15
  • bitbandita
    #15
    Adam Sandler, Rob Schneider, Ben Stiller,meg a többi? Ember magadnál vagy? Már csak ezek kellenének egy ultragagyi folytatáshoz!
















































































































  • dartois83
    #14
    miért, ősz hajjal és tokás pofával még ugyanúgy Szellemírtó...
  • nessboth
    #13
    Egyébként a google-ba keressetek rá Harold Ramisra, egyből eldől a vita, hogy mennyire nem a régieknek kéne játszania a szellemírtókat...
  • nessboth
    #12
    Szerintem a "fiatalabbak" alatt a Ben Stiller korosztályát gondolta. Trópusi Vihar sztárjai, Will Smith, Owen Wilson, Chris Tucker, Will Ferrel, Adam Sandler, Rob Schneider...Hm...ezek közül össze lehetne rakni a Ghostbusterst...
  • dartois83
    #11
    Ha Stallone 60 felett megcsinálta a Rambo-t meg a Rocky Balboa-t, akkor szerintem ők 50valahány (vagy max 60egynéhány) évesen is képesek célozgatni a szellemirtó készülékükkel (pontos szakszavát nem ismerem a cuccuknak) és begyűjteni az szellemeket. Nekem annak idején nagyon tetszett mind a két rész, igazából nem tudom osztani Murray véleményét, bár lehet, hogy igaza van. Azért csak hajrá a harmadik résszel, még van esély jól megalkotni.
  • brueni
    #10
    bill m. a legjobbak egyike a kategóriában és pont. sztem is jó, hogy visszatér.
  • scagnetti
    #9
    " fiatalabbakkal jobb lenne... "
    Ugyan már miért? Hogy abból is valami ultrahülyebéna tinivígjátékot csináljanak? Van abból több is mint kellene.
    Pont jó hogy visszatérnek az eredeti színészek, legalábbis én bízok benne, hogy senkit nem cserélnek le
  • rgerg
    #8
    Ha egy "office"-ról beszélünk akkor meg kell említenem egy dolgot:én sosem nézek tévét és sosem "hypolok" semmilyen sorozatot; így engem elkerült a friends,a 24,a lost,a csi meg ezek.Láttam egy-egy részt mindből,de semmi nem fogott meg.Az office-t viszont imádom.És annak ellenére szeretem hogy én először az eredeti UK verziót láttam és az is nagyon tetszett,és nehéz volt megszoknom az új karaktereket az amerikai verzióban.Szerintem megunhatatlan.
  • VvD
    #7
    Lol. Sztem túl öregek már ehhez, de komolyan. Valahogy fiatalabbakkal jobb lenne...
  • Inquisitor
    #6
    ÖÖöö, nem CGI lesz az az egészestés?
  • Narxis
    #5
    Angol humor, vagy megérted vagy nem.
  • Etinger
    #4
    Egyedi humora van. Valkinek tetszik, valakinek meg nem. Nekem spec nem, de ismerek olyat, aki imádja :)
  • shenmuedc #3
    Az office íróit?!
    Az a sorozat egyszerűen szánalmas! A nagy hype miatt megnéztem egy pár részt, de nem jöttem rá min is kéne nevetni. De még ahhoz is szar hogy sírjak rajta. De lehet az a baj hogy nem egész nap egy irodában vakaródok.
  • nimfas
    #2
    hurrá... :) várom
  • Cekrény
    #1
    várjuk