68
  • sleepyhead
    #28
    lol, ez a sorozat agyilag nem dolgoztatja meg a csirkét sem... mivel akkora logikai hibák vannak benne mint a világegyetem. ellenben gondolkodás nélkül élvezhető.

    azért esik a nézettsége, mert mondjuk ki - a színvonal is csökken.
  • edhi8
    #27
    Úgy emlékszem hogy a haiti ott volt a közelükben, és ezért nem tudott regenerálódni
  • gothmog
    #26
    vigyázat, lehet hogy spoilerezek!

    ha már időutazás, és a jövőben mindenkinek lehet random képessége, akkor a mindenki közül hány tud még időutazni? Ha a jövőben -bármikor- sokan tudnak időutazni, akkor az azt jelenti, -a dolog jellegéből adódóan- hogy már jelenleg is tudnak. Az mennyi eltaposott pillangó? Az alapszitu ugye az volt, hogy tud Hiro, meg Peter. Az aktulális kavarodást ezek ketten okozták.
    Az az érzésem hogy amikor az írók belekezdtek az évadba, még ők maguk sem tudták, hogy fognak kikecmeregni belőle. Lehet, hogy még most sem tudják. Vagy majd a végén lesz egy "nesztek, így megmenekült mindenki, püff" lezárás, (kivéve talán Sylar, ő a prérifarkas a gyalogkakukkban, aki a végén mindig megszívja) aztán azt teheti mindenki, ahová akarja.
    Apropó, a jövőbeli Petert simán le lehetett lőni? Nem úgy volt, hogy eltanulta a gyógyulást Clairetől? Na mindegy. A történet már a saját szabályait sem tartja be.
  • LestatVenom
    #25
    amerikától nem is várok többet:D szerintem jó a 3. évad, csak a sablon képességek nem tetszenek.
  • Reg5
    #24
    Sztem inkább túl komolytalan a 3. évad. Én legalábbis majdnem röhögtem 1-2 dolgon(Mohinder meg no comment...).
  • bmw
    #23
    Nekem az egesz sorozat nem jon be, de hat izlesek es pofonok ugye...
  • kriszwells
    #22
    Végül is ha már időutazás, akkor a 3. évad után jönne a 7. aztán a 4. majd egy -1. ugrálunk az időben
  • neoG
    #21
    jahh.elnéztem a cikket.sorry!kösz a javítást
  • crotinake
    #20
    A negyedik fejezet az nem x. évad. Már a az első évad végén elkezdődött a 2. fejezet. A 2. évad pedig 3 fejezetből állt volna ha nincs a sztrájk...
  • neoG
    #19
    hát akkor mekkora hátast dobnak az amcsik, ha elkezdik a negyedik évadot a sorozat harmadik évében
  • kriszwells
    #18
    3. évadból még nem láttam semmit, szóval abba nem szólok bele, de amit eddig mondtatok róla... Én speciel szeretem a rosszfiú jó lesz dolgot (régi nagy kedvencre Dragon Ball-ra gondolva pl. ami legjobban tetszett, hogy Ifjú sátán és Vegita és jó lett) szóval szeretem ha egy gonosz, akit még szeret is a közönség annak ellenére, hoyg gonosz, később át áll a jó oldalra, persze ha megmarad keménynek mint addig volt (ne valami kis puhány legyen :) )
  • lac14
    #17
    eléggé megoszlanak a vélemények
    szerintem egyáltalán nem bonyolultak az új részek
    nekem nagyon bejönnek
    jobban mint az első évad
    és öszintén nagyon nem érdekel h ki mit vár a sorozattól
    lassacskán minden kifog benne alakulni
    és pont ez a lényege h nem rögtön belevágnaka közepébe h harc harc hátán
    mer annak semmi értelme legalábbis szerintem
    Sylerböl meg mér ne lehetne jófiu?
    mi lenne benne olyan hihetetlen h valaki átáll a jó oldalra?
    kellenek bele az ilyen fordulatok
    amugyis maga az egész sorozat hihetetlen.....
  • kriszwells
    #16
    Van benne valami, ez az "elágazás" dolog nekem se kedvencem. Láttam az alternatív endinget :) és ilyenkor felvetődik az emberben, hogy az nem lett volna-e jobb? Egy sztorinak, legyen egy vonala. Ha megváltoztatják, eltérnek a tervtől, pláne ha még látunk is valamit a "mi lett volna, ha" dologból az nem túl jó. Az olyan mintha egy könyvet kétféleképpen írtak volna meg, és ha egy ember olvassa egyiket a másik meg a másikat, akkor melyik olvasta az "eredetit".
  • Blasta
    #15
    Na eeeeez a fasza. Esik a sorozat nézettsége? Pafff, nincs mese, akkor újra kell írni a forg.könyvet. Mennyire hiteles sztori már, amit bármikor elágazáshoz állíthatnak és onnan totál más irányba viszik a történetet, hogy értse és nézze a paraszt...
    Broáf
  • endrev
    #14
    Én is nagyon élvezem, hogy a cselekmény időben is mozog, mondhatni négydimenziós a történet, de nálam ez ilyen ferde hajlam, az amcsik többsége számára pedig - tekintve hogy a felük azt sem tudja, hogy a Föld kering a Nap körül - tényleg sok(k) lehet ez a történeti összetettség... :)

    Nem mindenki élvezi, ha agyilag megdolgoztatják.
  • HarryProf
    #13
    A harmadik évad eddig látott részei nekem az egész sorozatban a kedvenc részeim. Kicsit bonyolult, bár én értem, elhiszem, hogy sokan nem. Sylar új oldalát is szeretem, szó sincs arról amit a jövőben láttunk, hogy Sylar olyan kedves kisangyal lesz, az csak egy alternatív jövő volt, amit meg kell változtatniuk.
    Egyébként szerintem Sylar még mostanában lesz igazán gonosz, és éhes, de majd meglátjuk mit hoz a következő rész... Akció pedig nem kérdés lesz, már volt is nem is kevés szerintem, nem lenne jó ha a részek csak a bunyóról szólnának, de szerintem amugyis egyre nagyobb szerepet fog kapni az action.
  • 1Obi1
    #12
    Pompás lenne, a suta nézők kedvéért lebutítanák a mostani kicsit komplexebb szintről, hogy már csak a rizsa maradjon és a drámázás.
  • bm823
    #11
    Hát ez a 3. évad tényleg elég bonyolultra sikerült. Köze sincs az első évados fedezzük fel a képességeinket és mentsük meg a világot storyhoz. Ettől függetlenül nekem tetszik, abba ne hagyják :)
  • Narxis
    #10
    Pénz kérdése, akkor is. Pont.
  • nessboth
    #9
    Semmi nem pénz kérdése. Hofi mondta anno: "Nem tudsz úszni? ÉS ha fizetek akkor tudsz?!"
  • AZTA
    #8
    Jó de ez szinte mindenre igaz manapság, pl ha nem lenne benne pénz akkor olyan se lenne hogy labdarugás vagy f1, mert csak azért nem szerveznék meg mondjuk a bl-t mert mindenki kiváncsi rá hogy ki nyer idén..a heroest is csak addig fogják csinálni amig anyagilag megéri.
  • nessboth
    #7
    Az előző hozzászolásom első mondatában a nézők helyett az alkotókat akartam írni.Bocs
  • nessboth
    #6
    ...És kiderül, hogy mennyire barmok a nézők is. Itt a cselekménnyel van a baj. Szuperhősök akik SEMMIT nem csinálnak. Drámai vitatkozások vannak, néha villan egy-két ez meg az, de semmi. A szuperképességekkel rendelkező emberek -könyörgöm- harcoljanak egymással, mentsék meg a gyengéket. Basszus, az előző hír is arról szólt, hogy kevesebbet fordítanak speciális trükkökre többet a "sztárbeugrókra". Gratulálok. Miután senki nem nézi a Heroes-t mert senki nem azt kapta amit várt. Az alkotók lezárják a sorozatot egy ilyennel: Valószínű az emberek ráuntak a szuperhősökre, ezért nem érdekli őket a sorozat, hiszen Dunát lehetne rekeszteni a szuperhősfilmekből..."...AKCIÓT, KÖNYÖRGÖM AKCIÓT, ÁRMÁNYKODÁST, SZUPERGONOSZOKAT!!!
  • azirafael
    #5
    Ebben a témában sokkal jobb sorozatot lehetett volna összehozni... nem tudom mit csinálnak a forgatókönyv írók de tényleg sokat esett a színvonal.
  • Csak77
    #4
    A cikk szar. Az amerikaiak azért nem nézik, mert szar volt a második évad. A harmadik is kurvaszar. Például az eddigi rettegett, főgonosz, eddigi legeslegeslegerősebb főgonosz sylar-ből csináltak eggy mamás kisfiút... erre ki kiváncsi?
  • kriszwells
    #3
    :) Megalőztél, azt hittem első hozzászóló leszek! :)
  • kriszwells
    #2
    Amerikának is bonyolult akkor ne is beszéljünk rólunk... átlag magyar mennyit fog érteni (tisztelet a kivételnek:) ) Nekem pl az egyik kedvencem, bár időutazás és társai dolgok ugye felvetik a kérdést hogy lehetsége-e vagy sem, elég racionális embernek tartom magam, de ettől függetlenül élvezem, még ha nem is hiszek sok mindenben ami a sorozatban van. Arra mindenkép jó, hogy az ember elgondolkozzon rajta, már akinek van kedve ilyeneken gopndolkozin. Nincs ezzel semmi baj. Aki meg nem érti az nézze a BKözt, meg hasonlókat :) Yatta!
    Sajnos az elég baj, hogy a filmek, sorozatok is csak pénzcsinálás végett vannak 8és nem pusztán a szórakoztatásért) ha valami alascony nézettségű, vagy esik a nézettség akkor azt meg kell szüntetni, mert már nem hoz pénzt az embernek. Az a pár ember meg aki szereti és szórakozna egyet mondjuk heti egyszer egy 45 percre az se kapja meg az adagját. Remélem azért nem szüntetik be a sorozatot. :) :) :)
  • AZTA
    #1
    Azért van benne vmi, ez a Peter gyerek is sokat koslat meg a Nakamura gyerek is