37
  • Pesta76
    #37
    Én már nagyon várom!Ha úgy meg lesz csinálva mint a Vasember akkor szerintem kasszasiker lenne.Ja ha már utalásról van szó akkor a Hulk végén is van utalás egy Bosszú Angyalai mozira.
  • bender93
    #36
    vagy hogy hivják
  • bender93
    #35
    Na ja a cameo feltűnés.A hősökben is volt ha jól emlékszem.
  • shane81
    #34
    Ilyen apróság pl, hogy Stan Lee, a Marvel atyja is feltűnik szinte minden Marvel filmben. :)
  • valamit
    #33
    Volt a háttérben érdekesebb is :D
  • Heimdall
    #32
    Na ez a durva nem a ráspoly.... :D Tetszenek ezek az apró utalások :)
  • bender93
    #31
    Emlékszik valaki arra a valamilyen fémnek tűnő izére, amit hulk az új filmben pajzsnak használt?Na az vagy titánium lehetett vagy adamantium(mint Rozsomák csontja)vagy vibránium(ami ha jól emlékszek amerika kapitány pajzsának az anyaga).Nem lehetséges ez?
  • Blasta
    #30
    Na ez komoly :D
    Én nem vettem volna észre :)
  • Blasta
    #29
    Hát lássuk.
    Ha egy feketepárducról készítesz filmet, akkor nyilván nem lehet egy rózsaszín kismalacot betenni.
    Amerika kapitánynak ilyen a ruhája, ahogy írtam, ha másmilyen lesz az GÁZ.
    Superman, pókember, batman mind egy szálig olyan ruhában jelentek meg a vásznon mint a képregényekben (minimális változtatásokkal), mégis miért lenne am.kapitánynak más ruhája?
  • Balin
    #28
    amikor először láttam énse vettem észre :D
    ottvan baloldalt a háttérben!!

    http://i35.tinypic.com/2pq0w15.jpg
  • Chocho
    #27
    És hullanak majd csillagok, meg amcsi lobogók az égből a filmen? Na meg minden egyes német katona maga lesz a gonosz? Alig várom... :-/
  • Heimdall
    #26
    Üdv. A vasemberben hol is láthattuk a pajzsot? :/ Nekem nem rémlik, vagy lehet csak nem figyeltem a moziban. :D
  • Balin
    #25
    hát a ruhát tényleg nemlehet tudni mien lesz de a pajzsot már láthattuk az Iron Man-ben!!
  • DarkEvilPiccolo
    #24
    Elnézésedet kérem Seth, részben igazad van. Utána jártam a dolgoknak, pontosabban van egy ismerősöm aki keni-vágja a témát. Van a "New X-men" című képregény sorozat, ami valamivel régebben indult mint az Ultimate és az 1. film előtt is jelentek már meg számai, viszont abban még a klasszikus ruhák voltak. Viszont, amikor kijött az 1. film, akkor a "New X-men-ben" is ruhát váltottak méghozzá a filmbéli ruhákhoz hasonlóra, és az Ultimate tényleg a film után jelent meg és a filmbéli ruhákban feszítettek abban is már a srácok. Szóval összedolgoztak ez igaz, viszont haverom szerint a képregény tervek már jóval előbb megvoltak mint a filmesek, szóval a ruhákat a képregény gyártók találták ki, és nem egy filmbéli újítás volt.
  • Seth
    #23
    A film 2000-es, a comic meg 2001-ben indult, gondolom azért összedolgoztak vmilyen szinten, hogy hasonló legyen, ne legyen keveredés aki esetleg még csak most hallott először az X-menekről
  • DarkEvilPiccolo
    #22
    Nem a film után készült, én legalábbis úgy tudom, hogy nem.
  • Seth
    #21
    -_- Talán mert az már a film után készült?? Én a klasszikus Xmen képregényre gondoltam, azt vélhetően többen ismerik mint ezt az új köntöst
  • DarkEvilPiccolo
    #20
    "Hát most egyedül az xmen-t tudnám említeni,ahol nem az eredeti képregényes,jellegzetes kosztümben rohangáltak"
    Tévedés, bár nem a klasszikus képregényes ruháik voltak, viszont az X-men Ultimate-ben hasonló ruháik vannak. Te jó ég az mekkora egy sz*r képregény sorozat. :S
  • npityusk
    #19
    kinek a pap kinek a plébános....
  • Seth
    #18
    Hát most egyedül az xmen-t tudnám említeni,ahol nem az eredeti képregényes,jellegzetes kosztümben rohangáltak, minden más superhero filmben meghagyták (mondjon vki másikat ahol nem így volt,nekem tényleg nem jut eszembe más) Egy ilyen ruhát gondolod hogy lecserélnének másra? Tuti ilyen lesz a filmben is.
  • Nethyrrea
    #17
    és honnan veszed hogy a filmben is ilyenben lesz? láttál már képeket belőle? vagy csak egyből a spiderman/supernam féle filmekre asszociálsz belőle?
  • grebber
    #16
    Remélem a híreszteléseknek megfelelően tényleg Will Smith fogja játszani majd!
  • Rotcsa
    #15
    Ez csak egy propaganda ! Lerí róla!
    A story nem mérvadó, mert a lényeg, h a hős amerikai felveszi a harcot a csúnya és gonosz nácikkal az amcsi jelképek égisze alatt! Egyszerű cionista indíttatás szüleménye!
  • Silenzio
    #14
    LOL
  • Seth
    #13
    Kit érdekel,élő amerikai zászló, so coooool....
  • Blasta
    #12
    Kék-fehér-piros feszülős ruci, kék-fehér maszk KIS FEHÉR SZÁRNYACSKÁKKAL A FEJÉN és egy hasonló színű ELPUSZTÍTHATATLAN pajzs!!!!

    So sexy, so cool :)))))))))))))))))))))
  • immovable
    #11
    sztem is :D

    nála gagyibb talán még superman meg batman :)
  • Wittgen
    #10
    Egyetlen képkocka sem készült még el, de máris gagyi ahogyan kinéz majd a filmben?!?!
  • Blasta
    #9
    Amerika kapitány iszonyat gagyi :D
    Kb. olyan égő mint superman. :PPPP

    Nem tudom miért nem veszik észre, hogy ezek a feszülős, szexi kis piros-kék sztreccsrucik a 21.századi filmvásznon MÁR NEM MENŐ!
  • Balin
    #8
    szerintem is mind1ik karakter zseniális!!:)
  • xido
    #7
    azt a felugró ablakot nyugodtan canelezzétek
  • xido
    #6
    2011-ig nesztek egy kis nosztalgia...Marvel adaptációk '90-es évek módra:))

    Captain America 1990
  • DarkEvilPiccolo
    #5
    Feleslegesnek felesleges, dehát ha Amerika Kapitánya gagyi, akkor ilyen alapon a többi Marvel hős is az. Én egyiket sem tartom gagyinak, mindegyik egy kreatív elme agyszüleménye. Amúgy imádom a Marvel univerzumot.
  • Balin
    #4
    sztem fölösleges ezen vitatkozni!!
    kinek a pap kinek a pappné...
  • NEOreg3
    #3
    de.
  • DarkEvilPiccolo
    #2
    Nem gagyibb a Pókembernél, Vasembernél stb.
  • NEOreg3
    #1
    amerika kapitánya gagyi szvsz