10
  • grabowski78
    #10
    Korábban sony readerem volt amivel annyira nem voltam megelégedve. Most vettem magyaroszágon elősször kapható ebook olvasót a www.koobe.hu oldalon.

    Magyarországi garija van, és nagyon állat, mert word doksit is kezel, illetve minden egyéb más formátumot

    ]
  • Charybdis
    #9
    Ha érintőkijelzős a képernyő, akkor összetapizod. De hogy olvasol rajta úgy, hogy tiszta ujjlenyomat a képernyő? :D
  • Charybdis
    #8
    A www.mobileread.com oldalon minden ebook olvasóról van jó pár vélemény. Hanlin V3 után is kereshetsz, mert mint írtam, a hardvere ugyanaz, mint a Bebooké.

    A Bebookot már rendeltem, hamarosan meg kell érkeznie.

    De a Bebook áránál vedd figyelembe, hogy kapsz rendes supportot, garanciát, nem vész el szállítás közben, nincs rá vám és áfa. De ha ebayről rendelsz, akkor nemtom, mi van a garanciával (gondolom nincs).
  • Polemius
    #7
    Nos, az ára nem tűnik kedvezőbbnek, 230-250£ közt találtam így elsőre.
    Ami inkább zavar, hogy még senkitől nem hallottam/olvastam személyes tapasztalatokat, nem tudok senkit akinek lenne bebook-ja (ellenben sony readerről több helyről jó véleményeket olvastam).
  • Charybdis
    #6
    Én nézegettem mostanában itthon is elérhető cuccokat. Arra jutottam, hogy a legjobb és legolcsóbb ebook olvasó, ami itthon is elérhető, az a BeBook. Magyar menü, magyar ékezetes betűket kezel, Mobipocket formátumot is támogatja. Egyébként ez Hanlin V3, csak más a szoftvere.

    Ha az [email protected] email címet beírjátok rendeléskor, akkor 25 € kedvezményt kaptok. Így szerintem ez a legolcsóbb itthonra, és legalább normális garancia és support is van hozzá.
  • Polemius
    #5
    Végre EU-n belül is van.
    USA-ból most, hogy felment a dollár ára, határeset. Szállítással együtt majdnem ott van mint az angol, viszont ha ráverik az áfát meg a vámot, akkor már jóval több is lesz 200£-nál.
  • BlackVoid
    #4
    Waterstones uzletlancban lehet kapni Angliaban. De asszem mar Nemetorszagban is kaphato a Sony PRS-505. Csak az a gaz, hogy jobban megeri az USA-bol rendelni, nekem is onnan van.
    Ez a ceg szallit barhova USA-bol:
    http://www.bhphotovideo.com/
    Es itt egy reszletesebb beszamolo
    http://www.lexandro.hu/?page_id=1087
  • BlackVoid
    #3
    A Sony eseteben sajnos a kartya gyorsan meriti az aksit. Es ha tobbezer kotetet raksz ra, akkor nagyon lassan indul be a gep es a kezeles is nehezkes.
  • Polemius
    #2
    "szeptember utolsó napjaiban dobta piacra a PRS-505 jelzésű olvasóját az Egyesült Királyságban"

    Valaki mutasson már egy UK boltot ahol lehet is kapni.


    "kár 350 e-könyvet is eltárolhatunk, míg korábban a felső határt 160 irománynál húzták meg a memóriaméret miatt"

    Érdemes hozzátenni, hogy ez a beépített memória korlátja, kártyára akár több ezer kötet is ráfér.
  • BlackVoid
    #1
    A kepen az egy PRS-505. A 700-as erintokepernyos es van benne beepitett vilagitas.