63
Hargitai Bea Columbiában.
  • caseih9400
    #63
    "terepmotorozok!!"
  • Tinman #62
    Elment ez a rész is, bár ez már annyira megcsinált volt, hogy nem szórakotatott... ami gáz, mert akkor a szemembe szar.

    Talán majd a dzsungel érdekes lesz... előzetes alapján nem lesz rossz rész.
  • caseih9400
    #61
    "donCS tácsmí!"
  • Tikal #60
    ja bocs, nem volt világos hogy egy olyan csoro országban ahol kokozik mindenki, még szipuznak is, ne má... ja és vannak még más drogok is ott, mielőtt meglepődnél :D
  • Dency
    #59
    Valaki nemtudja honnan lehet letölteni a részeket??
    Lemaradtam róla.
  • Tinman #58
    Ja, főleg, hogy többen nézték Beácskát, mint a Retekklubbot ugyan abban az időben ;-)
  • Tinman #57
    +ren-de-zett
  • caseih9400
    #56
    lessz vagy 3 rész , röhögd ki magad :D
  • Palinko
    #55
    nem volt semmi hogy egész városban csak 1 taxis van...
    a másik meg hogy ha oszkár adja oda a papírra felírt címet a taxis mindjárt tudta hová kell menni :S

    legalább jókat lehet röhögni
  • caseih9400
    #54
    ezde fake :O
  • Tinman #53
    Miről beszélsz?
    Szó nincs kokóról... a higítóról beszéltem ember. Ki nem tudta, hogy Kolumbia a kokó hazája... nahát?!
    Éppen ezért furcsa a szipuzás jelenléte.

    Az említett csatornákon "igenis" nincs Bogotáról olyan értekezés, ahol a függőkről esne szó. Mert nem is ez a Travel lényege... NGC meg az amcsi drogosokkal foglalkozik, meg max. a Kolumbia kokainbárókkal és egyáltalán nem mutatja be Bogotát.
  • sandor8206
    #52
    én a bemutatót láttam, de az is elég volt:-D inkább nem, annyira szar volt, elég baj az, hogy más is nézi mert megy majd ezerrel mint a győzike, de aki akarja nézze ő dolga
  • Tikal #51
    meg magyarul :) hm meg bea annyira szoke hogy ha a taxis azt mondja ott vagyunk akkor ki is száll, pedig tudja nem ott van, de azt mondták, szoval megteszi, kiszáll és ott csovezik egy ilyen helyen.... üdvözletem a producernek...
  • Tikal #50
    Akkor tök jo, most legalább megtudtad végre hogy kolumbia a koko hazája... Mondjak még szegény csoro államokat dél és közép amerikábol...
    Egyébként az emlitett csatornákon igenis van szo nem csak a gazdagságrol, hanem a szegénységről is...
  • Tinman #49
    Akár hiszed, akár nem állandóan NGC-n lógok és most rá kellett ébrednem, hogy nem csak az szórakoztat, hanem egy tisztaságmániás jó csaj megrendezett sztorija is.

    Pont, hogy a Travel, Discovery, NGC nem nagyon mutatja be Columbia ezen arcát. Travel-t nagyon régóta nézem, főleg a Globe Trekkert, de mindig csak szép helyeket mutatnak, ami tök jó, csak nem a teljes igazság.

    Egyébként #40-be írtam, hogy megrendezett... naná, hogy az.
  • mama 2
    #48
    Néhány szót értett-.-". Nem beszélt sem angolul, sem magyarul. Olaszul vagy Latinul vagy hogy tudott, azt meg Bea nem, csak pár szót.
  • Tikal #47
    keni vágja az angolt, a sofornek meg magyarul hablatyol és beszáll egy olyanba aki nem beszél semmit :DD mondjuk a magyart értette, szal...
  • Tikal #46
    És ezt te mind elhitted? hogy ott aludt?
    Kapcsolj néha át a Discovery-re, NG-re, Travel channelre és majd megtudod még hány helyen szipuznak az utcán....

    Mikor megláttam a taxi sofőrt, hogy mekkora kamu, szerinted a szállás nem volt az, meg az egész musor? :D
  • mama 2
    #45
    Na, kiderítettem:D!
  • FZoleee
    #44
    a vége volt a legjobb, mikor lebukott az álehándró
  • mama 2
    #43
    Ja-ja, aranyos csajszi:). Ki kellene deríteni a Skype nevét:D!
  • Tinman #42


    Divat lett mindent leszólni...

    Nekem már azért is hasznomra vált Dr. Szösszencs kalandjai mert életemben nem gondoltam volna, hogy Bogota ennyire tele van "szipusokkal", rendesen elképedtem, hogy milyen arcok voltak azon a környéken. Le a kalappal, hogy a Bea ott aludt. Ok, biztos 3 kopasz vigyázta az álmát, de még azt sem néztem volna ki belőle, hogy egy olyan ágyba befekszik.

    Nagyon cukorfalat, hogy mindenhová viszi a fertőtlenítősprayét és veszettül nyomkodja mindenre :-DDD
  • mama 2
    #41
    Én nem köplek le, mert én is néztem, én is röhögtem, tényleg faszájul beszél angolul, és nekem se volt eddig semmi bajom, tényleg jó csaj!
  • Tinman #40
    Igen! Bevállalom! Igen, megnéztem! És igen, jó párszor elröhögtem magam a helyzeteken!

    Eddig utáltam a csajt, most meg kedvelem... keni-vágja az angolt, nem rossz színész /hiszen az egész megrendezett!!!/ és igazi NŐ!
    Bírom!

    Lehet leköpni
  • cenobite
    #39
    Szép-szép. Végülis a ló is szép... ;)
  • 5c0rp330n
    #38
    annyi mondjuk van benne, hogy a House kb az egyetlen műsor az egész csatornán, ami miatt érdemes bakapcsolni a tv-t..
  • 5c0rp330n
    #37
    ezért nem nézek tv-t. ilyen fos műsornál azzal is értelmesebben tölteném az időt, ha a falat bámulnám.
  • lpmaskmancick
    #36
    szép? ezt erősen megkérdőjeleznem
  • Peetboy
    #35
    Ő egy szép szőke bombázó, nagy mellekkel, szívesen lennék az övé.
  • savior
    #34
    ennek szilikonnal toltottek a fejet vagy mitol lett ilyen kalacs arca?
  • lpmaskmancick
    #33
    megcsinált műszar az egész. ezektől a tampontévéktől minden kitellik.
  • caseih9400
    #32
    de sok off
  • theone91
    #31
    Jah, bocsánat. Félreértelmeztem.
  • n3whous3
    #30
    Én is azt mondom, hogy a hal a tortán lopott.
  • theone91
    #29
    Tévedés: A Hal a Tortán lopott a kinti hasonló gasztroreality(k)ből. Az RTL legalább ellicenszelte az Endemoltól...
  • cenobite
    #28
    Nem tudom ki az az agybeteg, aki még bedől az ilyen "valóságsóknak"...?
    Annyi valóság van benne mint egy doboz Lego-ban.
    Meg eleve ilyen IQnegatív, zsibbasztó "műsorral" (NAGYON idézőjelben) bombázni a nézőket... Ez a terror bakker, nem azok a robbantgató gyíkok... :(
  • n3whous3
    #27
    "És ez még csak a kettes."

    Kezdem a retekklubbnál is jobban gyűlölni mert két dologban nagyon tudnak:

    - lemásolni a másik tévé műsorait (most pl. ugye ott a Hal a tortán).
    - elkúrni időben meg marketingileg minden sikerműsort (Hősök kint kaszál, itthon meg lassan bukás, azért is rakták még szarabb időpontra)
  • theone91
    #26
    Comment:com-on kinn a "valóságshow" kiszivárgott forgatókönyvének (forgatókönyv, b*zdmeg...! Valóságsó érted!?) első pár sora. Elhúzhat a Pithsába a Joshi Bharattal eggyüt...

    A magyar televíziózás pöcegödrei... És ez még csak a kettes.
  • megalodon
    #25
    hát ja,de lehet olyan ez az egész,hogy ha rosszat is mondanak a "müsorrol"az is jó mert legalább beszélnek róla.
    Csak ezért nem értem ezt a topic-ot :)
  • Taranov
    #24
    Azt talán nem, de esetleg megerőszakolhatják :)