10
  • Gerygrey
    #10
    Ja, megvan, English language version is expected to ship by late October 2008.
  • Gerygrey
    #9
    Én Photoshop 5.0-val kezdtem tanulni, utána jött a 7.0, cs2, cs3... Premiere-t is az 1.5-ös verzió óta használom, soha nem okozott komolyabb gondot a váltás, csak minden újabb verzió több lehetőséget adott. A régi dolgokat ha megtanultad, fogod tudni használni az újban is.

    Egyébként lehet tudni a CS4 Master Collection megjelenési dátumát?
  • Nonix
    #8
    Szeretem a szarkazmust !
  • ension
    #7
    Tolvaj banda... (mi vagy ők mármint a szoftvergyártó cégek?) relatív... így is eleget kaszálnak... és én nem hinném, hogy mezei kisemberek meg tudnák venni ennyiért... majdnem fél milliót ki fogok érte fizetni?...túl nagy pénz, legfeljebb cégek nekik úgy is muszály... és nem mintha vállalatot szeretnék vele működtetni haszonszerzésből, pusztán csak a magam kis dolgait csinálom vele, vagy kreatívoskodom, hobby szinten szórakozás címén... valahogy ezért sem érzem lopásnak ha leszedem monnyuk a Master Collectiont... ha nekem nincs úgy "hasznomra" akkor az Adobe-nek minek legyek "hasznára"?
  • djw
    #6
    letölteni, mi? tolvajbanda!
  • Nonix
    #5
    Le lehet majd tölteni....
  • artschiatwork
    #4
    előrendelve 2499$ - kb. 417.000 Ft.
  • kjasfhasdfasd
    #3
    Nem valószínű, hogy "olcsó" lesz...
  • Nonix
    #2
    Még nem néztem meg a részleteket, de jó lenne egy integrált 3d motion tracking az After Effectshez..
  • reszcsi
    #1
    NA hálistennek, az ember kezdi megszokni és megtanulni a CS3-mat, aztán már itt a 4. Nem lehetne lassítani kicsit, állítsátok meg a világot, ki akarok szálniiii!!!!