10
  • AbyssLord
    #10
    A magyar verzió kapcsán utánanéztem, mert én is beszoptam a dolgot, hogy ithon vettem meg.
    A magyar 1.0-ás verzió egy igen fura állat, mert a nemzetközi verzió az 1.0-ás. A magyar mivel később jelent meg, addigra megjelentek bizonyos javítások, és így beletették azokat. Tehát a magyar 1.0 a nemzetközi pachelt és 1.0 között van valahol.
    A bring down the sky magyarítása meg egy időben történt a full game magyarításával, tehát érthetetlen, hogy miért nem érhető még el.
    Javaslom minden magyar MassEffect tulaj rugdossa a cdprojektet, ahogy én is teszem.
  • bitbandita
    #9
    Ez mind szép és jó, de mikor dobják már ki végre a magyar verzióhoz a javító pöcst az új küldikkel???
  • Hoz_Hun
    #8
    Kizárt. Most is legalább fél évet késik PC-re. Ennek üzleti okai vannak.
  • Hoz_Hun
    #7
    Ez se mai hír a Mass Effect community-n már feltették a fejlesztőknek mi igaz belőle. Ők is akkor látták először. Ha leközölte volna az sg teljes egészében, hogy mit is "találtak ki" ME2-re ti is röhögnétek. Itt most kiemeltek párat tengernyi találgatás közül, de aki azt írta össze ollózott egy csomó egyéb játékból ötleteket aztán készként tálalta.
    A novemberi megjelenés meg legkorábban jövő novemberre igaz.
  • kiralytigris
    #6
    "És hogy mi igaz a pletykákból? Az X360 tulajok novemberben, míg a PC-s játékosok közel fél évvel később tudhatják meg."

    Mivel ugyanazt a játékot kapják meg az x360-asok és a pc-sek is szerintem egyszerre fog kiderülni :D
  • dronkZero
    #5
    Mondjuk abból a rettenetesen szar bolygófelszín-minijátékból ha csak eggyel lenne több, már az is sok lenne...
  • narumon
    #4
    Most november? Az nagyon közelinek tűnik, de bárcsak igaz lenne. Ez a játék egymagában megér egy x360at. Az első kötelező darab szerintem. Irtózatosan jó megvalósítás és story jellemezte, remélem a második csak emel a szinvonalon.
  • warrior28
    #3
    Bárcsak a közölt megjelenési dátum lenne igaz! :D
  • Szefmester
    #2
    szép is lenne:D
  • LegionarR
    #1
    "És hogy mi igaz a pletykákból? Az X360 tulajok novemberben, míg a PC-s játékosok közel fél évvel később tudhatják meg."
    Novemberben? Gondolom akkor jelentik be hivatalosan, mert a novemberi megjelenést kizártnak tartom... Hacsak nem 2009ről van szó XD

    Amúgy örülni fogok ha az itt felsorolt dolgok fele igaznak bizonyul XD

    Pletyka az pletyka...