63
Hargitai Bea Columbiában.
  • n3whous3
    #23
    Valóságshow, akkor főleg
  • n3whous3
    #22
    Azta büdös kurva, hogy lehet ilyen gané fos sorozatokat csinálni? Tűzre az egész bandával
  • Tikal #21
    nem hiszem hogy ez egy rajongoi topic lenne :D
  • megalodon
    #20
    Jó azt nem mondom,hogy én mégegyszer nem
    de a műsör nevetséges lesz ,vagy nmtom megy e.csak azért irtam ide,hogy szídjam(nem a csajt a "müsort")
    Amugy szereti valaki ,nézi majd valaki örömmel?? Mert akkor nemtom minek egy ilyen forum
  • Phat Smoker
    #19
    vmivel futtatni kell Hargitai Beát ;-)
  • Palinko
    #18
    szerintem egyértelmű hogy megrendezett a kiválasztotton lepődtem meg, mert azt talán mégsem, nem a fenét azt is ahogy írtad :D
    nem is azért nézem ezeket mert igényes műsor mittomén, hanem azért mert jókat lehet hülyülni itt sgn és ritka jókat röhögtem a kiválasztottnál is remélem folytatódik ennél a műsornál, még a józsi barát esélyes, csak az kár, hogy kevesen nézik még, a megasztárt meg komolyan veszik :D
  • Kaplan
    #17
    Ez az, minek megnézni a műsort ha Indexen elolvastam az első öt részt.
  • Tikal #16
    persze persze, semmi sem lesz megrendezve mi? majd jol elrabolják, a krampijárol meg kiderul hogy kolás dealer...
  • tigeroo
    #15
    :o
    nagy szavak
  • piamania
    #14
    Szept. 30. keddre esik, a House meg szerdán van.
  • Jocex
    #13
    Hány órakkor lesz? Mert ha a Doktor House helyére ezt rakják be, és a House meg lesz este 11-kor, akkor felgyújtom a TV2-t!
  • Mirk
    #12
    hát ez engem kurvára érdekel
    egész nap ezen fog járni az eszem biztosan
  • Montanosz
    #11
    maradjon is ott
  • adeex7
    #10
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    azér dugnád a csajt :PP
  • megalodon
    #9
    ez a műsor gyanüs! Nemrég tudtuk meg a jó kis bulvárhírekböl,hogy van egy kolumbiai hapsija és megy vele el.Már egyböl egy műsort kell csinálni róla?? Elég gyanús.Vagy a krapek kamu vagy a müsor vagy az egész!
    Szánalom az egész történet!
  • tigeroo
    #8
    kár hogy megrendezett.
    vagyis ez nem baj, csakhát úgy akarják beállítani mintha nem létezne az a bizonyos forgatókönyv

    azért utálom az összes őfőzsót, megasztárt, kiválasztott stb agymenéseket
  • caseih9400
    #7
  • kuci06
    #6



    ....



    fúúú
  • Benny04
    #5
    lol
  • SLICK
    #4
    remélem suttyó gyerekek megtépik a haját :D
  • Szeszmester
    #3
    Jó szórakozást.
  • caseih9400
    #2
    Senorita Szöszi címmel indít új műsort a TV2.

    A Hargitai Bea főszereplésével készülő produkcióban a szőke magyar bombázó kolumbiai kalandjait követhetik nyomon a nézők.

    Szenvedélyes romantika, veszélyes kalandok, irónikus fordulatok várhatóak a TV2-n szeptember 30.-tól minden héten,
    a Senorita Szöszi című valóság-showban!
  • caseih9400
    #1
    Hargitai Bea ellátogat barátjához Columbiába a világ legveszélyesebb országába , jövőhét szerdán lessz asszem az első rész :D