90
Szal..
  • Sephi
    #50
    En azert a X-el tobbet jatszottam :)

    De a X-et csak 3x vittem vegig mig a 7-est 5-6x :)
  • 5c0rp330n
    #49
    nálam is. mondjuk ehhez az is hozzátartozik, hogy az összes többi résszel összesen nem játszottam fele annyit, mint ezzel az eggyel :)
  • Sephi
    #48
    Van aki így fogja fel... nekem pl a FF7 az etalon szóval :D
  • 5c0rp330n
    #47
  • Sephi
    #46
    Nem, ez maga a FF7 új formában :)
  • avengir
    #45
    rókabőr 7 megint jeeee.....
  • Sephi
    #44
    Azért kíváncsi leszek, ha az angol verzióban megtartják a szinkronhangokat :)

    Milyen lesz mar hallod... FF7 beszélgetésekkel...

    AHHHHHHHHHHHHH
  • theone91
    #43
    Azaz! :D
  • predator0
    #42
    Akkor legalább tényleg lesz rá okod, hogy tovább OFFolj :D
  • 5c0rp330n
    #41
    ok, reméljük a legjobbakat. én azért kételkedem a dologban, túl szép, hogy igaz legyen..
  • theone91
    #40
    Igne, csakhogy ha a forrás, egy ici-picit füllent?
  • Sephi
    #39
    Figyeljetek. Itt nem az a lenyeg, hogy kitol halottam. Itt az a lenyeg, hogy keszuloben van tehat lehet orulni. Az meg aki nem orul addig, amig nincs rola bejelentes, kerulje a topik OFF-olasat.

    Köszönöm :)
  • Sephi
    #38
    O a Máltai Sólyom!
  • theone91
    #37
    És Ő ki? Lead Designer vatymi?
  • Sephi
    #36
    Nyugi, ha minden igaz akkor hamarosan tubbet megtudunk rola :)

    Es elnezest kerek toled de mivel emlitettem NEM JELENTETTEK BE ugyhogy ha most ide irom, hogy Michael Derry mondta ezt nekem AKKOR VEGRE BOLDOG LESZEL?

    Pffffffffff..........
  • 5c0rp330n
    #35
    én sem neveztelek faszfejnek, neked sem kellett volna engem. a legtöbb pletykán alapuló topicot azonnal törölni szokták, de itt még egy nyamvadt forrást sem sikerült összeszedni.
  • Sephi
    #34
    Hat amig hivatalosan nem jelentik be addig valoban hihetettlen.

    Viszont azert mar regote lehetett sejteni, hogy lesz Remake.

    Volt olyan hir regebben, hogy egy esetleges MMO-t keszitenek a FF7 vilagaban... az se lenne rossz :)
  • Atti12
    #33
    Istenem, ugyan ez volt anno PC-n a fifa 07 el. :) Volt egy gyerek, aki jóval a megjelenés előtt beírta a topicba hogy magyar kommentátorral lesz. Persze senki nem hitt neki, mert nem hivatalos forrás, és tessék :)
  • Sephi
    #32
    Meg azt is megsugta, hogy jelenleg 6 darabb FF projekt van keszuloben... nem tudom ha ebben benne vannak a FF13 verziok meg a DS/Wii projektek.
  • Tinman #31
    Meg a blokkot
  • Sephi
    #30
    Fejezd mar be :D

    Szerintem ezt senki nem varja ugy ahogy en!
  • gazgoblin
    #29
    csak vicc volt (ezért van ott smiley is ugye)

    persze a nevet még mindig várjuk
  • KILLER2
    #28
    Fene, nem terveztem PS3at venni, nagy RPG fan sem vagyok, az FF sem a kedvenc sorozatom, de ez a 7... Szereznem kell egy PS3at :)
  • edios
    #27
    Kár lenne érte, ha csak PS-re csinálnák. Boxot tuti veszek FF13 miatt, jó lenne ez is amellé.
  • Kandurex
    #26
    mint az FFXIII? ugye? :)
  • Tinman #25
    U.i. használt Trabant, Zsigulira cserélhető.

    /viccel

    WTS: Sword of Ultimecia
    WTB: Sephirot's Blade
  • Banyapapa
    #24
    nem is tudom,jo ez ugy ahogy van ,elnagyolt karik kalapácskezekkel:),überfranko hátterek stb.

    ff:cc-ben is jobban tetszett volna fix,de szép hátterek mint ami került bele
  • playstationchip
    #23
    PS2 játékok eladók írj ide: [email protected].
  • theone91
    #22
    "...bisztos forrasokbol megtudtam"

    Ahha. Ha ön mondja 007-es.
  • Sephi
    #21
    OFF

    Azert kell f@szfej, mert ha esetleg mas is meg tud rola valamit akkor azonnal ide tudja irni. Egy topik arra is valo.

    Mintha ez lenne az elso olyan topik valamirol ami meg nem jelent meg.

    Koszonom de tobb OFF beszolast nem kerek errol a temarol. Ha nem tetszik nem kell belepni!

    ON
  • Sephi
    #20
    Az majd kiderul :)
  • mila69en
    #19
    naja hiszem ha látom:DD
  • predator0
    #18
    Ja, ráadásul több, mint két éves. Vagy bejelentik a TGS-en, hogy lesz, és mindenki örül, vagy nem jelentik be és mindenki örülni fog az FFXIII trailernek :)
  • mila69en
    #17
    de eza tech demo:S
  • 5c0rp330n
    #16
    gyerekek, f@szért kell idegeket rombolni amikor semmi nem hivatalos? semmi forrás nincs? milyen alapon nyílt ez a topic? a Crisis Core-ban 2. végigjátszás után a credits után volt egy rejtélyes "To Be Continued in FINAL FANTASY VII" felirat, ez volt még a legéleterősebb utalás rá eddig tudtommal, de erről már fél éve tudni, és sokan ezt is teljesen alaptalannak tartják, csak egy utalásnak, hogy ugyaninnel indul a régi klasszikus..
  • John Cena
    #15
    VÍÍÍ de jó!
  • John Cena
    #14
    én kérek elnézést:)
  • arty
    #13
    mikor?

    mert a sonynak szvsz 1 éven belül szüksége lenne rá ... a rajongoknak meg már holnapra is késés :))
  • Sephi
    #12
    Most ha ide irok egy nevet az neked miert jo?

    Nem kell elhinni, nekem is mondtak, en leirtam ide.

    Ennyi.

    (en azert bizok benne :D)
  • predator0
    #11
    Szép photoshopos boxart, a készítő neve, készítés dátuma is rajta van... :)