457
Zentai Márk rajongók fóruma!
  • akyyy
    #457
    A svédek rajtunk röhögnek Mark "új" dala miatt

    Tudomásunkra jutott, hogy a Magyar Televízió szakmai zsűrije által kiválasztott szerzemény dallama egy svéd televíziós műsorban már hallható volt. - tájékoztatta a zene.hu-t Mark sajtósa.
    A svédek rajtunk röhögnek Mark "új" dala miatt

    - Erről sem a lemezkiadó, sem Mark menedzsentje nem tudott, ezért adhattuk be a versenyre. Az Eurovizió szabályzata szerint a versenydalok korábban nem szerepelhettek nyilvánosan sem színpadon, sem televízióban.

    Figge Boström jegyzi szerzőként az eredeti felvételt, és Mark “If you wanna party” verzióját is, ezért plágiumról nem lehet szó. - folytatta a tájékoztatást. Mark és menedzsmentje visszalépett az Eurovíziós dalversenybeli szerepléstől, mert rájöttek, hogy az általuk nevezett dalt Svédország betéve tudja.

    A szám a svéd Big Brotherben hangzott el 2004-ben a Kanal5 csatornán. Mark ezzel a húzással kétes hírnévre tette szert, a Youtube-on a dal eredetijének klipjénél a svéd hozzászólók kiröhögik a magyar indulót.

    FAIL
  • szuszikaa
    #456
    úristen, én akár fizetnék is azért h elmehessek a Jégpartyra!! ha esetleg neked nem kell a jegy, én megvenném!!! mindenem Márk..<3
  • tremore
    #455
    Nagy mázlid volt... Nem akarsz magaddal elvinni?:D
  • Nyulanna
    #454
    tremore, én három kódból az egyikkel nyertem! de ezt nem is reklámozom inkább, mert még mindig játékban vagyok és hátha elkapok még egyet :) nem akarok magamnak konkurenciát :D Jajh, imádom Márkot <33
  • tremore
    #453
    Én már küldtem be egy pár kódot de sajnos még nem nyertem:S Van még egy pár nap esélyem.
  • szuszikaa
    #452
    még h nem rossz? sztem a legjobb színösszeállítás. rózsaszín, fekete.
    persze egy 15 ezres aboriginal utalvány is jól jönne..:P mennyi klassz cucc!!!
  • tremore
    #451
    Nem rossz a póló, de nekem inkább az aboriginal cuccokra fáj a fogam:P
  • szuszikaa
    #450
    én azért az egyenruháért is annyi mindent megadnék!!!
  • JürgenKlinsmann
    #449
    Hát a klppben szereplő "egyenruha" nemtudom kinek tettszik
  • ramerone
    #448
    na ebben igazad van. így legalább olyat választ az ember ami tetszik neki, és nem olyat amit adnak:D
  • vadvagyok
    #447
    oké ők kaptak egyen cuccokat de nekünk azért ott van az egyedi aboriginal cucc is na meg a 15ezres vásárlási utalvány ;)
  • JürgenKlinsmann
    #446
    Mindegy, a viadal a lényeg :) Azért sztem vannak 16-ok is
  • ramerone
    #445
    amazonok? ők még messze vannak az amazonságtól:D tini csajok átlag 14 évesek:D bár simán lenyomnák egymást a győzelemért:D Láttátok amúgy, hogy egyforma ruhában gyakorolnak? Az nem is volt benne a játékban, hogy kapnak cuccokat is.
  • szuszikaa
    #444
    :D hát, Márkért én is küzdöttem volna az tuti!!! de ami késik nem múlik, a Viva Jégpartyn mindent megteszek majd h a közelébe kerüljek. bár először jegyet kellene nyernem..:)
  • JürgenKlinsmann
    #443
    Én is eltudom képzelni az amazonok viadalát, amint mindent megtesznek hogy bekerüljenek pff..
  • szuszikaa
    #442
    és ráadásul csak egyet választanak. gondolom mekkora a küzdelem!!
  • papara94
    #441
    hát szerintem erről már lecsúsztál mert vége a válogatásnak, már csak azok közül válogatnak ha jól tudom akik bent vannak!
  • szuszikaa
    #440
    :) mindegy, akkoris nagyon jó lett volna ott lenni. vki nem tud esetleg utólag beszervezni?:D
  • papara94
    #439
    hát vannak olyan exibicionista emberek akik ezt élvezik és lételemük hogy kövessék őket mindenhova!
  • ramerone
    #438
    Jaj ne már ez olyan undorító. Biztos csak pisilni ment, amúgy meg csak az ajtók vannak egymás mellett. Más lehetőség nem nagyon volt nekik:D ha kell, akkor kell:D
  • JürgenKlinsmann
    #437
    Ez inkább csak tükrözi a sztárság mivoltát. Engem nem hagynának nyugodtan szarni én lelőnék valakit
  • szuszikaa
    #436
    én is imádom Márkot, de ez azért már visszataszító, szegényt még ott sem hagyják nyugodtan..:)
  • papara94
    #435
    nem jó a link,de megoldottam, ügyesek a lányok,akkor van még esélyem nekem is a jégtáncra úgy néz ki! anyuval vetetek egy dezodort, azt mondták hogy jó az illata
  • ramerone
    #434
    :D:D:D jól van na:D nem volt még kedvenced sosem?:D Rajongani szívvel lélekkel kell:D
  • szuszikaa
    #433
    fúú,most néztem az indán egy videót, a csajok még a Wc-re is márk után mennek..:D LOL!!!
    http://videogizmo.hu/index.php?vcmd=show;&nid_object=49178
  • ramerone
    #432
    Vannak fönt videók a neten a próbákról, és a csapatról, nyilatkoznak a csajszik, és Mark is. Olyan lelkesek:D Mark pedig olyan édes, mint egy gombóc fagyi:D:D:D
  • szuszikaa
    #431
    én is annyira szerettem volna ott lenni a forgatáson, de nem jött össze.. talán a jégshow-ra majd sikerül. mindent megteszek a cél érdekében, már 3 rexonát is vettem...;)
  • ramerone
    #430
    Figyu nem olyan egyszerő ez a dolog. Több fordulós játék, és többször is be lehet kapcsolódni. Az első kör volt az, hogy lehet jelentkezni ki akar szerepelni. Most már csökken majd a számuk, és egy VIVA jégshow közben derül ki ki lesz azaz egy aki szerepelhet majd. Ami most is megy az ajándékutyalvány, és a jegyek megnyerése a show-ra. De itt az oldaluk, nézd meg ha nem hiszel nekem! játék itten
  • papara94
    #429
    hát nem tudom,nekem kicsit zavaros itt ez a dolog... mert olvastam egy csomó nyereményről de nem tudom hogy kire mikor melyik vonatkozik :D
  • JürgenKlinsmann
    #428
    Szerintem azzal hogy bekerültél csak azt nyerted hogy benne lehetsz Márk klippjébe nemdebár?
  • papara94
    #427
    gratulálok a barátnődnek,akkor ő is nyert aboriginal cuccokat, vagy ez nem így működik hogy aki bekerül az automatikusan megkapja a ruha utalványt?
  • ramerone
    #426
    barátnőm bekerült a 30 lány közé. egy csomót kell próbálniuk, de azt mondta nagyon élvezi, és már Markal is tudott találkozni, és beszélgetett is velük:D azt írta, hogy édes, és totál közvetlen:D
  • vizilou
    #425
    ezt a youtube linkelést még gyakorold Blink:)
  • vizilou
    #424
    Márk milyen gyorsan befutott nálunk, sok megasztárossal ellentétben.Nem véletlen h mindenki vele akar egy klipben szerepelni és nem mondjuk Gáspár Lacival
  • morondor
    #423
    En nem jött össze:D De ezen a videón tényleg lehet rötyögni:D
  • kicsikacsa23
    #422
    na inkább így tolom, akkor nem kell kattogni, úgyis topicba illő téma
    <object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/CHhe0sXOSYc&hl=en&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/CHhe0sXOSYc&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>
  • bomo11
    #421
    de jó, köszönöm neked!!!! annyira jót nevettem a csajokon, aranyosak. NA DE MÁÁÁRK!! nagyon ott van a szeren..
  • kicsikacsa23
    #420
    Íme hát itt vannak vagyis egy, de ez a legjobb:D Lehet rajta rötyögni:D Márk emg oylan cuki:$:$
  • bomo11
    #419
    küldd, küldd küldd, már olyan izgatott vok.
  • JürgenKlinsmann
    #418
    Igen hallottunk róla, van itt valaki aki ottvolt ezen a "selejtezőn"?