14
  • muerte2
    #14
    Sztem az elsodleges kerdes hogy adott fenykepezo egyaltalan kezeli - e adott kartyat. Latja-e mennyit lat belole stb
  • muerte2
    #13
    Lehet hogy nagyobb kipufogo van afenykepezokon. :D:D
  • babajaga
    #12
    "A 32 GB-os kártyára mintegy másfél órányi fér el ilyen minőségben"

    Nehogy eltévedjen valaki itt nem arról van szó hogy az EOS gyorsabban ír a kártyára hanem videót rögzít többet a nagyobb kapacitásúra.
  • babajaga
    #11
    A gépnek van egy írási sebessége amit a processzora tud hiába teszel bele akármilyen kártyát nem lehet gyorsabb.A jelenlegi kártyák gyorsabbak mint a gépek.
  • Gladiator
    #10
    Ejjha, itt aztan ropkodnek az ertelmesebbnel ertelmesebb hozzaszolasok:D
  • hpteso
    #9
    "És ezeket a memóriakártyákat melyik digitális fényképezőgépek tudják 100%-ban kihasználni? "

    Amelyikbe beleteszed!
  • Möci
    #8
    Boccccs!
    Rájöttem, hogy marhaságot írtam.
    A nagyobb kipufogótól nem fog gyorsabban menni az autó!
  • Möci
    #7
    Ha a gépet egy teli kád víznek vesszük, a kártyát pedig lefolyónak, akkor tekinthetjük úgy, hogy a kád kapott egy nagyobb átmérőjű lefolyót.
    Szerintem (osztán lehet, hogy nagyon nincs igazam), a gép automatikusan gyorsabban fog írni ezekre a kártyákra.
  • Möci
    #6
    Ez nekem is feltűnt.
    Talán egyedül a mágnesesség, ami játszhat.
  • babajaga
    #5
    " A kártyák fém tokot kaptak, hogy jobban bírják a viszontagságokat, a gyártó közleménye szerint ezért tízszer ellenállóbbak a hagyományos memóriakártyáknál."

    Ellenállóbbak? Minek állnak ellent? Minek kell ellenállniuk? Benn vannak a gépben, a gép minek áll ellent? Pontosan tízszer ellenállóbbak? Nem 11x?
  • babajaga
    #4
    Csak egy baj van a gépeket nem értesítették hogy nekik ennyivel kell írnia. Aztán így a pad alá esik az egész.Legalábbis egy ideig.
  • Möci
    #3
    Szédületes! 100GB ilyen sebességgel.
    Vajon ezek nem melegszenek? Nem kell őket külön hűteni, ekkora teljesítmény nem jár hőleadással?
    Azért szerintem ezekhez kellenek jó akkumulátorok is.

    Egyébként, nagyon is ki lehet használni, akár pendrive helyett is.
  • Blasta
    #2
    A gyors-nagy kapacitású memóriakártyákat bármelyik nagy sorozatfelvételi képességgel illetve nagy felbontással bíró gép kihasználja.
  • labzo
    #1
    És ezeket a memóriakártyákat melyik digitális fényképezőgépek tudják 100%-ban kihasználni?