14
  • Zoliz
    #14
    A Halo véres játék? Ki írja ezeket a buta cikkeket?
  • Sanyix
    #13
    Irónia, nézz utána a fogalomnak :D
  • Mateo87
    #12
    Hát te beteg vagy. Még hogy nem a szülők dolga a nevelés... (azért elismerem, h a többi dolog is kiveszi belőle a részét)
  • xizor
    #11
    Te hol élsz?Persze hogy a tv,játékok és az iskola hibás a gyerek miatt, hiszen nem a szülők dolga a nevelés!
  • tomcsa4
    #10
    Bekattanni csak egy elmebajos kattan be.

    A gyerekek régen a horrorfilmekben, most meg a játékokban vezetik le a feszültséget, ez nem feltétlenül baj.
  • Vardar
    #9
    A Halo egy tényleg szolid, rejtélyes, sci-fi FPS. Ennyi erővel a Counter Strike is az...
  • Cortex
    #8
    Amúgy sztem nem gond, ha egy gyerek néha játszik "véres" játékkal.
    Csak sokszor az van, hogy ha a gyerek "bekattan", könnyebb a játékot hibáztatni, mint, hogy a szülők bevallják, hogy nem foglalkoztak eléggé a gyerekkel...
  • Cortex
    #7
    A Halo akkor sem egy tipikus véres játék. Sztem az egyik legszolidabb lövöldözős játék. Nekem itt csak az volt a fura, hogy véres játékra pont a Halot hozta fel a cikk írója példának. Ha azt írta volna, hogy Gears, Jericho, stb. akkor jó, de, hogy a Halo.
    A cikk írója a Halot az M (kizárólag felnőtteknek) kategóriába tette, ami megint nem jó, mert 16+ (Én nem azt mondtam, hogy ez gyerekeknek való, de nem M-es besorolású).
  • Vardar
    #6
    Ejjjj. Halo 1, 2-ben egyáltalán nem fröcsögnek a testrészek. És a vér se annyira...
  • Fbn Lx
    #5
    én kábé 10 évesen játszottam először 18+os játékkal. ahogy sok ismerősöm is.
    mára idegbeteg pszichopaták lettünk
  • xAlterego
    #4
    16+ az már pont azt jelenti hogy nem gyerekeknek való.

    Nem csak az a véres amiben látványosan milliófelé fröcsögnek a testrészek...
  • zola2000
    #3
    Úgy különösebben nem jellemző a véres játékok terjedése, ha megnézzük az eladási listákat, ott olyan címek vannak pcn mint a sims, wow, most meg a spore. Konzolon rosszabb a helyzet, ott vannak olyan durva játékok is amiket pcn ma már keresve sem találnánk mint pl a ninja gaiden, manhunt stb, de azért itt is van javulás lásd a viva pinata, mario kart, pokemon, wiifit, locoroco sikerek...
  • danesz10
    #2
    Egyetértek cortex-szel!
  • Cortex
    #1
    "...hogy még az olyan véres játékok, mint például a Halo..."

    A Halo véres játék?!
    A besorolása 16+