9
  • Kagemusha
    #9
    ez már tényleg idegesítő... mi talán nem rajongunk érte? ehh... inkább ne is közöljetek ilyen híreket, mert csak "felbosszantja" magát az ember rajta...
  • winnie
    #8
    épp ez az, hogy a hulu tele van régi klasszikusokkal, a youtube most ennek akar konkurenciát.

    mostani sorozatok már több éve azonnal felkerülnek a csatornák hoknlapjára, így az nem újdonság.
  • balage187
    #7
    Jo dolog ez, habar nem teljesen ujdonsag. A hulu.com peldaul mar regota mukodik, ott orszagos adokon (FOX, NBC asszem) futo sorozatok vadonatuj reszei vannak fent. Habar regebbi reszek / mar nem futo sorozatok asszem nincsenek. Meg sajnos az is csak az USA-bol erheto el, de - elvileg - tervezik a kiterjesztest tobb orszagra.
    A South Park osszes resze is nezheto neten egyebkent (southparkstudios.com), szoval egyre tobben vallalkoznak arra, hogy felrakjak a sorikat. A South Park alatt is van reklam, de ha AdBlock Plus be van kapcsolva, akkor nem mutatja oket. :)

    Egyebkent nem tud valaki valami jo modszert arra, hogy engem is amerikaianak lassanak ezek az oldalak? Proxykat mar probaltam, de a publikusok nem mukodtek, rohadt lassuak voltak, etc. Sot mar ra is kerestem arra, hogy "how to watch hulu outside the usa", de akkor is csak valami netet lassito, completely useless progit talaltam, ami nem segitett.
  • Sanyix
    #6
    úh mekkgályver dezsírmá
  • mzprox
    #5
    not avaible in your country... oké, utolsó csepp most már tényleg költözök valami jobb helyre :/
  • hpteso
    #4
    szuper :D:D
  • Wittgen
    #3
    Ez már jól hangzik
  • Polllen
    #2
    Kezdésnek tökéletes. Legalább próbálkoznak.:)
  • FlyingV
    #1
    szimpatikus lépés, még ha kicsit régebbi sorozatokról is van szó!