240
Avagy mi tanítja ma az embereket élni
  • becauseIsaid
    #240
    A pufifejű gyökkettő m1 híradós azt mondta, hogy Új-Zéland fővárosa Auckland...
    Mondjuk nem ez az egyetlen valótlanság, ami ott elhangzik, nem is a legjelentősebb, na de akkor is. Nagy tudásúak vannak ott is.
  • Terensz
    #239
    Így is van!!!!4 Utasítsd rendre a "szaros újregeket"
  • Mike
    #238
    na jól van

    újra van sms vip, azért ilyen
    de majd januárban más lesz, mert akkor majd a 10-esemmel fogok vagizni
  • Mike
    #237
    na de kérlek
  • kocsisgabor9999
    #236
    Ja bocs, azt hittem negativ toltetu volt, most latom hogy mike vagy. :D Csak ilyen logorol nem tudtam volna elkepzelni hogy tenyleg te.
  • kocsisgabor9999
    #235
    Befogod a pofad a topikomban.
  • Mike
    #234
    Imike, te meg kezdesz öregedni
    nehogy azt hidd ugynis, hogy te jobb lettél volna az idősebb korosztály szemében
  • Mike
    #233
    mert az állam majd megoldja, igaz-e, Aczél elvtárs?

    na fejtsd csak ezt ki kicsit bővebben, hogy oldja meg az állam
    kiváncsian hallgatom
  • Mike
    #232
    arra költik a pénzüket amire jólesik nekik
    ugyanis az övék
  • Mike
    #231
    ezek szerint te már jó sokat meg is néztél ezekből
    onnan vagy ilyen nagyon bölcs
    de jaj, a sok szar műsor miatt elhülyültél közben
  • Mike
    #230
    szimplán csak túl kellett licitálni az rtl/tv2-t

    nem kell mindent elhinni amit a TV-ben mutogatnak szórakozató műsorként
  • Sanyix
    #229
    :DDD

    Ezeknek külön füstölős tábori lehetőség sem kéne, csak összezárni őket. Elvégeznék egymáson a piszkos munkát :)
  • kocsisgabor9999
    #228
    Keves film van, amit nem butitasra talaltak ki.
  • DeerHunter01
    #227
    Mónika saúba ez nem meglepő, behivnak pár cigányt akik orditoznak ,káromokodnak, verekednek és képesek ezt leadni 12-es karikával...
    inkább adnának valami filmet vagy olyat amit délután szivesen megnéz az ember, nem azt hogy bekapcsolom a tv-t és 3-4 fogatlan idióta cigány veszekedik egymással
  • Sanyix
    #226
    és arra hogy az előző kormány és rendszer vezéreinek egy része hulla, másikrésze egy vidéki tanyán él minden közügytől eltiltva...
  • Daza500
    #225
    Elsősorban új kormányra + médiatörvényekre lenne szükség, hogy ez változhasson...
  • triplet
    #224
    tegnap a Móunika sóu reklámjában kapásból 6 cigányt számoltam meg.
    gratula. ide jutott magyarország? büdös cigányok "gondjait" kell néznünk(amik persze megjátszott szarok) miközben az ország szarban van? ilyenre költik a pénzt?
  • kocsisgabor9999
    #223
    Szívják még az agyatokat?
  • msstz
    #222
    3000 karakter = lófasz
  • DiLee
    #221
    nekem média ismeret órára kell írnom egy házi dolgozatot a médiaerőszak ártalmairól, valaki nem tudna segíteni, csak 3000 karakter lehet,

    [email protected]
    ide kellene

    előre is köszönöm, mert én qrvára utálom azt a szart,
    "média ismeret" ki nem szarja le
  • BARLANGI
    #220
    HA VALAKINEK KELL TÁVIRÁNYÍTÓ NÉZZEN BE HOZZÁNK.
    profibolt.hu
  • The Garrett
    #219
    nem, online kell minden ilyesmit beadni szerencsére. :D
  • Daza500
    #218
  • kocsisgabor9999
    #217
    Bescanneled?:P
  • msstz
    #216
  • The Garrett
    #215
    írtam médiaszociológia előadásra egy beadandó tanulmányt ebből a topikból. Ötös lett a félévem. köszi. :D
  • Falcon87
    #214
    Erről sem az a korosztály tehet. Ezt látják. Mellesleg, aki hülye haljon meg. Erre volt régen a természetes szelekció, az elmebetegek nem szaporodtak tovább. Ma már ők a sztárok...
  • msstz
    #213
    Szerintem érted, mit mondok. A TV azért kínálja a lehetőséget, hogy nézzék - azért megy benne az, mert ez sok embert, a tömeget érdekli. A TV akarja, hogy nézzék.
  • The Garrett
    #212
    jajj ez mókás. :D átsiklottam eddig felette, aztán most vettem észre visszaolvasva a topikot:

    Azt mondod nem is ismerlek és akkor miért alkotok rólad véleményt, holott te pont ugyanezt csinálod, amikor azt írod, hogy jobban tudod még nálam is, hogy mennyire vagyok boldog. Meg te jobban tudod hogy neked több fogalmad van a boldogságról mint nekem. :d

    hát... Köszönöm Emese! :D

  • The Garrett
    #211
    ismételgetem magamat, de:

    A Tv egy szolgáltatást kínál, ami lehet tájékoztató, szórakoztató, akármi. A lehetőséget adja meg, hogy nézzék az emberek. Az hogy valaki úgy dönt hogy leül és nézi, az nem a TV rejtett hipnotikus erejének köszönhető, hanem emberi igény. Régen ugyan ilyen igény volt a kávézókra ahol meg a falu főterére, ahol végbement az az információcsere ami ma a Tv-n keresztül is történhet. Akármilyen szépen is kiszinezi itt a topikban bárki, régen kéccázötven éve amikor a falu főterén összegyűlt a nép, ugyanúgy voltak akik a szomszéd győzikéről pletykáltak, és voltak akik az aktuális sztárköltő műveiről, vagy a napi gazdaságról beszélgettek.

    ...Mellesleg munkát ad több tízezer embernek, akik a tartalmat meg a technikát gyártják, ami mögötte van.
  • msstz
    #210
    oda-vissza. az emberek is akarják nézni és a tv is akarja, hogy nézzék őt az emberek.
  • The Garrett
    #209
    kimondtad helyettem a lényeget:

    'ők azt akarják'... nem a Tv akarja hogy nézzék, hanem az emberek. :)
  • msstz
    #208
    Ha valahol a napi beszédtéma győzike meg a többi, akkor azokat az embereket sajnálom.
    nem is mondtam azt, hogy anyeginról vagy molierről kell beszélni, bár én szívesen tenném - de ez mindegy. lehet másról is, de miért pont ezekről? jahogy mert ők azt akarják, meg az nekik jó.
    akkor váljék egészségükre.
  • KnightRider
    #207

    Lehet egy kérdésem: Milyen "emelkedett" vagy te, hogy le kell süllyedned ahhoz, hogy a tévéről beszélj? Burzsuj-e vagy?
  • kocsisgabor9999
    #206
    Ezzel a topikkal az volt a célom, hogy rájöjjön pár ember, hogy a TV szar!
  • The Garrett
    #205
    énis kb 9 éve néztem, azóta max félévente 1-1 műsort, ha kiszúrok valami filmet. És? Attól még a TV-ről beszélgetünk. Csak más kontextusban. Az hogy próbálunk értelmesen beszélni róla, ugyanúgy a TV hatása az emberekre (ránk).
  • kocsisgabor9999
    #204
    Nem nézek (már) TV-t. Még általános iskolában néztem.
  • The Garrett
    #203
    Akkor most mit csinálsz? :)

    Mi arról beszélgetünk itt, hogy milyenek a műsorok, milyen az emberek hozzáállása, nekünk ez jön le a Tvből. Másnak elég ha jót röhög az egészen. Egyik sem jobb vagy rosszabb mint a másik.
  • The Garrett
    #202
    Szeretném azt hinni, hogy képben vagyok. ^^ Hatással van ránk, az oké, legyen felőlem tudat alatt is, de az a hatás nem egyforma minden emberben. Lesz aki csípőből elkezdi fikázni a műsorokat, lesz akinek tetszik, lesz aki 'átlát' rajta, vagy azt hiszi hogy átlát mindenen és megmondja majd a frankót itt a fórumon róla.

    A műsor ugyanaz volt amit megnéztek, mégis 3 -vagy végtelen sok féle - következtetést vonhat le mindenki magában, még a celeb vagyok-ról is. Te max annyit csinálsz, hogy a sajátodról azt mondod hogy EZ AZ igazság, a többi pedig félreértelmezés.

    Továbbra is azt mondom, hogy nem a média (nem egymagában) befolyásol hókuszpókuszokkal, hanem magunkban alakítunk ki képet az adott médiumról, annak megfelelően hogy mit gondolunk a világról amibe az adott műsort/akármit rakjuk. Ha pedig gondolkodunk valamiről az már jó.
  • kocsisgabor9999
    #201
    Én nem akarok arra a szintre süllyedni, hogy a TV-ről kelljen beszélgetnem.