326
Igen, PC-re is jön!
  • MrAndree
    #86
    Hátha érdekel valakit:

    Tisztelt Érdeklődő!

    A magyar megjelenés mindenképpen csúszik, holnapután nem lesz kapható. A
    képviselet nem adott egyelőre tájékoztatást arról, mikorra várható a játék
    PC változata.

    Tisztelettel:
    CD Galaxis
  • Sephi
    #85
    Így van.
  • MrAndree
    #84
    A harcrendszer totál más mint ami az FFben van. Bár azok közül is csak a 7el és a 8al játszottam /nincs konzolom/ de nem hinném hogy a későbbiekben ilyen drasztikus változások történtek volna.
  • Sephi
    #83
    Hat nem.
  • foxxi
    #82
    Pontosan olyan mint a Final Fantasy ( mivel még a cég is azonos :) ), szal jrpg/akció keverék, körökre osztott harcrendszerrel.
  • mikiking
    #81
    nezem a vidiket,de nem tudom eldonteni,hogy ez milyen játék :D
  • Seth
    #80
    "Square Enix:?:?:?:? ez durva lessz"

    Sajna a Square Enix neve már régóta nem garantálja a minőséget. Ez az alkotásuk sem lett a legjobb, ha az eladásokat,kritikákat nézzük.Nem mondom, hogy rossz, de hasonlóan mmorpg hangulata van,mint mondjuk a FF12-nek
  • ricsa008
    #79
    atta qva de nagyra nőtt egy gyerek lett 9GB !!!! :S
  • norbi2fraktal
    #78
    Üdv.:Nincs sehol feltüntetve hogy milyen ATI videokártyát igényel a játék,
    én a minimumra gondolok,pixel shader-ból biztos 3.0 kell neki..
    most töltöm a demot, Square Enix:?:?:?:? ez durva lessz
  • MrAndree
    #77
    Nyilván ne, de tekintve hogy a magyar megjelenésnek egyelőre semmi jele így nehéz lenne más verzióval tolni. :)
  • Sephi
    #76
    Nehogy itten warez dolgokról legyen szó...
  • dante3
    #75
    elég termetes a kicsike!
  • OptimusPrime
    #74
    Úgy néz ki "megjelent"! :)
  • Riddick21
    #73
    Uncharted
  • MrAndree
    #72
    Magyar megjelenésről nem tud valaki valamit? Elvileg most pénteken jön Európába de CD Galaxison semmi infó nincs róla.
  • dante3
    #71
    Gran Turismo 5, remélem lesz új Fatal frame is PS3-ra!
    Ezeket még hozzá raknám a hosszú listádhoz! :)
  • Sephi
    #70
    Ennyi :DDDDD
  • Tatyla
    #69
    MGS4,FFXII,öööö izé most nem jut több az eszembe :D
  • Sephi
    #68
    Ugyan mi ETALON PS3-ra? :D
  • Tatyla
    #67
    15-20mp hosszú távon kiborító...
    FFX-el játszottam anno PS2-ön míg volt ilyen konzolos korszakom is...
    azt tudom ha nyerek a lottón PS3-at be újítok pár etalon játékkal.
  • zsotesz
    #66
    Told az FF X-et ps2 emuval. Én így toltam végig. Elkezdtem az FF XII-t is de a városba beérve nagyon játszhatatlanná vált az 5-10 fps miatt.
  • Seth
    #65
    Játsz vmi MMORPG-t,az olyan mint az FF12 XD
    Az inventory első blikkre bonyi lehet,de hamar megtanulod, ezzel nem igazán lehet gond szerintem. A töltési idő engem is zavar, vmikor 15-20 másodpercet töltöget
  • Tatyla
    #64
    na jó sajna ez a játék gáz,miért tölt ennyit?elalszok minden csata után,hihetetlenül lassú az egész,inventory és társai szét van bonyolitva,na jó felejtős,FF XII.-öt akarok PC-re de már...
  • Seth
    #63
    egér bal , jobb, C gomb, B gomb. De hogy melyik melyik azt ne kérdezd :)
  • Tatyla
    #62
    kipróbáltam a demot,hát eddig elég gyenge,az elárulná valaki bill+egérnél hogy van ez a kombináció? A az a bal egér de a többi?
  • Seth
    #61
    Nekem aztán mind1 XD
  • Prince23
    #60
    Aha értem, azokat rühellem :D sry ez van
  • Seth
    #59
    j mint japan
  • Prince23
    #58
    Jrpg az mi? eddig cRpg-ről hallottam.
    szal mi is a jrpg?
  • Seth
    #57
    Egy rossz szót nem szóltam, mit vagy kiakadva? Mondtam, hogy ez nem a te világod,mindenkinek más jön be. Én pl nem tudok játszani az rts játékokkal,mert nem foglalkoztam velük soha,nem érdekelnek. Te meg a jrpg-k világában vagy idegen. Ennyiről volt szó, úgyhogy nem nekem kéne leállítanom magam
  • Sir Quno Jedi
    #56
    Nyafizzál még kérlek! Gondolom a balett kedvelők fórumába is bemész anyázni, hogy meeekora egy faszság volt tegnap a tévében a Hattyúk Tava, merthogy táncoltak benne ilyen szűk ruhákban, nem volt benne eksön, meg ilyenek. Gratulálok! :D
  • Sephi
    #55
    Miért is írsz ide ha nem tetszik a játék? Mar megint unatkozol és kelted itt a spam-et?

    Takarodj!
  • Sir Quno Jedi
    #53
    Valahogy úgy.

    Én sem írok pl. véleményt külön-külön sportjátékokról, mivel rühellem őket úgy globálisan. Így nem is tesztelem őket és nem is tudom őket összehasonlítani egymással, stb. Nem izgat a téma.
  • Sephi
    #52
    Latszik, hogy sok jRPG-t játszottal életedben. Sok tapasztalatod van neked vélemény kifejteni.

    Hihető.
  • MrAndree
    #51
    Én várnám mind kettőt csak hát konzol híján az FF13hoz csak akkor lesz szerencsém ha a Last Remnant nem csak egyszeri PC-s kitérő lesz a Square-től.
  • ricsa008
    #50
    szívemből szóltál
  • Seth
    #49
    Ahogy mondtad, nem értékeled,mert nem érted,ami rendben is van,gondolom még egy jrpg-vel sem játszottál 5 percnél tovább. Vki imádja a stílust, míg mások nem. Én pl az összes sportjátéktól meg rts-től sugárban hányok.Starcraft 2? Szarom le. Final Fantasy 13? Remegve várom.
  • TomDantes
    #48
    Bocs ha véleményt mertem mondani....
  • Sir Quno Jedi
    #47
    Köszönjük Emese...
  • TomDantes
    #46
    Khm...ez lenne az a hű de jó RPG ami konzol után PC-re is jön? Hát...ez nem RPG...ez egy...nem akarok rá rosszat mondani, mert lehet van akinek tetszik, de aki szerint ez RPG...öt percet játszottam a demoval...de elég is voltm unistall de gyorsan.

    Pedig mindennek adok még egy esélyt...de ez? Mi ez hülyeség? Az irányítás gagyi, a kamera állás gagyi.

    A harc? Mi ez?

    Harcnál a semmiből mellettem terem pár lény, gondolom a társaim...addig hol voltak? A zsebemben? Nem látszottak?

    Mondjuk azt se értem hogy ment a harc...vagy mi ez...ez nekem egy oltári nagy csalódás.

    Lehet nem értékelem ezt a stílust, pedig nagyon jó meg sokaknak tetszi, de ezt még csak le se tölteném.