15
  • kicsikacsa23
    #15
    csak előtte el ne felejts szólni neki, h nyerjen mobilt és regeljen az oldalra! :D
  • tikim
    #14
    majd rejtett számmal hívom az asszonyt, hogy nokiás vagyok és énekeljen... :D
  • kicsikacsa23
    #13
    külföldön is ezzel a lappal nyomatták a zenefonokat, szerintem ez már ahhoz kapcsolüdik, és majd itt lesz a kiszolgáló is. de lehet tévedek:D
  • hellobello
    #12
    nagyon jó kis oldal, én tudok betelni vele !
  • ribot
    #11
    a zene fent van a honlapon...kiválaszthatod
  • analfa
    #10
    Nem lehet leszedni csak felölteni... mármint telefonon felhívnak és ráénekelsz
  • ribot
    #9
    zenét leszedni?????
  • analfa
    #8
    Szerintem nem. Legalábbis én egy olyan nokiás oldalt ahova képet tölthetsz fel és ráénekelhetsz...
  • tikim
    #7
    ez asszem nem kiszolgálóoldal.
  • dugipofi
    #6
    ez az az oldal? Honnan lehet zenét leszedni?
  • kicsikacsa23
    #5
    jó, de ha úgy nézed, h pl az itunes is így mqködik, a zenét csak bérled, nem tudod leszedni az ipodról, csak rátenni, és mégis igencsak sikeres az egész netbazár. Ennek akar konkurenciát a nokia, én úgy tudom. És már nyomatják is a zenetalókat+a kiszolgálóoldal is kész elvileg.
  • matyi08
    #4
    Így én sem sok esélyt látok hogy nagy mértékben elterjedjen, mivel most úgy működik, hogy előfizetsz, leszeded a zenét, küldeni, leszedni nem tudod a telódról és csak 2 hétig hallgathatod, utána nem. Ez így véleményem szerint nem fog nagy teret hódítani.
  • osszaki
    #3
    Hát, most az a kérdés, hogy ez ilyen csak mobilon hallgatható zene lesz, vagy sem. Ha igen akkor sztem esélytelen, ha szabadon leszedhetem a mobilról, akkor se adok sok esélyt neki, mert a többség ezentúl is leszedi magának mp3-ban és felrakja majd telefonra. Na mind1, ők tudják mi a tuti xD
  • Tikal #2
    és most ez mitől is olan forradalmi? csak mert ők azt mondják övék lesz a piac fele? :D
  • willcox
    #1
    Kicsit pongyola a megfogalmazás, mert a digitális zenei piachoz a CD-k és audioDVD-k, SACD-k ugyanúgy hozzátartoznak (egyik sem analóg).
    Ami analóg, az a bakelit lemez, meg az audio kazetta (az analóg rádióadások nem tekinthetők piacnak).