29
  • sziszka88
    #29
    a maradék 50? magyarul? torrent?
  • DarkSector
    #28
    Mert köcsögök.
    de nekem megvan az 50 rész.
  • sziszka88
    #27
    miért törölték az oldalt? pedig igy pont jo volt nézni. egyben többet.
  • Cutee
    #26
    AXN -en még meglethet nézni az első 3 rész. De a régi oldal az mintha nem is létezett volna. Pont tegnap este akartam én is tovább nézni :(
  • Fbn Lx
    #25
    az axn-es oldalt lelőtték... csak ideiglenes?
    lehet máshol nézni?
  • joebacsi
    #24
    mikor folytatódik?
  • DarkSector
    #23
    sorry de ezt valami miatt nem rakják be a modik.
  • DarkSector
    #22
    Kicsit ez inkább az emberek viselkedése, és az elgépiesedéssel kapcsolatos filozófiai témával foglalkozik, ami így ebben a formában igen érdekessé vált.
  • DarkSector
    #21
    háát én is az vagyok.
  • DarkSector
    #20
    Jah értem. már kezdtem örülni, hogy valami kis játékféle van belőle.amúgy emg ettől független asszem ha jól emlékszem, akkor ebből lesz majd egy videójáték is nemsokára, mert bejelentettek néhány hónappal ezelőtt egy játékot, ami eszméletlen hasonlít ehhez, de nem emlékszem, hogy pont erről lesz-e szó vagy csak ehhez hasonló játékról.
  • Fbn Lx
    #19
    ez nagyon jóóó :)
    még csak a new york-i részeket néztem meg, de eddig nagyon tetszik.
    kíváncsi vagyok mi lesz belőle.
  • akyyy
    #18
    nem arra értettem, :D hanem hogy hol járok a nézésében. monom, le vagyok maradva, de pont ezért jó hogy fent van mind.
  • DarkSector
    #17
    Alsó bannert bedobhatjuk.

  • DarkSector
    #16
    Mármint ez egy játék is???
    azt észre sem vettem, hogy van játék része a menüben.
    háát ez faxa így!!!

  • akyyy
    #15


  • akyyy
    #14
    egyébként mempshinél "járok" :D vagyis azt a részt "végigvittem"
  • DarkSector
    #13
    Igaz...
    lehet figyelmeztetés neki, hogy egyszer erre ébred majd.
  • DarkSector
    #12
    Nem tudom, ezt csak feltételezem, de ki fogját tenni az biztos.
  • DarkSector
    #11
    Kemény vagy nem.
    Részemről egyedi.
    És engem meg téged meg sok embert oda tud szegezni a monitor elé.
  • R0zs0máK
    #10
    ÚÚÚÚ kibaszott kemény
  • akyyy
    #9
    egyébként a főhős kiköpött gyurcsány. felkérhették volna szinkronhangnak!
  • akyyy
    #8
    én ugy tudom, hogy ppont netre hamarébb kerül fel.

    igaz már kicsit le vagyok maradbva, mert az első feltöltés után késtek vagy 2 hetet, azóta inkább lemaradok direkt, hogy annyi legyen előttem, amennyit én akarok.

    meg általába akkor nézem, ha monjduk várom h leérjen valami sori vagy film vagy játék, esetleg ki akarom őket irni és tv-n megnézni arra a 15 percre megnézek vagy 4 részt:D
  • akyyy
    #7
    Nos egy kis vélemény róla:

    Szar a megvalósitása, nemtudom, melyik programmal csinálják ezeket(vhol ovlastam rola pedig), de az egész egy nagy diavetítéses fos. pedig valami animátrixos dologgal sokkal szebb lenne

    viszont a története jó. szeressük az ileny világvége feelinget (jericho, i am legend, 28 nappalhéttel később filmek)
    meg jó dolog sztem hogy rövid, de mégis jó hosszú:) meg az egész elmeséve van
  • DarkSector
    #6
    Tény, hogy nem csak a történet és a képi világa egyedi, de én ínyenc falatnak tartom az ilyen iszonyú hangulatos, és lebilincselő sorozatokat.
    Tény hogy nem hosszúak.
    De 50 rész alapon megtekinthető, és engem jobban leköt, mint több 1.5-2 órás trágya mozifilm.
    Remélem jönnek még ehhez hasonló egyedi ötletek...

  • Monoton
    #5
    Tetszetős, de ezek az 5-6 perces sorozatrészek sosem tetszettek :)
  • DarkSector
    #4
    Jah a több is fel lesz rakva majd az oldalra, csak premierként először a tv-ben vetítik!!
  • DarkSector
    #3
    130 rész ismert, amiből eddig 50 rész került fel nézhető változatban az oldalra.
    na ez kb 50x 5-6perc
  • REALista
    #2
    Ez milyen hosszú mert amit én láttam az csak pár perces volt és semmi értelme nem volt..:D
  • DarkSector
    #1
    AFTERWORLD

    Ez egy igen izgalmas és új sorozat, amit az AXN-en követhettek nyomon.
    Vagy ha lemaradtatok valamelyik részéről, akkor ezen a linken, az "epizódok" menüpont alatt megnézhetitek!
    Nagyon király, nézzétek meg megéri!!!

    AFTERWORLD (epizódok megtekintése)