15
  • KasztnerTokman
    #15
    :)
  • RealPhoenixx
    #14
    Dez: Vagy kevesebbet :)
  • dez
    #13
    Csak éppen az Atom kb. fele teljesítményt hoz egy azonos órajelű mai szokásos x86 procihoz képest...
  • Gerygrey
    #12
    Én 1.6-os gépen nem is olyan rég még játszottam akkor már viszonylag komoly játékokkal (Medal of Honor, Call of Duty 2-3 évvel ezelőtti verziói), photoshopban weboldalt dizányoltam, videót vágtam (persze nem Premiere meg After Effects színvonalú cuccokkal, de alapműveletekre bőven jó volt)

    Egy MSI Wind és az abban levő atom proci a népek 90%-ának elegendőnek kell, hogy legyen.
  • Carbuncle
    #11
    Viccelsz? Egy 1,6 GHz -s proci már csak lekvár, ha ezt otthoni célra használnád (szórakozáshoz)? Máskülönben már be is tervezték volna olyanokba.
    Ha teljesítmény kell, nem köthetsz kompromisszumot: akkor fizetni kell a villanyszámlát, meg hallgatni a Zalman -t (én is ezt teszem)!
  • AgentKis
    #10
    Ezeket asztali gépbe vajon szánják-e? Micsoda öröm lenne végre megszabadulni a procihűtő drága zajos szemetektől! Passzívhűtést a népnek!!!
  • AgentKis
    #9
    Megértelek, a full HD videó istenien néz ki egy 17"-es 1280*800-as képernyőn.
  • shabba
    #8
    Ezen elvárásnak akár az AMD Puma platformja, akár az Intel Centrino2 platformja meg tud felelni. A hatékony energia menedzsment a mobil processzoroknak mindig is a részét képezte.
  • Sanyix
    #7
    anus =asus meg még más is :)
  • torcipepe
    #6
    ugye ezt nem kérdezed komolyan??

    én ha egyszer lecserélem ősrégi 2.8-as masinámat, olyan laptopra szeretném, ami automatikusan állítja a teljesítményt és ezzel arányosan a fogyasztást. magyarul netezéshez ne égesse le a procit és ne merítse le az aksit 2 perc alatt, de ha akarom vigye a full-hd videót is.
  • Rexhawk
    #5
    mi az az anus???
  • Axon
    #4
    Én szeretem az anus-t ;-)
  • Sanyix
    #3
    anus= szar, supportal együtt
  • GG
    #2
    Nevetni fogtok de én most is egy MSI windet nyúzok és teljes mértékben megvagyok vele elégedve. Leteszteltem az asus első 3 modeljét (a cerkásból kettős és egy atomost is) és ég és föld az asus eee atom és a Msi Wind atom procis gépe. Én netezek(firefox a memória zabáló róka) és Filmet nézek (nem full hd persze csak 720p). Photoshopozok. Artragelek Wacom táblával és eddig egyikkel se akadt a Windden. Már ott meg döglött az asus amikor elindítottam az a nyomorult Internet Explorer és ez az atomos asus volt. a cerkásról jobb nem is beszélni. Egy szó mint száz ITT a lényeg, hogy ki szereli össze és hogyan azt a konfigurációt mert ha jól tudom ugyan attól veszik a procit és a többit csak egy-két apró dolog más. De lehet hogy csak én demagóg.
  • 5c0rp330n
    #1
    szimpatikusak nekem ezek a cuccok: alacsony fogyasztás és ár. a teljesítmény pedig alapműveletekre és netezésre éppen elegendő. egy ilyen használatra szánt laptopban is abszolút praktikus lehet.