3952
  • blekike
    #3392
    ettől még elégedett vagyok vele, örülök hogy ilyenem lehet. xd
  • blekike
    #3391
    meg állítólag nagy aprocija is stb, de akkor mér nem megy minden rohatt gyorsan és faszán?
  • blekike
    #3390
    egyébként miért van az hogy ez egy sokat tud telefon, okostelefon, de eléggé lassú a szoftvere, sok helyen szaggat a téma animációja és más telókat amiket láttam, symbianos, androidos, mindnek fasza, gyors a szoftvere és nem szaggat. + 5800 án sok játék szaggat. (bár én nem nagyon játszok, inkább netezek.)
  • Firerock
    #3389
    aksi ki be,Sim ki be,töltőre rádugni
    szervíz
    remélem tudtam segíteni:)
  • HTS s3rg1nh00
    #3388
    találkozott már valaki azzal a gonddal,hogy wifihez való kapcsolódásnál "érvénytelen szervernév?" több kapcsolódási ponttal is próbáltam de mindnél ez volt a hiba...:\
  • hege79
    #3387
    Sziasztok! Nem kapcsolódik be a nokia 5800 telefonom, az aksi fel van töltve.
    egyszer csak kikapcsolódott és azóta nem tudom bekapcsolni.
    Ha tud valaki segítsen! Kösz.
  • yamaha162
    #3386
    vagy nokia.com:D
  • yamaha162
    #3385
    nokia. hu oldalán van az a szoftverfrissítő cucc. azzal nekivágtam kiírta hoyga legfrissebb szoftvervan rajta de újraraktam azért. valakinek valami ötlet még?
  • LoSA
    #3384
    Nekem kb több mint egy év alatt 1szer fagyott le... Frissítetted a telefonodat?
  • yamaha162
    #3383
    nekem napi 20xtuti újraindul:( akkor a lefagyással nem lehet semmit kezdeni?:(
  • blekike
    #3382
    amikor nekem még nagyon uj volt nekemis lefagyott valamikor, de mostanában már nem fagy le. ujraindulni meg ugíytudom akkor indul ujra, hogyha teljhesen lefagy és nem tud visszaállni.
  • yamaha162
    #3381
    heló. valaki tudna nekem segíteni? vettem egy 5800át. és olyanokat csinál hogy újraindul meg lefagy elég gyakran... éjszakára leteszema telót reggelre már le van fagyva:S nokia.hu oldalon mecsináltam a szoftverfrissítést is már de ugyan azt csinálja:(
  • blekike
    #3380
    télleg, megnéztem google-ba, köszi és köszi a játékot is. :D
  • HTS s3rg1nh00
    #3379
    gondolom szignózni kell.
  • blekike
    #3378
    mit tegyek? mostanában minden alkalmazásra amit föl akarok tölteni kiir vmi biztonsági hibát. ezt most látom elöször. pff pedig ugyvan beállitva a telepitö hogy minden szoftvert telepiccsen, ne ellenörizze az online tanusitványokat és nincs alapértelmezett vebcim.
  • blekike
    #3377
    letöltöttem, kicsomagoltam, 3 fájlt tartalmazott: gameapi.sisx, gameapi.09.52.sis, asquadron.sisx. átkültem telóra blututon öket.
    mind3 telepitése hejett azt irja hogy: tanusitványhiba. lépjen kapcsolatba az alkalmazás forgalmazójával.
  • Dj Tommy
    #3376
    Elvileg ebben lehet girot használni:
    Armageddon Squadron
  • akyyy
    #3375
    én tudok de mivel a telo HR-elte magát igy nem tudom megmondani a nevét, bocsi
  • blekike
    #3374
    nem tud valaki fasza giroszkópos repülős játékot? link is jöhetne. :D
  • mukievil
    #3373
    Vaterán találsz mindent!
    kb(6-10e)
    Valami rémlik, hogy boltban is 10e ért kicserélik!

    És mindenki talál mindent!!!!!!!
  • joshua
    #3372
    köszi, zsír:D
  • Doomista
    #3371
    Ez talán jó!
    Vagy ez!
  • joshua
    #3370
    A farm frenzy-t nem tudjátok honnan lehet letölteni full verzióban?
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ovi store nem jó:D
  • CB SNIPER #3369
    sziasztok!
    egy olyan kérdésem lenne esetleg ha valakinél már cseréltek kijelzöt kb mennyibe fáj egy ilyen gondolom elég drága :/ d csak mert kajak betört :D
    Elöre is kössz :D
  • norbi56
    #3368
    Vaterán is vannak új cuccok
  • blekike
    #3367
    ja én újra gondoltam :)
  • tuzfal3
    #3366
    igen lehet...nézz szét a vaterán....
  • blekike
    #3365
    üdv
    borítást lehet venni a telóhoz?
    ha igen akkor minden idomot ki lehet cserélni?
  • peti306
    #3364
    Sziasztok! Lenne egy kérdésem a telefonnal kapcsolatban. Miért van az, hogy a mostanában a youtube-ról letöltött videókat a teló nem hajlandó lejátszani? Vagy abszolút nem játssza, vagy pedig kiírja, hogy a fájl részleges lejátszása, és ilyenkor kép nincs, hang van! Ez mitől van? Vannak rajta más mp4-es videók is, amiket szintén a youtube-ról szedtem le, azokat szó nélkül viszi! Nem hiszem, hogy a lejátszó a rossz, mert küldtek át nekem más telóról is videókat, és azokat is gond nélkül kezelte! Esetleg a youtube-os videók a rosszak? Vagy a program lett elállítva, és azért nem jó? Mert a régebbieket is ugyanazzal szedtem le, és akkor jó volt! Ha tudtok segíteni, akkor megköszönném! Sziasztok!
  • spy803
    #3363
    Hát jó, szerencsére még nem volt vele gondom. Csak valahol olvastam, hogy mi van, ha.
  • akyyy
    #3362
    de ha elbassza, nem tudja megcsinálni
  • spy803
    #3361
    Ne a westendbe vedd, mert iszonyú bunkó paraszt csapat aki ott dolgozik (szvsz). A térkép feltepítése meg nem igényel nagy szakmai tudást, magyarul van a szoftver, csak az internet sebességétől függ, de kb 5 perc és kelet európa a telefonon van.
  • spy803
    #3360
    A szoftver visszaállításához nem kell bekapcsolni a telefont.
  • blekike
    #3359
    milyen színben fogod venni? :D
  • daver88
    #3358
    hát ha újonnan veszed, akkor alapból van rá két év gari, úgyhogy max arra figyelj, hogy jól kitölték a jotállási jegyet..:)

    szoftverfrissítést meg otthon is meg tudod csinálni, sztem ott nem fognak vele "bajlódni". 10 perc alatt kész
  • RETROB0Y
    #3357
    vki erre? #3349
  • akyyy
    #3356
    ha gond van nem tudja bekapcsolni, nem tudja visszarakni, szervizbe igen, meglátják mit csinált és fizethet 30ezret
  • Doomista
    #3355
    Ez nem off :D
  • 94mike
    #3354
    Csáóóóó...működik a telómma beleraktam a kártyát,mondom hátha......és működik:DD bocsi az offért,de gondolltam meg osztom veletek^^
  • spy803
    #3353
    Nem vész el, ha gond van visszarakod az eredetit és elviszed a szervizbe. De nem lesz gond.