1876

\"\"
\"\"\"\"
  • RaZoK
    #1876
    ezek fanatikusok...a prémium melett is éjjel-nappal ott kell ülni a gépnél, hogy ilyen ütemben tudj fejlődni.

    Vannak olyan munkák amik 15mp-re is adnak akár 200Tp-t, így nincs más dolgod mint folyamatosan kattintgatni, amíg elérhető nem lesz egy másik munka vagy küldetés.

    azokkal nem kell foglalkozni, én se tetszem. mindenki úgy fejlődik ahogy akar, ha neki ezen kívül nincs más az életben az az ő baja :D
  • szabii98
    #1875
    tegnap előtt indult el Florida...
    hát, elég durva. én 3 hónapja kb kezdtem el ElDo-t, a pontozásom miatt eléggé lassan fejlődök (1hét/szint kb, lvl 65), viszont Flo-n már van 1 kari, ami akkora mint az enyém. Ez azért eléggé demoralizáló :(
  • szabii98
    #1874
    hát, nemvagyunk egyformák :D mindegy.
  • Darun
    #1873
    Az igaz hogy a pár havonta megjelenő szettek baromi drágák és tényleg tönkrevágják a játékot (bár itt jegyezném meg, aki béna, az szettel is az lesz, aki meg jó, az szett nélkül is jó, gondolok elsősorban a párbajra)

    Az viszont hogy a 120-t elérni évek kérdése... Te biztos hogy a Westről beszélsz? A napi belépési bónusz eleve egy nagy rakás xp, az eventek során telenyomnak xp növelő italokkal, a párbajokkal simán lehet 1-2k xp-t összeszedni, és az 10 perc és 12 energia, vagyis egy óra alatt össze lehet szedni párbajból annyi xp-t, amennyit munkából egy hét alatt se tudnál. Ha ez még ne lenne elég, ott van az erődharc, ami szintén xp farm, ráadásul energiába se kerül és a kalandokról/npc párbajokról még nem is beszéltem. A probléma pont hogy az, hogy túl gyorsan el lehet érni a 120 szintet és utána meg már nincs igazán semmi érdekes a játékban.
  • szabii98
    #1872
    Elég csúnya irányba halad a játék.
    Mindenféle szettek, több ezer forintot bele lehet ölni a játékba hogy jobb legyél. Ha nem, akkor meg évekbe telik hogy 120 legyél, és mindened meglegyen, amit szeretnél...




    azért berakom a ref linkem, mért ne.
    El Doradora várok minden új játékost, és tudok segíteni top városban elhelyezkedéshez, és gyakori erődharcokat is garantálok.
  • Tompudex
    #1871
  • Bence777
    #1870
    Hali én regisztráltam.
  • Tompudex
    #1869
    És ide ís írja ki aki regisztrált
  • Tompudex
    #1868
    És azt nem mondtam, hogy idén nyáron teljesen megújul a játék szóval aki megunta, most újra regisztrálhat, mert jön a 2.0 frissítés!

    http://www.the-west.hu/?ref=westplayer_invite_linkrl&player_id=156417&world_id=8&hash=4d78&inviteVia=reflink

    Ezt a címsorba másold be és enter. ha regisztráltál küldj egy telegramot, meghívlak a városomba és segítek fejlődni.
  • Tompudex
    #1867
    http://www.the-west.hu/?ref=westplayer_invite_linkrl&player_id=156417&world_id=8&hash=4d78&inviteVia=reflink

    Ezt másoljátok be a címsorba.
    Ha itt regisztráltok a játékra mellé ajándék tárgyakat kaptok.
  • szilay44
    #1866
    Kulacsot melyik munka ad?
  • szabii98
    #1865

    Gyertek ti is Dakotára!

    /a link az én akkomról van, de nem csak nekem van hasznom belőle, az innen regisztrálóknak is ;)/
  • szilay44
    #1864
    miért nem jó a térkép?rossz így keresni a kalandosztókat,f... ki van,ezért megéri előfizetnem.
  • Zs0lt1
    #1863
    Az alap terméke igen azok, de a kalandnál adja az íjakat és a puskákat is.
  • szilay44
    #1862
    kereskedés az indiánokkal az szivart ad,szolgálat a seregben meg kitüntetést ha jól emlékszem.
  • Zs0lt1
    #1861
    Íj: Kereskedés indiánokkal
    Puska: Szolgálat a seregben
    Elég 5 vagy 10 perces munkákat is csinálni.
  • szilay44
    #1860
    íj,és fegyvert melyik munka ad?
  • szilay44
    #1859
    Sziasztok!Az lenne a kérdésem hogy a mesterség pontjaimnál kiirja, hogy semmi vagy alacsony esélyem van szerezni,mitől függ ez?
  • Mr_no_NaMe
    #1858
    Csináltam egy és ugyanazon a szerveren 2 karit, vagy bannolnak, vagy nem :]

    Párbajozós karinak milyen karaktert ajánlotok? Katona vagy Párbajhős?
    A párbajhős sokkal jobbnak tűnik alacsony szinten, viszont a katona jövedelmezőbb lehet magasabb szinten. Nem tudok dönteni.
  • Mr_no_NaMe
    #1857
    Sziasztok!

    Ha egy szerveren van egy munkás, és egy párbajhős karakterem, de szinte minden nap 2 hálózatról jelentkezek be a westre, akkor bannolhatnak?
  • wintonio
    #1856
    Üdv!

    Köszi de amint látod idéztem és nem igazán tűnt fel :D
    De átírtam :)
  • Zs0lt1
    #1855
    Szia!

    "Ellenben akkor a script nem fog működni a külföldi szervereken, ahol még a gondolatjel benne van a domain-ben."

    Az nem gondolatjel, hanem kötőjel :-)
  • wintonio
    #1854
    A dicsőség nem az enyém én csak terjesztem :D
  • Mr_no_NaMe
    #1853
    köszönjük
  • wintonio
    #1852
    Akinek nem mennek a scriptek azoknak ajánlom ezt.
    http://wini.lapunk.hu/?modul=oldal&tartalom=1155806
  • Mr_no_NaMe
    #1851
    nálam már megy. Kb 3 óráig nem tudtam belépni sehova sem :/
  • wintonio
    #1850
    Üdv.
    Nálam még a szerver sem működik :D
  • Mr_no_NaMe
    #1849
    Nem működik a west wini féle munkakalkulátor :/
    Ma este volt egy több órás leállás az egész játékra vonatkozóan, és azóta nem megy. Esetleg bezárult ez a kiskapu, vagy szimplán valami hiba van?
    Mikor várhatunk erre frissítést? Nagyon szerettem hasznlni, nagyon nagy segítség volt :/
  • SitatiS
    #1848
  • Mr_no_NaMe
    #1847
    Buffalón amúgy eladó az összes húsvéti tojás! Ár megegyezés szerint :]
    Akit érdekel az írjon bátran privit :]
  • Mr_no_NaMe
    #1846
  • wintonio
    #1845
    Igen, én csinálom az oldalt.
    Ha bármi hibát találtok szóljatok bátran.

    V7 érdekelnek ritkaságok. Ha valaki tud szóljon bátran.
  • SitatiS
    #1844
    Akkor szerintem kereskedelem,a Te asztalod!:)
  • Mr_no_NaMe
    #1843
    Hát akkor a cucc farmolás nem egy irányítós karakter asztala :/
    Az irányítás mellé szerintetek mit kezdjek el majd fejleszteni? Harcolni egyáltalán nem akarok, kereskedni akarok, ritka tárgyakat eladni, és várost építeni. A harc nem érdekel :]
    (végre 1 játék ahol nem a harc :D )
  • szabii98
    #1842
    létezik :)
    nagy szerencséjű munkák(pl Postakocsirablás, Fegyverek eladása indiánoknak)
  • Mr_no_NaMe
    #1841
    Ismét itt vagyok :]
    Fejlődgetek, fejlődgetek holnap leszek lvl 20.
    Kezdek beállni nagyon egy irányba, és elkezdenék a cuccok után rohangálni (úri szett, a sok-sok +irányítás miatt) de nem értek sokmindent.
    Először is, lehet egyáltalán tradelni, pénzt/tárgyat cserélni a játékban a piacon kívül?

    Másodszor a munkálkodás. Oké, hogy egyre jobb munkákat tudok csinálni (lassan vasútállomás építés), de olyan lootokat honnan fogok tudni szerezni, amit a piacon 1-2-3 ezrekért tudnék elpasszolni?
    Tehát azon kívül, hogy 2-3 munkát váltogatva hülyére dolgozom magam, és sietek a városba a pénzemmel, hogy le ne raboljanak útközben, semmi más loot nem eshet, csak ami ki van írva? Mert általában azok 20-30 max 100at érnek, de az is ritka.
    Tehát létezik olyan munka, ahol olyan loot eshet, ami nincs feltüntetve, viszont kurva sokat érhet és normális pénzem lesz belőle? Ez a 100as órabér kezd kevés lenni :]
  • SitatiS
    #1840


    wini.lapunk?
    Nahát!
  • Cat 02 #1839
    Hehe, még réges-régen én is úgy nyomtam :%
    Csak lövés/célzás/kitérés.
  • wintonio
    #1838
    Pontosan, vagy minden pontja lövésen és esetleg egy kevés célzáson van.

    Üdv nektek amúgy :D
  • SitatiS
    #1837
    Magas lehet a lövése:)