17
  • KennyGTP
    #17
    A legjobb Duke Nukem rész ezt!!!!!
  • KasztnerTokman
    #16
    Ez a grafika szar, egy esély van hogy a feelinget eltalálják.
  • Atomreaktor
    #15
    teljesen nem, csak keresni a régi önmagunkat:)))
  • Daffit
    #14
    Azért én várnék pár hmmm, hetet? vagy hónapot?, hogy bejelentsék ezek a képek nem igaziak és még nincs kész a DN4ever. Majd akkor elhiszem, ha már játszottam vele min. egy órát, de lehet, hogy még akkor is kételkedni fogok.
  • Zocsi
    #13
    Kicsit attól tartok, hogy area 51 feelingje lesz... Az pl. pörgött szerintem bár nem volt nagy szám a játék, mert csak gyakni kellett benne, vérgagyi sztori mellett... De kb. annak volt ilyen jellegű a grafikája.
  • Tinman #12
    What r u w8ing 4? Christmas?
  • kukacS3K
    #11
    képekből ítélve annyira nem nagy szám a grafika persze attól még lehet jó a játék
  • Molnibalage
    #10
    Az én gépemen már csak egy játék van, de azzal sem játszok nagyon inkább fejlesztem.
  • DarkEvilPiccolo
    #9
    Szerintem nyugodtan mondhatom, hogy én már kiöregedtem a játékokból. 2002 volt az az év amikor még mindenféle szir-sz*r játék érdekelt és meg is szereztem őket, viszont azóta csak egy-két cím van ami érdekel, és a DN4Ever egy ilyen cím. :P Azóta meg csak klasszikusokkal játszom, ha játszom. De teljesen kiöregedni nem lehet szerintem. :P
  • Molnibalage
    #8
    Nem feltétlenül..
  • AZTA
    #7
    Az a baj hogy akik akkor voltak célcsoport amikor ezt a játékot bejelentették már lassan kiöregednek a játékokból, az újak meg gondolom már nem veszik elő az akkori játékot végigtolni
  • zola2000
    #6
    Nem tudom, a prey 8 évig készült, és jó lett, ez 12 éve, és a DNFtől többet vár az ember mint egy preytől...
  • TAJ86
    #5
    Yeah, piece of cake...
  • Soundmaker
    #4
    Hogy nem játéklegenda???? Már most legenda, hiszen ez a program minden idők leghosszabb ideig fejlesztett játéka!!!

    Duke says: I am Legend....
  • wolruf
    #3
    Jájjj, ne "motrozzunk". Ilyen szó nincs! Mintha az embernek beletörne a nyelve :)
    Egyébként a cikkben írják, hogy valaki végre mozgásban is látta. Őőő. Már kismilliószor lehetett mozgásban látni (youtube), csak más-más motorral :)
    Sajnos már én is félek tőle, hogy nem fog nagyot durranni, sajnos a szereplő karakterét leszámítva nagy varázsa már nem biztos hogy lesz. Annó a DN 1-el kezdtem (Apogee, jee :) ), ezt is meg fogom venni, ha egyáltalán még élek akkor :)
  • PAtr0n
    #2
    El kell hogy keserítselek, mert ez sem lesz mentes a monoton lövöldözéstől (kocsikázástól valószínű), ha nem így lenne akkor nem a DN forever-ről beszélnénk. Amúgy meg egy Duke játékban mit akarsz? Órákig kapcsolókat nyomogatni, keresni a kiutat, és fél órákig dialógusokat nézni és hallgatni? Ha a HL2 unalmas volt,hát akkor nem is tudom milyen játék kéne neked. A Doom3 jó példa volt azt aláírom, de a HL2-t nyugodtan kihúzhatnád a feketelistádról, nem érdemli meg. Valószínű, téged az az atmoszféra amit a HL nyújt, nem fog meg.
    Félek, hogy a játéklegenda címet nem ez fogja birtokolni, bár ettől függetlenül várom, mert nagyon szerettem a DN 3D-t, és bizos vagyok benne, hogy az igazi Duke-os feelinget hozni fogja
  • Ravkin
    #1
    Hát a képek alapján nem váltottak motrot, maximum javítottak néhány dolgon, amúgy maradt a műanyag grafika, elég érdekes is lenne ha a saját x év alatt fejlesztett motrukat hirtelen lecserélnék. Ettől még persze a játék lehet hogy jó lesz, ahogy látom marad a duke feeling a régi forgatókönyvel, ha mindent beletennének a játékba amit a régebbi verziókba szántak akkor már rossz játékot nem készíthetnek. Szerintem már régóta nagy az űr a pcs játékok terén, kellene egy igazán jó játék ami mentes az órákon át való monoton kocsikázástól és lövöldözéstől (doom3) (half life2), pörgős játékmenet eseménydús történet és készen is van a legújabb játéklegenda. Ha a boltokba kerül már csak poénból is megveszem. Egy régi 1998 as PC ZED újságban olvastuk : a motorcsere miatt "valószínűleg csak pár hetes csúszás lesz" . Nos a mai napig ezzel szoktunk viccelődni