810
  • grizzly21
    #250
    van egy installer, ami felpakol minden file-t egy mappaba es annyi.
  • benkoszabi
    #249
    ezt a játékot a STEAM-en keresztül lehet aktiválni ugye? na mármost ezt hogy kerülték ki a "virágbolti verzióban"? ugyanugy csinálták meg mint a Half Life 2-t? tehát nincs telepítője, hanem csak fel kell másolni a mappákat, vagy hogyan?
  • daver88
    #248
    pixel shader 2.0-ás karival szóba se áll??? vagy lehet kikapcsolni olyan dolgokat, hogy elinduljon???
  • Dévids
    #247
    Sziasztok!
    Végre feltudtam telepíteni a játékot csak az a baj, hogy az indításnál ezt írja ki:Az alkalmazást nem lehet elindítani,mert párhuzamos konfigurációja helytelen.Ezt miért van?Amúgy 64bit-es Vistát használok.
  • Carlos HUN
    #246
    én most örülök hogy tok Alley up ozni :D
  • And 1 #245
    valaki írja már le a kombóját
  • And 1 #244
    bocsi de a tutoriálból sem tudok rájönni h hogyan kell az of the ballt elkezdeni
  • Neoncsoves
    #243
    kurva jo :)
    gondolom van analogos gamepadod
  • Neoncsoves
    #242
    1 nagy hiánya van. a multi :S
  • grizzly21
    #241
    en igen - eleg szep:)
  • grizzly21
    #240
    L1 + PASS

    de vannak tutorialok practice modban ahol minden le van irva
  • And 1 #239
    jó de nemtudom h lehet átváltani másik emberre h ne a labdásat irányítsam
  • zoltan93
    #238
    inkább veszek ujjat meg egy kicsit messze is laksz.
  • ProGabe #237
    hogy érted, hogy nincs?

    te nem a labdás embert irányítod, hanem azt, aki kapja
  • And 1 #236
    valaki :Dkönyörgök.. alley oop-t hogy kell meccs közben ?
  • báttyó02
    #235
  • 5c0rp330n
    #234
    elmuzsikálni elmuzsikál, de nem túl szépen, mind2 harmatgyenge kártya sajnos. max grafikához legalábbis nagyon kevés. ~20k egy 8800GT, haspnló árban 4850, aki ennyit nem tud kiadni rá, az ne akarjon maxon játszani..
  • báttyó02
    #233
  • John Cena
    #232
    szép képe van!!!!!!
  • mikiking
    #231
    És egyébként max grafikán tolja valaki ?
  • sheetoos
    #230
    T. Grebber!

    Még van két VGA amit beletudnék rakni:- Gigabyte Nvidia GeForce 8500GT 512mb ps 4.0, vagy Gigabyte ATI Radeon HD 2600XT.Ezekkel azért már elmuzsikálszépen??
  • And 1 #229
    csáóó.. jó a game nekem is qrvára bejön... eddig azthittem h az nba live a kosaras játék de ezt eddig még nem ismertem :D. viszont... hogy kell alley oop-ni a játékban ?pl meccsen
  • grebber
    #228
    Egyébként tányleg jóra sikerülhetett csak jókat irtok róla.
    Szegény EA sports elmehetne a picsába ha ez a cég pc-re csinálna pl nhl-t is ilyen színvonalban!
  • wright
    #227
    vki segítsen már-miért nincs alapvonali bedobás a játékban kosár után?!Előre is köszi.
  • grebber
    #226
    Az a VGA nagyon kevés hozzá!
  • sheetoos
    #225
    Sziasztok hétvégén veszem meg a játékot, néhányan le tudnák írni mit tapasztaltak a gépigénnyel??(milyen konfigon h megy). Az enyém p4 3.0 1gbram atix1550 pixel shader 3.0 256mb
  • báttyó02
    #224
    :DD
  • báttyó02
    #223
    live 1
    2k9 100

    kb ennyire veri,mindenben:D
    de komolyan...teljesen olyan érzésem van mintha egy meccset néznék
    ha meg összejön egy meccsen pár szép mozdulat/zsákolás,az annyira életszerü,hogy kb annyit mondok "aztaqrva:DD"
    mikor shaq majdnem leszakítja a palánkot,a közönség meg felállva ordibál,a kommentátorral együtt
    ja am a közönség...nagyon dobja a hangulatot az is mikor meccs közben felnézek a lelátóra,és látom h az emberek mászkálnak le-fel,leülnek a helyükre stb...szal nagyon durva hangulata van az egésznek,grafika is gyönyörü,a mezek mozognak,a játékosok a meccs végére már teljesen le vannak izzadva
  • ProGabe #222
    ha az alsót beszúrnád az NBA topikba, nem vágnák le, hogy játék! ki is kéne próbálni :)
  • Matt07
    #221
    jaja live-ban nagyon könnyű volt,azért is kérdeztem :)
    köszi neked is
  • mikiking
    #220
    és nba 08 hoz képest mien a game ? grafikában gondolom veri az ea-t
  • báttyó02
    #219
    pratice módban próbáld ki először
    meccsen kurvanehéz zsákolni,nekem ált. csak akkor sikerül,ha vagy senki nincs körülöttem(labdát loptam és úgy futok a palánk felé) vagy ha nagyon makkolok :D
    live után azért kicsit másabb a dolog,ott kb minden második pontom zsákbol volt D:
  • Matt07
    #218
    nagyon köszi :))
  • ProGabe #217
    sprint folyamatosan nyomva tartva és dobás
  • báttyó02
    #216




  • leho94
    #215
    az lemaradt hogy 3m-es USB kábellel van ^^
  • leho94
    #214
    én tudok eladót , logitech 6000ft , talán 5 mert haver árulja aztán lealkudom:D
  • Matt07
    #213
    Abban tudna vki segíteni h meccs közben h lehet zsákolni?mert sehogy se akar összejönni :(
  • webibebi
    #212
    vegyél 1 logitech rumblepad 2-t az a legbiztosabb:)
  • zoltan93
    #211
    én majd veszek hozzá game pad-et. hány gombos kell? gondolom kell 2 kar 4 gomb felül és 4 gomb hátul