25
80-as évekbeli MTV-s műsorok
  • balazska1
    #25
    Akkor inkább Celeb vagyokat meg Győzikét meg ehhez hasonló néphülyítést akarsz inkább nézni???Ti a mai ifjúság aki a kereskedelmi rosszaságokon nő fel az még soha nem láthatott régi 80-as évekbeli híradó felvételt!!!
  • balazska1
    #24
    Igen és nagyon várom hogy ha végre találna valaki ilyen jellegű Híradó , A Hét , Ablak , Panoráma , és Stúdió felvételeket!1986-2005-ig keresem őket!
  • balazska1
    #23
    De jó lenne felvétel formájában megszerezni!
  • balazska1
    #22
    Valahol ebben a kategóriában!
  • kda
    #21
    Hol a film topik?
  • balazska1
    #20
    Ez nem film topik!
  • kda
    #19
    Sziasztok!
    Keresek egy filmet. 1986 os évjárat, főszereplők: Graig Sheffer, Virginia Madsen, a cime: Fire with Fire. A német pro7 adta anno le többször de sajnos nem tudtam felvenni. Nincsen meg valakinek véletlenül?
    Üdv.
  • balazska1
    #18
    De VHS-ről felvetteket szeretnék!
  • balazska1
    #17
    Mert szeretem és érdekel is!
  • Dave0092
    #16
    mi a ráknak neked 20 éves hiradó felvétel?
  • balazska1
    #15
    Ne a szerzői jogokról beszéljünk inkább hanem arról hogy van-e valakinek felvétel a tegnap leírott műsorok közül 86-tól egészen 2005-ig!?
  • 30Dani
    #14
    És gondolod hogy akkor már nem vonatkoznak rá a szerzői jogok?
  • balazska1
    #13
    Én beszerezni akarom!De úgy!Hogy a TV-ből lett felvéve VHS-re!Szerintem pár dolgot nem értettetek meg!
  • Cat #12
    http://www.sg.hu/cikkek/54944/megnyilt_az_500_nava_pont

    http://www.sg.hu/cikkek/49329/toretlen_a_nava_bovulese
  • Cat #11
    és minek akarod feltenni a youtubera, amikor bármely könyvtárba bemenve, ahol van hozzáférés a központi digitális archivumhoz, azonnal, ingyen megnézhetsz dátumra pontosan bármely MTV által sugárzott felvételt?
  • 30Dani
    #10
    Tévedsz?
  • balazska1
    #9
    De én olyanokat keresek akiknek vannak ilyen MTV-s műsor felvételek!Híradó , A Hét , Panoráma , Ablak , Stúdió és egyéb MTV-s 80-as és 90-es évekbeli valamint 2000-2003-ig készült olyan műsor felvételeket keresek amiket VHS-re vettek föl annak idején a magyarok!Nem az MTV archívumából szeretném megszerezni a felvételeket!Hanem ami a TV-ből lett felvéve VHS-re!1986-2003-ig várom tehát az előbb felsorolt műsorokból a felvételeket!És lehet feltenni őket a YouTube-ra ha nem az MTV archívumából származik a felvétel mert az ugyanúgy jogvédettnek számít mint egy jogvédett DVD!
  • atomkrumpli
    #8
    ó azok a szép idők, hamisított és előre beállított panoráma felvételek, hogy szerettük régen :D
  • Lyan Kyj
    #7
    igen, végülis a másik topikja címe is erről árulkodik;)
  • gz8
    #6
    Szombat esti filmkoktél, Kisfilmek a nagyvilágból - ezek úgyszintén nagyon ott voltak.
  • Emmegki
    #5
    Jó műsorok voltak régen.
  • Vlala #4
    Retro rulez. :) Egy olyan világban, ahol főműsoridőben "celebek" kajáltatják egymást, és Győzike sztárnak számít, kell is a normális tévéműsor - ha a múltban találjuk meg, hát onnan. :)
  • n3whous3
    #3
    Nem minden műsornak nyit külön topikot, hanem egy kalap alatt az összes régi MTV-seknek, de nem baj D%
  • Lyan Kyj
    #2
    Beküldesz egy(pár) dvd-t és egy nyilatkoztatot /"nem terjesztem az anyagot, bárminemű leak esetén felelősségre vonhatnak"/ az mtv-nek, régi, már nem sugárzott, saját anyagokat nagyon szívesen adnak neked - legalábbis így volt még nem is oly rég. Nem kell minden műsornak külön topikot nyitni!
  • balazska1
    #1
    Nagyon várom már a 80-as évekbeli MTV-s műsor felvételeket!A Hét , Ablak , Híradó , Panoráma , Stúdió és egyéb régi 80-as és 90-es évekbeli MTV-s műsor felvételeket keresek akinek vannak ilyen felvételei 1986-tól - 2003-ig akkor írjanak nekem ide!