189
World of Subways Vol 1: New York Underground \"The Path\"
  • bbalazs78
    #189
    Sziasztok!A kiegészítőt hogy lehet aktiválni?Köszi!
  • kjhun
    #188
    WoS Expansion Pack + crack
  • bbalazs78
    #187
    Szevasz!Melyik Wos játékkal probálkozol,mert van 3 belőle.Hátha tudok segíteni.
  • 2012
    #186
    Hello!
    A World of Subways játékban egyszerűen nem tudok elindulni a metróval! Valaki tudna segíteni ebben??? Köszi!
  • alexander1993
    #185
    Hello!
    Hogy tudom beállítani azt, hogy a 2. részben a megfelelő irányt jelezze a metró?
    Előre is köszi az esetleges segítségeket.
  • Misi az ezredes
    #184
    4 :D
  • Pepsi Twist
    #183
    jelen
  • Misi az ezredes
    #182
    Nah :D
  • spy803
    #181
    3. :D
  • Misi az ezredes
    #180
    Beszélhetsz nyugodtan szerintem nem olvassa senki más csak mi 2-en a topicot :D
  • PetiM44
    #179
    Egyébként a program 2. részéről lehet itt beszélni?

    Vagy külön témát kéne rá létrehozni?
  • Misi az ezredes
    #178
    Nah akkor én gyorsan postolok mögéd sorakozva. Nem is hiszem hogy lesz.
  • PetiM44
    #177
    Elég régen írtak már ide.

    kuzco007:

    Még nincsenek magyar metrók, és a program zárt rendszere miatt szerintem nem is lesznek.
  • kuzco007
    #176
    Magyar metrókról mik a hírek? BVE-be elég sok textúra és modell elvan készítve hozzájuk! Esetleg magyar metrószerelvényeket nem lehet tölteni vhonnan?
  • rangerboy
    #175
    Szia mk452001!

    Az eszközkezelőnél frissítettem a videókártya driverjét az internetről, azt írja ki naprakész. AKkor az jó. A direcx-l van a problémám, letöltöttem, telepítettem, de ugyanazt írja ki.
    Te honnét töltötted le, írd már meg köszönöm szépen!

    Szia!
  • mk452001
    #174
    Hali!
    Frissítsd a videókártya driverjét, és szedd le a legújabb DirectX 9C-t, és akkor elvileg mennie kéne.

    Én pedig szintén azért jöttem, hogy panaszkodjak :-)
    Nekem már megy a game, csak az a baj, hogy a legalacsonyabb beállítások alatt is teljesen zanzás a betöltés után a kép, és az egyetlen tökéletesen látható objektum, az ablaktörlő.
    Remélem tud valaki segíteni.
    Igen, tudom, hogy a gépem számokban kevés hozzá, de már játszottam rajta komolyabb rendszerigényű játékokkal is.
  • rangerboy
    #173
    Szia!

    Nekem az a problémám lenne, hogy rendben feltelepítettem a játékot, el is indítaná, de előugrik egy ablak nagyítva, miként szerintem kevés a videókártya, hoyg megtudja nyitni a játékot, de nem tudom mi baja. Nem tudok angolul. Valaki segítene? Beállítás vagy mi?

    The engine was unable to create a suitable graphics context. Please make sure your graphics hardware meets the minimum requirements. If you're running in windowed mode for the first time and you see this message, make sure your desktop color depth is set to 32-bit color.

    System requirements:

    •Pentium IV Processer: 3,0 Ghz (DuoCore remommended)
    •Microsoft Windwos XP/Vista2 GB RAM
    •Graphics Card: 128 MB minimum GeForce 66xx or equal ATI - Graphics Card (256 MB recommended)
    •Download-Size: 733 MB
    •Installations-Size: 1.6 GB

    Nem értem:
    Videókártya 256 mega
    Processzor 3,2 giga
    Vista 32 bites verzió
    Ram: 1527 mega
    4 giga szabad hely a windows meghajtón

    Valaki tud segíteni?
    Nagyobb kártya kéne? Vagy nem kompatibilis vele?

    Köszönöm

    Szia!

    [email protected]
  • Yoda001
    #172
    lejött Vol 2, valakinek van hozzá crack? kerestem, de nem találtam, 1es exe-je meg mégsemjó
  • USAMEN POWER
    #171
    Erre is rájöttem végre : Viszont van egy másik problem... Egyik állomáson lerobbantam, mert a motor meghibásodott. Ilyenkor mi a teendő ?
  • USAMEN POWER
    #170


    A harmadik, kérdőjeles kart a youtube gameplayek szerint, fölkéne nyomjam a fék kiengedése után, de az a kar egy gombra se reagál -.-
    A control beállításoknál minden funkcióhoz kiosztottam egy gombot, végignyomkodtam már az egész billentyűzetet, de az a kar nem mozdul -.-
  • Misi az ezredes
    #169
    Olvasd el a lépéseket először be kell kapcsolni. Már rég nem nyomtam így nem tudok segíteni. Próbálkozni kell.

    Ötlet. Jobb szélen van egy kar azon van egy gimb amit le kell nyomni és 0-án kell akkor állnia a karnak. Ha lenyomtad tedd fel maximumra és 1-2-3-4-5-6-7 azt hiszem ezekkel a gombokkal tudod a sebességét pontosan beállítani. 10-25 stb km/h-ra. Ez az újabb fajta Metró (Megjegyzem ezt nehezebb irányítani)
  • USAMEN POWER
    #168
    Az irányítás beállításokat viszont sikerült beállítanom, de akármit nyomkodok, nem indul a szerelvény sehova. Valaki segítsen !
  • USAMEN POWER
    #167
    Patch ügyben segítsen valaki.
  • Slayerboy
    #166
    Hogy lehet windowed modban futtatni?
  • Máté94
    #165
    #152
  • Misi az ezredes
    #164
    Gondolom neked a v2-van ott kell ezzel bajlódni. Nincs türelmem lefordítani nekem is sokáig tartott beállítani. Fordítóval csináld egyenként.
  • USAMEN POWER
    #163
    És még csak annyi hogy az irányításnál elakadtam, mert akármit nyomkodok nem indul a metró se előre, se hátra :/ Az irányítás beállításokat valaki lefordítja nekem ? Előre is köszönöm !
  • USAMEN POWER
    #162
    Javítás ügyben tudnátok segíteni ? Melyik patchaket érdemes föltenni, mert az oldalán találtam többet is ?
    És az Antialisinget hogy tudom beállítani maximumra úgy, hogy az [ok] után ne álljon vissza Offra ?
  • nohabking
    #161
    Nekem ATI videókártyám van, és tökéletesen fut rajta a játék.
  • Máté94
    #160
    Ha megtalálom a sprét és ha apám hazaér:D
  • Misi az ezredes
    #159
    Csak csinálnád már :D
  • Máté94
    #158
    xD
    De most én fogom csinálni:D
  • Misi az ezredes
    #157
    Amah haveromra emlékeztetsz aki velem vetette meg a sűrített levegős sprét hogy kifújjam a gépét mert ő félt ezt megcsinálni xD..
  • Máté94
    #156
  • Pepsi Twist
    #155
    életképtelen, tajgetosz
  • Máté94
    #154
    Nem igen szeretek hozzányúlni és szerelni dolgokat mert az legtöbbször elromlik:)
  • Pepsi Twist
    #153
    szerelő? LOL ilyen létezik a számítástechnikai világba? :D azt kell szerelni amihez legalább 20as villáskulcs kell o.O meg ilyet hogy "szerelőt" hívni 1 géphez LOÁL

    bocs nem sértés de ez most nekem kicsit beütött
  • Máté94
    #152
  • Máté94
    #151
    Nem.Csak ez a játék produkálja azt a többi meg se szólal.Azt írták,hogy takarítani kell,hogy esetleg ez a hiba.Mondjuk írják,hogy ATI-kártával vannak gondok de,hogy újrainduljon a gép ha elindítom a játékot:)
    És minden a legfrissebb CCC 9.6 DirectX 2009. márciusi minden a legújabb.
    Ezt az üzit kapom:
    De az az érdekes,hogy még nincs egyéves a gép.:)
    Cooler Master Centurion házban vannak a dolgok.
    Nincs kedvem szerelőt hívni,hogy takarítsa ki,szedje szét és nézze meg,hogy minden OK.
  • Misi az ezredes
    #150
    Úgy gondolom a te felelősséged a saját gépedet karban és rendben tartani. Nem az ATI és nem is az AEROSOFT tehet arról, hogy te hanyag módon nem végzed el a szükséges Frissítések leszedését. A gép újratelepítését vagy akár csak a töredezettség mentesítést. A felsoroltak közül valamelyik valószínűleg segíteni fog ha a rendszerkövetelményeknek megfelel a géped.

    Nem megbántás ként írtam a hozzászólást így előre is bocsi ha megbántottalak..