810
  • Bil Ur Sag
    #210
    Én box-on játszok vele és pont az irányítása az ami tömör gyönyör. A két stickel, és ravasszal szinte meg tudsz oldani mindent.(amilyen mozdulatot végzel a jobb stick-el a gép ezz próbálja leutánozni. Süt:)) Ha témogatja a pc-s verzió a gamepadot, márpedig miért is ne támogatná, és kiakarod élvezni a legjobban a gamet, akkor szerezz egyet be hozzá.
  • 5c0rp330n
    #209
    és igen, ott van az, de csak főmenübe lehet átállítani. player settings ultra high-ra és lehet gyönyörködni a mezek animálódásában, nem semmi :o
  • zoltan93
    #208
    blackcourt
  • zeus89
    #207
    H a fenébe kell ezt a játékot irányitani????
  • 5c0rp330n
    #206
    én si hasonló beállításokta tettem, ez vajob az abszolút max? mintha valahol azt olvastam volna, hogy a player settinget lehet very high-ra is tenni és akkor lesz igazán jó a ruhák mozgása, ami sokat dob az élethűségen, de én ilyen nem látok.
    mindenesetre a játék így is gyönyörű, nagyon ott van.
  • benkoszabi
    #205
    mit kezdtetek a steam-el? vagy a nem legális verzióban ez nem játszik szerepet?
  • Shep
    #204
    Király, melyik menüpont alatt lehet ilyenekkel szórakozni?
  • zoltan93
    #203
    vélemény?? én csináltam
  • zoltan93
    #202
    vélemény?? én csináltam.
    <object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/5rh5mv9GyIM&hl=en&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/5rh5mv9GyIM&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>
  • Shep
    #201
    Van a játékban normális tutorial, ahol pl. utána kell csinálni a figurákat, vagy valami? Ugyanis ez a leírós dolog annyira nem jött be, és nem is tudom ,hogy az egyes mozgásokat mikor csinálom jól. Egyébként korrekt játék, annak ellenére mondom ezt, hogynem vagyok nagy sportjátékokkal játszó gamer. Mondjuk próbáltam egy meccset első negyedben vezetett is az ellen vagy 10 ponttal :) Ja szerelni mivel tudok gamepadon?
  • Djemba
    #200
    Október elején sok olvasónkat megleptük, és egyben boldoggá tettük, amikor közreadtuk a hírt, miszerint a Take-Two PC-re is elhozza legfrissebb kosárlabda-szimulátorát, okosan észrevéve és betömve a rést, amit az EA fura „PC-bojkottja” okozott. Most azonban kisebb botrányról szólnak a krónikák.
    Úgy tűnik, napjaink slágertémája lesz a DRM, azaz a másolásvédelem. Sajnos leginkább botrányok övezik útját, egyelőre egyetlen kiadó sem találta még meg az igazi megoldást a kalózok ellen, a legtöbb DRM épp a becsületes vásárlókkal szúr ki, az ő életüket keseríti meg, és hangolja a kiadó ellen, sőt fordítja az illegális megoldások felé, azaz épp ellenkező hatást ér el, mint az eredeti szándék volt.

    A legújabb áldozat tehát az NBA 2K9, melynél a kiadó Take-Two a Valve brigádjával állapodott meg: a játékhoz telepíteni kell a Steamet, majd installálás után ezen keresztül kell regisztrálnunk a portékát. A dolog egyszerűen és fájdalommentesen hangzik – azt az apróságot leszámítva, hogy az ehhez szükséges kulcs hiányzott a dobozokból, legalábbis az USA területén... A játék hivatalos fórumán elkeseredett, felháborodott, anyázó hozzászólások tömkelegét lehet olvasni (immár 24 oldalasra hízott a topik), ráadásul se egy admin nem válaszolt sokáig, sőt a beírók szerint a vevőszolgálat sem vette fel a telefont – aminek az egyik következménye az lett, hogy a nép a tört verziók indítófájlját kezdte ajánlgatni, sőt küldözgetni egymásnak.

    A hivatalos weboldal némi késéssel reagált a problémára, 24 órán belül megoldást ígérve egy automatikus patch formájában, és egyben elnézést kérve. A legfrissebb hírek szerint ez meg is történt.

    Újabb tanulság tehát az iparnak, amelyből remélem, tanulnak végre: alaposan oda kell figyelni, át kell gondolni az ilyen lépéseket, mert mint fent említettem, épp azt a „melléküzemágat” segítik ezzel, amely ellen az egész irányul...
  • wright
    #199
    dunk...
  • wright
    #198
    185?Senki nem járt így?
  • adeex7
    #197
    a zsákolás hogyvan beírva angolul a játékban? nem találom :S
  • benkoszabi
    #196
    lehetséges hogy megvásárolom a játékot, ugy tudom nem lesz drága, ráadásul az online frissités is csak az eredetivel müxik ha jól gondolom, na meg azért ez egy minőségi sportjáték..szóval ha "máshonnan szeretném kipróbálás céljából megszerezni" - hány gigásat is keressek? amit sokan irtatok, az az 5,9 gigás a játék?
  • zoltan93
    #195
    na már ezis megy
  • mikiking
    #194
    Sziasztok,látom kint van a játék...ugyanolyan mint a boxos verzio ?
  • zoltan93
    #193

    ilyenkor mit kell csinálni? még 1x nem tudtam zsákkolni.
  • zoltan93
    #192
    t-mac bocs az előzőkért.
  • zoltan93
    #191
    [IMG]<object width="420" height="339" id="flvplayer"><param name="movie" value="http://files.indavideo.hu/player/vc_o.swf?vID=b7d9229b6e" /><param name="menu" value="false" /><embed src="http://files.indavideo.hu/player/vc_o.swf?vID=b7d9229b6e" width="420" height="339" name="flvplayer" type="application/x-shockwave-flash" /></object>[/IMG]
  • zoltan93
    #190
    elsö szép megmozdulásom:D
    <object width="420" height="339" id="flvplayer"><param name="movie" value="http://files.indavideo.hu/player/vc_o.swf?vID=b7d9229b6e" /><param name="menu" value="false" /><embed src="http://files.indavideo.hu/player/vc_o.swf?vID=b7d9229b6e" width="420" height="339" name="flvplayer" type="application/x-shockwave-flash" /></object>
  • ProGabe #189
    ugyan olyan minden, mint konzolon (mármint a körítés), csak ugye itt addig skálázod a felbontást és a filtereket, amíg a géped bírja. ergo még szebb is lehet, mint dobozon,ps-en

    és ha már a körítés:



    (igen, ez PC)
  • Warden
    #188
    Hogy a manóba működik ez a wanadoo-s flash letöltő mert úgy nem ahogy a faq ban van képekkel illusztrálva.
  • báttyó02
    #187
    hu na végre sikerült beállitani bill kiosztást :D
    igy nagyon zsír
  • benkoszabi
    #186
    talán sokunk számára az utóbbi hetek legjobb híre az volt a játékvilágból, hogy jön pc-re...és msot, szeretném emgkérdezni azoktól, akik próbálták, hogy myieln? jó, az irányitást ne nézzük, mert azt gondolom, hogy tessék mindenkinek egy kicsit rászokni a gamepad-re, valszeg én is rákényszerülök majd...de miylen a hangulata, milyen a kezelőfelület, zenék, grafika....van oylan szép mint a konzolos verzió, már aki látott élőben konzolos 2k9-et? vagy talán még szebb?
  • wright
    #185
    Hy all!Miért van az hogy kosár után nem alapvonalról kezd?Csak vki felkapja aztán ennyi....wtf?
  • zoltan93
    #184
    le is tudod játszani a visszajátszást? nekem mindig azt irja a jobb alsó sarokba hogy loading. pedig elmentettem egy jó kis akciót de ne tudom lejátszani
  • ProGabe #183
    2008-ban jogos az elvárása a fejlesztőknek azon irányba, hogy aki PC-n sportjátékot akar játszani, legyen kontrollere. amikor a sportjátékok 80%-t (ha nem többet) konzolon adják el, akkor egyértelmű, hogy az irányítást csak kontrollerje írják meg. azt pedig visszaadni billentyűzete csak kompromisszumokkal lehet, ezeket úgy látszik nem hozták meg

    ez van. nekem van egy cordless rumblepad 2-m, mert sok sportjátékot játszom és elkerülhetetlen volt a dolog. vagy 60e-ért konzol, vagy 10-ért kontroller :D
  • báttyó02
    #182
    vki aki nagyjából beállít egy értelmes live féle bill kiosztást,az légyszi toljon már be egy képet a beállitásairol :D

    e
  • Prince23
    #181
    Ja és bal ALT pedig a sima, átlagos -tempó- dobás...
  • Prince23
    #180
    az irányítás sztem mindig a wasd-ra kell alapozni, ill a kurzorra. Az ugrás/blokk egyértelműen space.
    további kombókat anno én mindig az y,x,c,v,b,n gombokra tettem. V volt a turbó, B volt az alley-up, C gomb pedig a kemény zsáké.
    amúgy a 2k9-et is belehet így állítani?
  • sb1
    #179
    Az egyik legszebb graf. sportjáték szerintem, nagyon hangulatos, picit könnyűre sikeredett, és van szerencsém kipróbálni bill. és gamepad-al is, és azt kell hogy mondjam, gamepad nélkül nem túl élvezetes a játék...
  • ricsa008
    #178
    magyarul az irányítás ugyanolyan szar mint a Live-nak?
  • báttyó02
    #177
    hát az tuti h az ég világon semmit nem raktak pc-s verzióba,a telepitője is mekkora röhej már :D meg a játék mappája lol..
    DE ettöl függetlenül igy is ezerszer jobb mint az ea féle szarság,már csak össze kell rakni nagyjából a bill kiosztást,és zsir lessz
  • báttyó02
    #176
    dsfds





  • zomgzerg
    #175
    kibaszott konzol átiratok mindig felbasznak
    ezt tényleg akkor kezdhették 'fejleszteni' amikor bejelentették 2 hete
  • zoltan93
    #174
    a replay-t hogy kell elinditani mert nálam régóta loadingot ír
  • báttyó02
    #173








  • heringer
    #172
    Nagyon jó lett a játék
  • zoltan93
    #171
    mivel kell léptetni a feladatokat tutorialba? egy egér van mellete de bárhova kattintok nem változik.