28
  • Etinger
    #28
    Amúgy jogos :)
  • Bandew
    #27
    Az egészen más, én nem azt mondom, hogy ez egy jó film, mert én még nem láttam.
  • Etinger
    #26
    Én láttam, és sztem is ratyi :D:D
  • Bandew
    #25
    Jah egyébként annyira bírom azokat, akik véleményt formálnak egy filmről, pedig nem is látták.
    Ehhez csak gratulálni tudok!
  • Bandew
    #24
    Örülök, hogy a Furcsa Játék meg lett említve a cikkben.
    Azt senki ne hagyja ki!
  • atrox
    #23
    Tehát attól Fűrész, hogy alacsony költségvetésű. Végülis csak ilyen elenyésző 8 millió dollárocska a kettő között a különbség. Más hasonlóságot nem találtam benne. Az meg, hogy "az ember vagy imádni fogja vagy gyűlölni", szerintem nem csak a Fűrészre igaz. Ezt a jelzőt itthon ráragasztották, mert muszály okosat írni minden filmről és azóta, ha kijön egy ilyen trágya mint a Hívatlanok, megpróbálják összehasonlítani vele.
  • kalapos01
    #22
    Csak egy tipp: olvasd el a betűket és kiderül, nem?
  • atrox
    #21
    Engem az érdekelne, hogy ez a film mitől az új Fűrész? Kiakasztóan szar a története és totálisan értelmetlen. Imádom a horrorfilmeket, de ezt biztos kihagyom a gyűjteményemből.
  • dzsagon
    #20
    a cikk címének kitalálója egy faszkalap, a film meg egy fostalicska
  • wolruf
    #19
    Tegnap megnéztem ezt a .... hulladékot. Se horror, se thriller, se pszichotriller. Lehet hogy annak szánták, de ez egy katasztrófális semmi. Értelmetlen, béna, gagyi, ócska. Még soha nem jöttem ki moziból film közben, de itt felálltam (bár haverom visszarántott, hogy azért nézzük végig). Pénz/idő kidobás volt. Nem vagyok az ilyen stílusú filmek ellen (az ilyen alatt inkább a stílust, mint ennek a ,,filmnek'' a nemistudommilyét), de ez tényleg rettenetes.
  • magus
    #18
    Jézusom manapság már mindenki foshatja ki magából a kritikát sg-re? Mi lenne ha valaki olyan írna ide, aki minimális ízléssel is rendelkezik, ha már tudással a filmekről nem?
  • mikloss
    #17
    Egyszer meg lehetett nézni főleg moziünnepen féláron :D
  • Csak77
    #16
    Az utcsó kép nem volt benne a "moziverzióban", legalábbis én nem láttam ilyesmit.
  • Yutani
    #15
    antipatikus = ellengyógyszerész

    Ezért inkább az "unszimpatikus" szót szeretem használni.
  • opeca
    #14
    Az antipatikus és az unszimpatikus is teljesen jó. Az egyik latinból jött át, a másik németből.
  • JTBM
    #13
    Nekem muszáj volt megnéztem, asszony szereti a horrort.
    Sajnos a film tényleg horrorizálja a nézőt. :-(((

    Mindenesetre az ismerősök horrort szerető tagjainak tetszett. A horrort csak ritkán v. kényszerből nézőknek erősen nem ajánlott.

    A mozi alatt sokan hangosan fel-fel röhögtek. A szereplők horrorhoz méltóan gyakran viselkednek teljesen életszerűtlenül. Nekem nem sikerült komolyan venni a filmet, onnan pedig már nem horror, hanem egy nagyon rossz fimlvígjáték...
  • winnie
    #12
    "megtörtént eseményen alapul, "

    az csak reklámduma volt, amivel eladták a filmet - hollywoodnak nem bedőlni:) a "megtörtént" esemény annyi volt, hogy a redező gyerekkorában egyszer becsöngetett egy idegen hozzájuk és olyasvalakit keresett, aki nem is ott lakott és később kiderült, hpgy pár házzal odébb volt egy betörés. az más kérdés, hogy ilyesmi bárhol előfordulhatna. (a film a helter skelter alapján készült.)
  • emp
    #11
    A zsákos srác a kép alapján tök úgy néz ki, mint a madárijesztő a Batmanben... Egyébként nem akarok kukacoskodni, de "unszimpatikusak maradnak" Inkább antipatikusak nem???
  • dartois83
    #10
    Azon ritka "horror"-filmek közé tartozik, amit megnéztem, ráadásul moziban (moziünnepen ugye olcsóbb volt a jegy), mindamellett tényleg nem annyira adrenalinbomba, mint a többi, de sokkal inkább pszicho-triller, mint horror. Én nem szeretem az öncélú horrort, a kínzásos dolgokat, ez a film sem arról szól. Megdöbbentő viszont, hogy elvileg valós, megtörtént eseményen alapul, és a történet is szilárd talajon áll realitás tekintetében.
  • Asher
    #9
    Hát ha ez olyan mint a fűrész, köszönöm nem kérek belőle.
  • NEXUS6
    #8
    Mert azt lehet mondani, hogy a Szárnyas fejvadász óta, csak ilyenek vannak!;(
    Mire izguljak, valami amcsi képregény-adaptációra?
  • kukacS3K
    #7
    hát a kegyenc fegyenc az nem a következő rob schneider film ami csak a hírekben létezik, az a mostani
  • geristar
    #6
    "hogy az efféle nézői interaktivitást lehetővé tegye, de a hírek szerint a következő Rob Schneider-film felett már ítéletet lehet mondani ekképpen."

    Milyen interaktivitásra gondol itt? Én láttam Kegyenc fegyencet, de semmit nem tapasztaltam. Valaki tudja esetleg?
  • Tetsuo
    #5
    nem vagom h 1 Szarnyas fejvadasz rajongo, hogyan izgulhat ra az ilyen gagyi fassagokra mint ez a film. Bakter! [fejcsovaloszmajli]
  • Dynamic
    #4
    Semmi spoiler nincs az utolsó bekezdésben.
  • NEXUS6
    #3
    Bakter! Direkt nem olvastam el a kritikát csak az utolsó bekezdést, de spoiler szintjén van az is! Bakter!;(
  • Etinger
    #2
    Jajj ne mááá.. megint most mééé' kell törölgetni a kommentjeim :)
  • npityusk
    #1
    Rob Schneider Hm jó film lesz:D