2167
dubstep_banner.jpg
  • kifli
    #2047
    mert mi baj a trap-el?

    Kaptok is gyorsan kettőt :D



    Ez kicsit gonoszabb :)
  • D00M
    #2046
    Sziasztok,

    hétvégén pörgetünk jófajta üszkös dubsteppet CMYK-barban. Este 10ig hivatalosan trap szól, utána érdemes érkezni :)
    https://www.facebook.com/events/249657778515983/
  • Bexter
    #2045
    HOgy legyen valami itt is :D

  • blackparty
    #2044
  • pxxl
    #2043
  • kifli
    #2042
    mostanában kicsit hanyagoltam a műfajt, valaki dobjon már be valami jót, hogy újra megjöjjön hozzá a kedvem :)
  • Hangman576
    #2041
  • A Peti
    #2040
    Sziasztok!

    Bár alapvetően nem dubstep jellegű zene, de tartalmaz elemeket ebből a stílusból is. Ha van időtök és kedvetek, hallgassátok meg, és véleményezzétek (saját kreálmány)!

    Cvorsk - TSP (Second Edition)

    Köszi előre is! Remélem, hamarosan már egy igazi dubstep-számmal jelentkezhetek.
  • LeWyTy
    #2039
    Mashup time
  • k0trapali #2038
    Forthcoming!

  • Jim Morrison
    #2037
  • Bexter
    #2036
  • LeWyTy
    #2035
  • kamionosjoe
    #2034
    https://soundcloud.com/morals-arrivederci
  • Gabady
    #2033
    http://www.youtube.com/watch?v=rpzk3WoLz-g
  • pxxl
    #2032
  • Hangman576
    #2031
    Ja, hogy ez Soundtrack. :D Köszi.
  • benőmenő
    #2030
  • Hangman576
    #2029
    Nem tudja valaki, hogy ennél a videónál, 00:10 és 01:10 között melyik szám megy?
  • lpmaskmancick
    #2028
    Ez mekkora dal emberek! Régi nagy kedvencem
  • Hangman576
    #2027
  • Bexter
    #2026
  • pxxl
    #2025
    :D

  • kamionosjoe
    #2024
    Szerintem egész jó! Ha már ide jöttél akkor csinálsz majd dubstep számot is ha lehet róla szó?
  • Myselor
    #2023
    hát igen ez bizony így avn:)
  • Jim Morrison
    #2022
    persze, ritka, hogy valaki elsőre tökéleteset csinál :) gyakorolni kell ezt is mint a biciklizést, majd belejön az ember. Linkeld be nyugodtan, mi nem harapunk, majd mi kritizálunk, első hallásra jobban megtudjuk ítélni, hogy mi nem illik bele, mint mondjuk te aki órákon keresztül hallgattad/szerkesztetted.
  • Myselor
    #2021
    oh értem,hát nézd ez még nem végleges verzió,bár ezt elfelejtettem odaírni,amúgy kösznöm:) FL studióval hoztam össze amúgy,majd még javítgatom a dolgokat benne,am belinkeltem oda is,a nagymenő házigazda kb 2 másodperc után élvezhetetlen ennyit mondott rá szóval oda nem fogom,egy seggfej ez a véleményem róla amúgy,már többször megmutatkozott így. különben normális kritikát elfogadok mint pl a tiéd.és nem baj ha valakinek pl nem tetszik.ez nem felvágás vagy ilyesmi,de többen is mondták hogy egész jó bár van akinek különösen tetszett.első próbálkozások végülis milyen legyen én nem vagyok profi:) akkor majd ha csinálok még megmutatom,köszi még egyszer
  • Jim Morrison
    #2020
    nekem a dob nagyon összevisszaságnak tűnik, mint amikor kisgyerek próbálja a lábdobot egyenletes időközönként megszólaltatni, egyébként nem lenne rossz. Ha lesz új számod, szerintem nyugodtan belinkelheted, én speciel dnb topikba nem járok, de szívesen meghallgatnám a következő számodat is. Szabad kérdeznem melyik programmal hoztad össze? :)
  • Myselor
    #2019
    sziasztok,bár az én zeném drum and bass és nemtudom a másik topikban mennyire vannak aktívemberek.remélem nem bánjátok ha itt is megmutatom,saját zenémet.vélemények érdekelnének:)
  • Jim Morrison
    #2018
    madzsar remix
    Ellie Goulding - Lights | Fiddler Dubstep remix 2012
  • pxxl
    #2017
  • kifli
    #2016
  • N o N a m e
    #2015
    Román banda, rohadt jók.
    "Now put your mothafuckin bottles up, yo!" :D


    még több kedvenc:




  • Jim Morrison
    #2014
  • Bexter
    #2013
  • Inferno
    #2012
    Ez is már jó,így rá tudok keresni mixekre..:)
  • kamionosjoe
    #2011
    Prituri Se Planinata - Stellamara
    Mike & Smith - Transformer

    Az első meg az utolsó számot megtaláltam, de valami mixben vannak.
  • Inferno
    #2010
    Srácok kellene nekem help,bár nem tudom ez mennyire dubstep,valaki tudja esetleg a címeket ami a klip alatt megy? :P
  • Jim Morrison
    #2009
    O.o
  • kifli
    #2008
    sick