6
  • wolruf
    #6
    Szerintem a sima Delta Force a saját idejében iszonyat erős grafikával rendelkezett. Akkor semmi nem tudott olyan minőséget adni szinte minden hardveren.
    A Novalogic név pedig jópofa, ugyebár öreg motorosok :) Majdnem mint az EA (azaz annó EOA pl. az LHX Attack Chopper-ben :) )
  • Atomreaktor
    #5
    BHD hangulata tényleg jó volt, de a grafika szerintem most sem lett jobb:) mondjuk DF sorozatban sosem a grafika a lényeg;) de tényleg az első rész az etalon, ha abból valamit vissza tudnának hozni...
  • Tetsuo
    #4
    A BHD-nak telleg nagyon jo hanguata volt, en is szerettem.
  • Polllen
    #3
    Én DF1-gyel kezdtem anno és még mindig etalon...persze akkor is már ronda volt, de játékélmény nagyon megfogott^^
  • Balumann
    #2
    Nem néz ki rosszul, de a gépigény elég magasnak tűnik a képeken látható grafikához képest...
    Egyébként nem a Delta Force Xtreme volt a legutolsó? :S

    A Black Hawk Down -ot nagyon szerettem, a többi részt én nem annyira (bár gondolom azért, mert csak a BHD után próbáltam ki.
    Illetve van egy olyan, hogy Joint Operations, azzal sokat játszottunk COOP-ban (egymáselleni multihoz nem gyűltünk össze sajna elegen Hamachin), az is nagyon jó volt szerintem.
  • Mcsiv
    #1
    commanche 5-öt a népnek!;]