumozók véleményének elolvasása után:
    hiába szivatja Benkő Dániel Gáspár Győzőt, úgyis az utóbbi kapja a nagyobb pénzt. Ez a világfajzat már csak ilyen. Nem a teljesítmény számít.
    Viszont kedvet kaptam egy rész megnézésére. :) (Igaz, ez még nem jelent valódi kötelezettséget.)
  • JL666
    #40
    hát nem
  • vax
    #39
    Egy részt megnéztem, hogy legyen tapasztalásom a vélemény nyilvánításra. Kár a músor időért. Egy nagy nulla az egész. Ezt a pénzt amit erre költöttek sokkal de sokkal jobb helyre is ellehetett volna költeni. Ha én lennék a pénzügyminiszter a nagy tv. társaságokra is kevetném a Robin Hood adót mert van pénzük ilyen marhaságra.
  • Tabitha
    #38
    © JL666: Én emlékszem arra a részre, és arra is hogy nem a Jani beszélt spanyolul, az a csávó csak annyiban hasonlított rá hogy kb olyan kopasz volt mint Jani ....


    Győzi az jól leégeti magát az egész ország előtt, egy 3centis gyíktól össze szarja magát, meg ordibálja mindig Benkőnek, hogy "szégyeld magad!!" meg hazudozónak nevezi, persze azt nem mondta el hogy amikor a ládáér mentek, pont benkő volt az aki kirakta a puzzle-t és megtalálta a kulcsot, és után van pofája azt hazudozni hogy ő nem csinált semmit. A sok hülye mint pl a Sanyi meg el is hiszi neki, egyedül a Mariann volt aki mondta hogy ő nem biztos abban h az így is történt.

    Az utóbbi pár napban kár hogy visszavett Benkő a stílusából, és nem bosszantja GYőzit.
  • roliika
    #37
    A műsor egyébként egy szóval jellemezhető. Gagyi.

    A beharangozásánál arról volt szó, hogy veszélyes helyzetekbe kerülnek, reality show meg bla bla bla.

    Nade. Egy dzsungelben viszonylag ritkán fordul elő plazmatévé, beépített WC, meg ilyen műanyag játékok amivel "játszatják" őket.

    Semmi köze a valósághoz és éles (akár biztosított) helyzetekhez sem.

    Szar.
  • Sanyix
    #36
    Na mivan? holmarad a szélsőjobbosozás? Csak nem utánanéztél hogy mekkora orbitális faszságokat pofázik a 2 szövetséges pártod? Másnak is utánanézhetnél, talán kimosnád a megmaradt agysejtjeidből a panelproli magatartást...
  • Nethyrrea
    #35
    kultúrszennyet a kultúrparasztoknak!


    ennyit tud a sok birka.
  • Tinman #34
    Az ember azt gondolná, hogy oktalan flame ami győzik-e? ellen irányul... DE NEM!
    Ez tényleg egy nagy nulla... soha nem gondoltam volna, hogy ennyire ostoba ember, hogy tud ennyi pénzt összeharácsolni.
  • goger
    #33
    A másikba legalább nem a magyarág büszkesége azaz győzike lesz, és igen kis Gy-vel!
  • Rocko
    #32
    az biztos :D mint a középkorban csak itt a tv előtt őrjöng a nép
  • Nonix
    #31
    persze, a feeling miatt.

    Amugy elgondolkoztam rajta hogy tenyleg argentinában vannak ? Egy dzsungelt siman ossze lehet rakni tv kepernyore, felteve ha nem elő (hibakat meg lehet generalni).
  • winnie
    #30
    ilyen jól? megannyi élő adás van a tévében, a magyarokon is, sokkal jobban összevágva - itt is élő az, ami (nagyon hamar kiderül pár esetlen megoldásból). az más kérdés, hogy semmi értelme az élőségnek, hiszen csak hatalmas költség, de az rtl valamiért élő jelentkezést akart.
  • Tinman #29
    Tegnap megakadtam a szemem a Clearwater masinán, mely az egyik bódé mellé van elrejtve ^^

    A másik ami zavar... márkocska eldzsavelt bátorságpróbára szombaton v. vasárnap már nem tudom mikor. Totál kisimult a haja... egy kicsivel később már ismét olyan dauer van a belőtt séróban, hogy Bódi Guszti is megirigyelhetné.
    Érdekes ^^
  • stremix
    #28
    Attól még tényleg nem élő az adás, én is filmezek, tudom, hogy élőben ilyen jól nem lehet összevágni egy anyagot.
  • Nonix
    #27
    Már kezd unalmas lenni hogy ezzel gizdultok hogy "nincs TV-m" meghogy "ilyen szemetet nem nézek".. Senki se kérdezte.
  • szasz85
    #26
    Az nem ő volt!! Nézd már meg.
  • RaveMan
    #25
    Nem tünt fel neked, hogy 2 különböző pasiról van szó ?
  • Griphons
    #24
    Sajna én is rászoktam nézni. :(
    Bár élnék a gyanuperrel, hogy nemigen élő az az adás amit a tvben lenyomnak...
  • JL666
    #23
    Nagyjából egyet értek az itt leírtakkal. Nemtom azt észrevette valaki, hogy mikor asszem hétfőn vagy vasárnap a Vadon János szöüvegelt spanyolul utána mutatatták a dzsungellakókat, utána megint a riportereket a fején a szörzete, meg a szakálla az egyik bejáccásnál szőrösebb volt, mint a másiknál, bagyis össze van vágva...
  • DjDano
    #22
    Te csak nézegesd a kurucinfót, meg a hazafik randalírozását, az biztosan növeli az agysejtjeidet... Mi tagadás szükség lenne rá
  • akyyy
    #21
    azt monjda nincs tv-je de az összes szobában ott virit az lcd tv:D
  • DjDano
    #20
    Benkő nekem is a kedvencem :) Még talán Falusi Mariannt Lehet egy lapon emlegítni vele. A két legnagyobb seggfej kétségtelenül Győzi és Bárdosi Sanyí, őket rühellem. Egyébként nem olyan xar ez a műsor, én legalábbis jókat röhögök azon ahogyan Győzi szerencsétlenkedik :))
  • Archenemy
    #19
    Szerintem a nyilvános tarkónlövést többen néznék.
  • szasz85
    #18
    Nem kell torrentezni, a hivatalos oldalon is fenn van az összes adás, és szerintem jó műsor, ha nem tetszik ne nézzed.
  • Tinman #17
    Benkőről tudni illik, hogy királyi tv-n arról híresült el, hogy naked lantozott... akkor is polgárt akart pukkasztani --->sikerült.

    Most is sikerült, jól csinálja.
  • berserk87
    #16
    "Nincs tv-d? Mekkora szégyen vagy."
    Szerintem nem szégyen ha valakinek nincs tv-je. Én is csak heti 2-3 órát nézem. Ha nem lenne észre se venném:P. Ezt a műsort nem ismerem, de mikor édesanyam nézte a tv-t akkor láttam talán a fókusznak a bemutatóját, amiben Benkő pucéron sétált az erdőben és a kislányától kérdezték, hogy nem bántják-e miatta az iskolában. Vagy valami ilyesmi. Szóval nem tűnik érdekesnek ez a műsor számomra, de ez amiatt lehet, mert engem nem érdekelnek se a külföldi se a hazai hírességek. Inkább a Kultúrházat nézem, csak az nagyon későn van(22:00:D) vagy az Esti Showdert és a Heti hetest, csak mostanában még ezeket se szoktam.
  • AZTA
    #15
    Senkit nem érdekel hogy nektek van-e tvtek vagy nézitek-e, az a lényeg hogy azokon a helyeken ahol be van szerelve az a kamu gép ott bizony minden tájparaszt nézi és így jön ki az hogy az egész ország is ezt nézi
  • temes69
    #14
    benkő széjjelszivatja a győzikét már csak ezért is érdemes néha belenézni...
  • Tinman #13
    Főleg a sérült Győzőből... bmeg akkora duplanulla az az "ember", hogy hihetetlen.
    Nem tudja egy átlagos szó jelentését /ripacs/ és még a másikat cseszi le. Állandóan szénné p0wnolja magát, ekkora lúzert még soha nem láttam.

    Meg a tartálynál is mit művelt és hősnek állította be magát... egy korcs, egy selejt, egy alja bohóc.

    Dér Henit velem ez a műsor megkedveltette... jólelkű, aranyos, normális lány, bírom!

    Horváth Éva meg egyszerűen NEM SZÉP.

  • mellon
    #12
    Ő hozza ki belőlük a maximumot . Ha nem lenne benne a Dániel, engem kevésbé érdekelne a műsor.



  • Glutamin
    #11
    Egyetértek. Benkő nem egy szinvonal velük. Csillagot is sokat összeszedett, nem kényeskedett. Amúgy nálam képernyővédőnek fut a tv egésuz este. Közben vagy kajáléok vagy netezek vagy egyéb elfoglaltásgok mennek:D
  • Narxis
    #10
    Nincs tv-d? Mekkora szégyen vagy.
  • Tinman #9
    Benkő nem lenne benne egy nagy nulla lenne a műsor.

    Benkő oltári nagy arc... eljátszotta, hogy kicsappantja a gyíkot takaró alatt, amit persze észrevettek és az ostobák az hitték, hogy valóban azt csinálja.

    Ezzel persze egyből elkapálta magát mindenki előtt, pedig csak játszik velük, mint macska az egérrel. Oltári nagy fószer, ravasz, gonosz, intelligens, abs. nem celeb, inkább celeb killer.