28
  • Tetsuo
    #28
    az indy 4 semmi eredetiseget nem hordoz, sot mondanivaloja sincs csupan szorakoztat kliseket felhasznalva, de joval gyengebb minosegben mint az elso v masodik resz. a filmen egyaltalan nem latszik h nagy rendezo rendezte, a kitalalt tortenet olyan mintha egy ovodas talalta volna ki.
    Persz ettol meseszeru, de nagyon latszik h az exkedvenc zsido rendezom nem akart vitatott v kenyes temat a filmjeben ami valoszerubbe tette volna.
    A "remiszto" oriashangyak is kacagtatok voltak, annyira gagyi volt a mozgasuk, meg eleve a meretuk.. ekkora hangyak max az oskorban leteztek, de Indy egybol mond vmi kamu fajnevet. Az osszes esemeny ilyen gagyi volt.
    A koponya vonzo terereje is, neha mukodott neha nem.. ez az UFOs dolog is szanalmas volt, latszik h nem akart megmagyarazni semmit sem, csak jobban higitani a temat.
    A film 1 alszent zombitenyeszto, ami eppen hogy nem fantaziadus, hanem a media latokort szukito szerves resze.
  • trogi
    #27
    S ha a sivatagban játszódna az egész? Egy tevekaravánt térítenének el, de a 19. tevén maga SS ülne, aki óvatosan előrelopózna, s elcsihi-puhilná a gonoszokat.
    A név is megvan, s passzolna is az előző részkhez: Gyalogló Erőd.
  • pjke
    #26
    írtam ne olvasd el, azéert chuk mert csak érted?
  • immovable
    #25
    azér kemény lenne mikor segal kitöri egy alien karját
  • jin
    #24
    Legalább írnád le normálisan, hogy Chuck. pipike.
  • pjke
    #23
    Figyelem ne olvasd el spoiler következik:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Úgy értesültem egyik halivúdi kollegámtól, hogy az új filmjében a negatív szereplő, Chuk Norris lesz, igen igen ez bisztos. Ő lesz az idegenek által megszált emberi test. A végkifejlet szerint pedig nem hepíí end lesz a vége mert (természetesen Csak CHuk Norris győzhet. Viszont nem csak egy része lesz a múvinak, Ja és a projekt címe magyarul: Idegen Erőd
  • Hoz_Hun
    #22
    Indy 4 nekem is tetszet. A transformerszes csóka nem kellet volna bele meg Maryont is kihagyhatták volna, de amúgy jól sikerült szerintem.
  • Hoz_Hun
    #21
    "...szívesen visszahozná legnépszerűbb sorozatának főhősét, Casey Rybacket"

    Ja csak le kéne adni vagy 150 kilót és színész tanodában lehúzni nem kevés évet.
  • Chocho
    #20
    Szerintem király volt az Indy 4. Azért, mert Neked személy szerint nem tetszett, elég erős kijelenteni, hogy el lett baszva.

    Amúgy én bírtam az első két Under Siege filmet. Az UFO-s téma csak forgatókönyv kérdése, lehet nagyon jó és nagyon rossz is. Abban viszont bízom, hogy komoly mozifilm lesz, s nem valami DVD-s szarkupac. Patkány Casey Ryback azért jobbat érdemel. ;)
  • Tetsuo
    #19
    Indiana is el lett b*szva, pedig Spielberg rendezte, mi lesz majd ezzel? :)
    Nagy kormanytitkok.. lol a segal filmek soha nem a kidolgozott sztorirol szoltak.. 3. rangu szempont h UFOk v UZIs kolumbiaiak a szexi csaj batyjanak gyilkosai.
  • Danecay
    #18
    Ha nem egy sokad osztályú forgatókönyv alapján, pocsék producerrel és rendezővel állnának neki akkor még valami jó is kisülhetne belőle, bár ez az UFO-s téma nem igazán illik Seagal bácsinak, az eddigi munkásságát figyelembe véve. Én is a mondó vagyok, hogy talpra tudna állni valószínűleg ő is, ahogy Stalone-nsk is sikerült, igaz lehet nem lenne hosszú életű a dolog, de akkor is. Sajna mára már az egykori akciósztár, megélhetési színész lett és elvállal szinte minden szerepet amit felkínálnak neki.
    Ja egyébként nem is tudtam, hogy az Úszó erődnek volt második része is :) Gondolom olyan is lehetett, vagy második részként a Száguldó erődre kell gondolni? Ha jól emlékszem anno még az Úszó erődöt moziban láttam :)
  • Molnibalage
    #17
    A vicc az, hogy a HT része az első résznek egész korrekt volt csak a magyar fordítás volt szokás szerint totál pocsék.
  • bmw
    #16
    En birom a csavot, csak hat ossze kene kapnia magat kicsit.
    Ha rambot lehet 60 eves korban is nyomni, akkor Ő is meg belefer ha "javit" magan kicsit.
  • trogi
    #15
    Elképzelem, ahogy szürkékkel verekszik!
    Hogy oldják meg a szürkék mimikáját, miközben egy Sztívn Szegál ököl épül be a testükbe?
  • Aldo Moro
    #14
    Van 2. rész és nem is volt rossz a maga korában. Sajnos eltűnt, mint van Damme. A szakács szót miért kellett idézőjelbe tenni? Az volt a történetben, nincs ezen semmi belemagyarázás.
  • VictorVance
    #13
    Seagal, akarni a wc-n kell:D
    Amúgy én csípem Seagal-t, de a mostani dvd-re gyártott gagyi filmjeivel tényleg lehúzta magát a süllyesztőbe. Ha tényleg visszaakar térni, most mindent bele kell adnia. Úgyhogy gyerünk a konditerembe!
  • proCsilla
    #12
    Én szivesen néznék tőle még filmet. De csak akkor, ha olyan hangulata lesz mint a régi filmjeinek :)
    Steven Seagal imba :)
  • Sturm44
    #11
    segal mint mulder???
  • Narxis
    #10
    Stevan Segal örök!
  • npityusk
    #9
    aha szóval most nem gengsztereket hanem ufókat vág tacsra?
  • zaki
    #8
    ez jó :D
    Seggáll bácsi teljesen mind1 mit csinál, senkit nem érdekel már.
  • Randal
    #7
    Annyira nem is rossz az ötlete, persze már ez is csak lenyúlás lenne. Mint ahogy láttuk az Indiana Jones legújabb része is ebbe az irányba húzott el. Szóval ha minden összejön neki, akkor akár még vissza is térhet. Persze erre kicsi az esély, hisz nem egy Mickey Rourke és tsai kategória akik egy jó filmmel újra a középpontba kerültek.
  • Dömsödi
    #6
    Hát az az erőd elsüllyed szegál alatt... :-)
  • Tabitha
    #5
    már az is borzasztó hogy egyáltalán lett 2.része

  • VictorVance
    #4
    Csúszó Erőd:D
  • uTomi
    #3
    UFO-k mi? Az nagy királyság lenni. :D Öcsém ez a csakó is csak egyre lejjebb tud csúszni.
  • Monoton
    #2
    UFO :DDDDD
  • NEOreg3
    #1
    van 2. része?