322
HDR képek készítése
  • CheAteR88 #322
    mutatósak lettek!
  • kovecses
    #321
    Felesleges? ember, nézd már meg milyen gyönyörű lett az ég!
    Az esetek 80%-ban nincs olyan, hogy felesleges HDR...
  • norbre
    #320
    pár új HDR..

    Az utolsó torony a korong szélénél


    Köddé válva
  • GXR
    #319
    sziasztok! Debrecen és környékén keresek fotóst, indie rock banda promo képekhez ha valaki tud ajánlani valakit kérem jelezze! akarszetaglenniKUKAClivePONTcom
  • Desiderata #318
    HDR képek online készítése egyszerűen és ingyen – Yohdr.com
  • Desiderata #317
    High Dynamic Range Imaging, Second Edition: Acquisition, Display, and Image-Based Lighting
  • Desiderata #316
    Ben Willmore - High Dynamic Range (HDR) Mastery | 485MB
  • Desiderata #315
  • stain
    #314
    Nem nagyon szoktam HDR-t csinálni, mert pont a képek fotószerűségét teszi tönkre (mély árnyékok), de van olyan képem, ami érdekesebb lett tőle:



    Ez egyetlen RAW-ból készült.
  • Desiderata #313
    Photoshopcafe High Dynamic Range and Photoshop | 434.27 MB
  • CheAteR88 #312
    érdekel;)
  • greg benz
    #311
    Köszi
    Egyébként megvan nagyobb felbontásban is,ha érdekel
  • CheAteR88 #310
    Ez nagyon bejövős lett részemről:)
    neu háttér thx;)
  • n3whous3
    #309
    majd egyik héten én is kipróbálok valamit, csak kéne bnőm fényképezője, a sajátunk bemondta az unalmast, nincs most zseton még bóvlira se (nem mintha nem bóvli lett volna az előző is :ASSD:ASDASD:)
  • greg benz
    #308
    Köszi:D

    De azért jó lenne egy komolyabb gép,meg persze több tudás
  • n3whous3
    #307
    5/5
  • greg benz
    #306
    jó lesz nekem az iaro:D

    Na ez az uccsó kép

  • n3whous3
    #305
    onnan is menne talán, de akkor meg href-ezd a linket
  • greg benz
    #304
    Ja most kapcsolok,hogy hülye vagyok,photobucketről hiába próbálom...

  • greg benz
    #303
    harmadszorra csak sikerül...

  • n3whous3
    #302
    fasza :)
  • n3whous3
    #301
    töltsd fel imagerz.com-ra
  • greg benz
    #300
  • greg benz
    #299
    Ja ez lemaradt:)

  • greg benz
    #298
    Sziasztok!

    Próbálkoztam ma egy kicsit,ez a kettő lett talán jó,nekem a kukoricás jobban tetszik:)


  • RATCUSTOM
    #297
    hát igen, sajna állvány nem volt, gépem meg RAW-ot nem tud :S
  • MikX
    #296
    ezzel az a baj, hogy látszik is, h nemvolt állvány, és vanegykis elmosódás, plusz a sorozatkép valószínűleg jpg ből van, szerintem 1000x jobb hatást lehet elérni raw képpel, persze aabból is úgy lenne a legjobb, hogy állvány, és ott is 1ev+- meg alap, de én egy raw ból csináltam, utólagosan ps-ben manipulálva az ev-vel
  • Aquir
    #295
    tessék:)
  • CheAteR88 #294
    ezt az EV-t tuddnád nekem részletezni?:$
  • RATCUSTOM
    #293
    én sorozatképet szoktam csinálni (3kép, 1 EV különbséggel)
    majd azt Photomatix-al "összerakom" és a csúszkák segítségével beállítom, hogy mennyire erős HDR legyen
  • Aquir
    #292
    Ps-el vagy mivel érdemes megtenni a hdr-t? A gépben lehet állítani hogy raw legyen a kép, összeillesztem jóra, kis igazítás azt annyi? :)
  • Hellhammer
    #291
    Itt az én próbálkozásaim egyike: klikk.
    Nem akartam képként belinkeni, mert 1280-as felbontású, és nem tudom nem cseszné-e szét a fórumot.
    Nemtom nektek hogy tetszik, de én eléggé meglepődtem rajta, hogy mit ki lehet hozni ezzel a HDR módzserrel akár egy nagyon alap kompakt gépből is (Canon Digital Ixus 40-el készült). A HDR tone mapping beállításoknál lehet kicsit túllőtem a célon, meg tettem még rá másik effektet is, szal ha nagyon gagyin csináltam valamit (a kompozíció az ilyen, az ablakból erre van lehetőség, időm meg sajna nincs másra :S), akkor írjátok meg, abból tanul az ember :)
  • NeoPS
    #290
    Üdv.
    Most kezdtem el fotózgatni. Van pár képsorozatom nekem is. Honlapom is van, de nem ismerem az ide vonatkozó szerzői jogokat, ezért nem publikálom a saját képeimet. Az lenne a kérdésem, hogy ráírhatom-e az általam készített képekre, hogy "szerzői jogvédelem alatt", és utána a weboldalam címét? Esetleg ezt meg tudná nekem mondani valaki?
  • RATCUSTOM
    #289
    köszi :D
    nekem annyira nem tetszik, kicsit bemozdult, mert kézből csináltam és a földre nem tehettem mert akkor eltakart mindent a fű, úgyhogy ilyet sikerült csak :S
  • Aquir
    #288
    dekirály:)
  • RATCUSTOM
    #287
    na egy kis saját HDR :D
    véleményeket várom :P
  • norbre
    #286
    szerintem nem hdr-hez keresi de lehet tévedek..
  • goofy1984
    #285
    Szerintem a Photomatix lehet. Annál be lehet jelölni, hogy a képeken lévő változásokat (emberek, kocsik, ilyesmik) ismerje fel és korrigálja. Ha jól emlékszek.
  • norbre
    #284
    sztem PS-ben is lehet ilyet csinálni, de ha van konkrét progi az engem is érdekelne..
  • johphunter
    #283
    Üdv mindenkinek!
    Tudom nem ide tartozik, de megpróbálom:
    Segítséget kérnék, egy programot keresek.

    A probléma a következő:
    Fotóznánk pl. egy épületet, de emberek (pl. turisták) állnak előtte.

    Láttam már a programot de a neve nem jut eszembe, a következő megoldást kínálja:

    Több fotó készítése ugyanarról az objektumról, a program egymásra illeszti a képeket és az elmozgó embereket kiretusálja, a fix pontokat, az épületet pedig meghagyja.

    Ha valaki megtudná mondani a program nevét , ezer köszönet.